rivne1.tv / Проекти / Здорово жити /
// 19.05.2018

Що їсть чоловік – такий він і у ліжку.

Що їсть чоловік – такий він і у ліжку. Про сексуальну активность чоловіка в ліжку можна судити по його смаковим уподобанням і манері поглинання їжі - так вважають психологи.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

Якщо чоловік віддає перевагу смаженій картоплі з відбивними. З таким чоловіком можеш не сподіватися на креативність в ліжку. Звичайно, він буде хорошим коханцем, але навряд чи спокуситься на щось, що виходить за межі "звичайного меню". Якщо ж твій обранець - гурман, то і в любові проявить себе належним чином: відкриватиме нові горизонти, шукати нові можливості насолоди, кожен раз експериментувати зі "смаком " вашего інтиму.

Містер Гамбургер

Вважається, що якщо і після тридцяти чоловік харчується одними гамбургерами, це свідчить про те, що йому не вистачає фантазії і сексуальної зрілості. Сексологи кажуть, що з такий чоловік буде посереднім коханцем.pic

Справжній атлет

Справжнім казанова в сексі той чоловік, який їсть повільно, помірно, старанно пережовуючи кожен шматочок і насолоджуючись смаком. У ліжку цей чоловік тебе не розчарує - довга прелюдія, неквапливий секс, ніжність і ласка тобі забезпечені. Якщо ж цей чоловік, перш ніж з'їсти їжу, спочатку насторожено її нюхає і пробує, той і до тебе стане довго приглядатися. А в сексі проявить обачність. Якщо ж він ще й стежить за своїм харчуванням, в сексі тебе неодмінно чекає оргазм.

Ненажера

Чоловіки такого типу їдять дуже швидко. Якщо він швидко поглинає одну страву за іншою, не встигаючи як слід пережовувати, наминає бутерброди і булочки, запиваючи їх чаєм, це може свідчити або про те, що він дуже голодний, або про те, що він квапливий у всьому. З таким чоловіком в ліжку тебе чекає справжній марафон, ось тільки дуже короткий. Можеш навіть не чекати від нього попередніх пестощів і ніжності - він одразу візьметься за справу.pic

Шанувальники шоколаду і ласуни.

Якщо ваш чоловік поглинає плитки молочного шоколаду, їсть «снікерси», шоколадні батончики, печиво, вафлі та інші солодощі, а в чашку з чаєм кладе по 3-4 ложки цукру, це говорить про те, що йому не вистачає любові і взаєморозуміння. Гурмани ж, навпаки, веселуни. Люблять пригоди, новизну, не проти експериментувати, і не тільки в їжі, але і в сексі. Любителі гостренького, і, особливо, приправ, спецій, соусів і підлив - темпераментні і пристрасні люди, авантюристи, шукачі пригод.pic

переглядів: 1078

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 08.12.2018
<a href='/Info/?id=96911' >Які зміни на шкірі вказують на хворобу серця</a>

Які зміни на шкірі вказують на хворобу серця (переглядів: 1892)

Цінну, а іноді і життєво важливу інформацію про ризик серцевих захворювань надають не тільки кардіологи, але і дерматологи. Вони можуть визначити людину з захворюванням серця, лише подивившись на її шкіру.Тому експерти створили список з 10 найпоширеніших шкірних симптомів, які сигналізують про порушення роботи серця.
// 07.12.2018
<a href='/Info/?id=96909' >10 продуктів,які позбавлять від каменів в нирках, болів в суглобах</a>

10 продуктів,які позбавлять від каменів в нирках, болів в суглобах (переглядів: 2417)

Винекнення каменів у нирках пов'язано з порушенням обміну речовин, накопичується в нирках нерозчинні солі. Спочатку вони осідають у вигляді невеликих кристалів - «піску», і їх можуть виявити на цій стадії при ультразвуковому дослідженні.Потім дрібні кристали об'єднуються, утворюючи нерозчинні камені. На щастя, є продукти, які допомагають боротися з нерозчинними солями! Отож, 10 найефективніших продуктів, які варто вживати регулярно.
// 07.12.2018
<a href='/Info/?id=96897' >Правда и міфи про щоденне вживання супів</a>

Правда и міфи про щоденне вживання супів (переглядів: 870)

Для більшості українців «суп» і «обід» - синоніми. З раннього дитинства, в сім'ї, дитячому садку, в школі нас привчають до того, що без супу не прожити. «От не будеш їсти суп, зіпсуєш шлунок - пошкодуєш тоді, що мене не слухав!» - казала, бувало, мама, коли ми відмовилися від обов'язкового першого.
// 07.12.2018
<a href='/Info/?id=96892' >Кава: користь і шкода</a>

Кава: користь і шкода (переглядів: 256)

Мільйони людей на нашій планеті починають свій день з чашки міцної кави. Підвищити рівень енергії, прогнати сонливість і налаштуватися на продуктивний робочий день їм допомагає міститься в каві і чаї алкалоїд кофеїн. Кількість чашок кави, яке можна випивати без шкоди для здоров'я, для кожної людини різне. Воно залежить від генетично обумовленої швидкості нейтралізації організмом кофеїну, стану печінки і серцево-судинної системи.