Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 17.05.2018

теги: Рівненщина, освіта, концепція

На Рівненщині презентували Концепцію сучасної професійної освіти

На Рівненщині презентували Концепцію сучасної професійної освіти З новою моделлю управління та фінансування галузі освіти ознайомили на засіданні регіональної ради професійної освіти Рівненської області.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Viber: Rivne1.tv

Концепція сучасної професійної освіти пояснює основні ідеї, що закладаються в основу нового Закону України «Про професійну освіту» та обгрунтовує зміни у сфері підготовки кваліфікованих робітничих кадрів.

«Нині триває процес модернізації професійної освіти. Наша область серед лідерів у формуванні оптимальної мережі закладів, а також одна з небагатьох, де створені навчально-практичні центри. В них встановлене найсучасніше обладнання, аналогів якого немає в Україні», - розповіла заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

За її словами, потрібна докорінна реформа, що перетворить професійну освіту на важливий фактор економічного зростання і забезпечить конкурентоспроможність випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти на міжнародному рівні.

В Концепції представлена формула сучасної професійної освіти, яка включає, зокрема, децентралізацію управління та автономію закладів, багатоканальне фінансування, орієнтацію на ринок праці, планування кар’єри та підвищення якості профтехосвіти.

Під час зустрічі члени регіональної ради обговорили співпрацю з роботодавцями у галузях, які є ключовими ланками формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів. Було прийнято рішення погодити прогнозні показники потреби у кадрах на регіональному ринку праці на 2018 – 2020 роки та регіональне замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у професійно-технічних та інших навчальних закладах Рівненської області на 2018 рік.

Нагадаємо, в області підготовку кваліфікованих робітників здійснює 25 навчальних закладів державної форми власності, з них: 19 професійно-технічних навчальних закладів: 10 – вищих професійних училищ; 8 – професійних ліцеїв; 1 – центр професійно-технічної освіти сервісу і дизайну; 4 навчальні заклади при кримінально-виконавчих установах закритого типу; 2 вищі навчальні заклади І – ІІ рівнів акредитації. Також функціонує відомче професійно-технічне училище відокремленого підрозділу «Рівненська АЕС» ДП «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» та Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Середньорічний контингент у професійно-технічних навчальних закладах Рівненської області становить 11 тис. учнів і слухачів.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

переглядів: 183 / коментарів: 1

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>


Коментарі

avatar
18.05.18 21:52 Анонім пише:
в україні ніякої освити немае це все непотріб ,,,,,Додати коментар
avatar Ваше ім'я

Email (при потребі, не публікується)

Tекст коментаря

CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр з картинки

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті


Інші публікації у розділі:

// 23.05.2018
<a href='/Info/?id=90989' > Швидка допомога та відсутність документів: яким було перше ЗНО на Рівненщині [ВIДЕО]</a>

Швидка допомога та відсутність документів: яким було перше ЗНО на Рівненщині [ВIДЕО] (переглядів: 612)

Перше у цьому році зовнішнє незалежне оцінювання вже позаду. Вчора, 22 травня, випускники шкіл Рівненщини здали тести з математики. Для цього в області працювало 16 пунктів ЗНО. Зареєстрованими на тестування було майже чотири тисячі учасників, не з'явилося - 164 особи.
// 23.05.2018
<a href='/Info/?id=90957' >На Рівненщині за "митні" кошти відремонтують дороги</a>

На Рівненщині за "митні" кошти відремонтують дороги (переглядів: 541)

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету погодив перелік доріг, які продовжать будувати за кошти від «митного експерименту».
// 23.05.2018
<a href='/Info/?id=90984' >Рівненщина у трійці лідерів за рейтингом Мінрегіону</a>

Рівненщина у трійці лідерів за рейтингом Мінрегіону (переглядів: 177)

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України оприлюднило рейтинг соціально-економічного розвитку в 2017 році.
// 23.05.2018
<a href='/Info/?id=90988' > Швидка допомога та відсутність документів: яким було перше ЗНО на Рівненщині [ВIДЕО]</a>

Швидка допомога та відсутність документів: яким було перше ЗНО на Рівненщині [ВIДЕО] (переглядів: 32)

Перше у цьому році зовнішнє незалежне оцінювання вже позаду. Вчора, 22 травня, випускники шкіл Рівненщини здали тести з математики. Для цього в області працювало 16 пунктів ЗНО. Зареєстрованими на тестування було майже чотири тисячі учасників, не з'явилося - 164 особи.