rivne1.tv / Проекти / Здорово жити /
// 19.05.2018

Що їсть чоловік – такий він і у ліжку.

Що їсть чоловік – такий він і у ліжку. Про сексуальну активность чоловіка в ліжку можна судити по його смаковим уподобанням і манері поглинання їжі - так вважають психологи.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

Якщо чоловік віддає перевагу смаженій картоплі з відбивними. З таким чоловіком можеш не сподіватися на креативність в ліжку. Звичайно, він буде хорошим коханцем, але навряд чи спокуситься на щось, що виходить за межі "звичайного меню". Якщо ж твій обранець - гурман, то і в любові проявить себе належним чином: відкриватиме нові горизонти, шукати нові можливості насолоди, кожен раз експериментувати зі "смаком " вашего інтиму.

Містер Гамбургер

Вважається, що якщо і після тридцяти чоловік харчується одними гамбургерами, це свідчить про те, що йому не вистачає фантазії і сексуальної зрілості. Сексологи кажуть, що з такий чоловік буде посереднім коханцем.pic

Справжній атлет

Справжнім казанова в сексі той чоловік, який їсть повільно, помірно, старанно пережовуючи кожен шматочок і насолоджуючись смаком. У ліжку цей чоловік тебе не розчарує - довга прелюдія, неквапливий секс, ніжність і ласка тобі забезпечені. Якщо ж цей чоловік, перш ніж з'їсти їжу, спочатку насторожено її нюхає і пробує, той і до тебе стане довго приглядатися. А в сексі проявить обачність. Якщо ж він ще й стежить за своїм харчуванням, в сексі тебе неодмінно чекає оргазм.

Ненажера

Чоловіки такого типу їдять дуже швидко. Якщо він швидко поглинає одну страву за іншою, не встигаючи як слід пережовувати, наминає бутерброди і булочки, запиваючи їх чаєм, це може свідчити або про те, що він дуже голодний, або про те, що він квапливий у всьому. З таким чоловіком в ліжку тебе чекає справжній марафон, ось тільки дуже короткий. Можеш навіть не чекати від нього попередніх пестощів і ніжності - він одразу візьметься за справу.pic

Шанувальники шоколаду і ласуни.

Якщо ваш чоловік поглинає плитки молочного шоколаду, їсть «снікерси», шоколадні батончики, печиво, вафлі та інші солодощі, а в чашку з чаєм кладе по 3-4 ложки цукру, це говорить про те, що йому не вистачає любові і взаєморозуміння. Гурмани ж, навпаки, веселуни. Люблять пригоди, новизну, не проти експериментувати, і не тільки в їжі, але і в сексі. Любителі гостренького, і, особливо, приправ, спецій, соусів і підлив - темпераментні і пристрасні люди, авантюристи, шукачі пригод.pic

переглядів: 837

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91841' >Пpичини літньої алергії </a>

Пpичини літньої алергії (переглядів: 159)

В літню пopу люди забувають про небезпеку для aлepгікa, a даремно. Цвітіння cocни - oднa з пpичин aлepгії влітку Cпpoвoкувати aлepгічну peaкцію можуть не тільки екзотичні квіти, але і пилок вільxи, бepeзи, горіха, тoпoлиний пуx і навіть злaки.
// 20.06.2018
<a href='/Info/?id=91783' >Як обрати і коли використовувати інгалятор  </a>

Як обрати і коли використовувати інгалятор (переглядів: 175)

Застудні, вірусні, алергічні та інші захворювання органів дихання вимагають негайного вжиття заходів. Якщо можна обійтися без серйозних препаратів пероральним шляхом, то найбільш швидкий і ефективний спосіб доставки лікарського засобу безпосередньо в уражену ділянку - використовувати інгалятор.
// 18.06.2018
<a href='/Info/?id=91734' >Інший секс: плюси і мінуси</a>

Інший секс: плюси і мінуси (переглядів: 298)

Як і все на світі, анальний і оральний секс хороший в міру. До вашої уваги плюси та мінуси іншого сексу.
// 13.06.2018
<a href='/Info/?id=91594' >Безпечна відпустка без наслідків</a>

Безпечна відпустка без наслідків (переглядів: 251)

Пора відпусток почалася. Як захистити себе в цей період? Як повернутися додому відпочилим і засмаглим, а не хворим? На ці та інші питання лікарі відповідають щорічно. Згадаймо основні правила здорового відпустки.