Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 17.05.2018

теги: Рівненщина, освіта, концепція

На Рівненщині презентували Концепцію сучасної професійної освіти

На Рівненщині презентували Концепцію сучасної професійної освіти З новою моделлю управління та фінансування галузі освіти ознайомили на засіданні регіональної ради професійної освіти Рівненської області.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Viber: Rivne1.tv

Концепція сучасної професійної освіти пояснює основні ідеї, що закладаються в основу нового Закону України «Про професійну освіту» та обгрунтовує зміни у сфері підготовки кваліфікованих робітничих кадрів.

«Нині триває процес модернізації професійної освіти. Наша область серед лідерів у формуванні оптимальної мережі закладів, а також одна з небагатьох, де створені навчально-практичні центри. В них встановлене найсучасніше обладнання, аналогів якого немає в Україні», - розповіла заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

За її словами, потрібна докорінна реформа, що перетворить професійну освіту на важливий фактор економічного зростання і забезпечить конкурентоспроможність випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти на міжнародному рівні.

В Концепції представлена формула сучасної професійної освіти, яка включає, зокрема, децентралізацію управління та автономію закладів, багатоканальне фінансування, орієнтацію на ринок праці, планування кар’єри та підвищення якості профтехосвіти.

Під час зустрічі члени регіональної ради обговорили співпрацю з роботодавцями у галузях, які є ключовими ланками формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів. Було прийнято рішення погодити прогнозні показники потреби у кадрах на регіональному ринку праці на 2018 – 2020 роки та регіональне замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у професійно-технічних та інших навчальних закладах Рівненської області на 2018 рік.

Нагадаємо, в області підготовку кваліфікованих робітників здійснює 25 навчальних закладів державної форми власності, з них: 19 професійно-технічних навчальних закладів: 10 – вищих професійних училищ; 8 – професійних ліцеїв; 1 – центр професійно-технічної освіти сервісу і дизайну; 4 навчальні заклади при кримінально-виконавчих установах закритого типу; 2 вищі навчальні заклади І – ІІ рівнів акредитації. Також функціонує відомче професійно-технічне училище відокремленого підрозділу «Рівненська АЕС» ДП «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» та Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Середньорічний контингент у професійно-технічних навчальних закладах Рівненської області становить 11 тис. учнів і слухачів.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

переглядів: 355 / коментарів: 1

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі

avatar
18.05.18 21:52 Анонім пише:
в україні ніякої освити немае це все непотріб ,,,,,Інші публікації у розділі:

// 17.10.2018
<a href='/Info/?id=95418' >В Рівненській області дев'ять районів розпочали опалювальний сезон </a>

В Рівненській області дев'ять районів розпочали опалювальний сезон (переглядів: 74)

В населених пунктах на Рівненщині продовжують вмикати тепло.
// 17.10.2018
<a href='/Info/?id=95416' >На Рівненщині в ОТГ запрацював інклюзивно-ресурсний центр </a>

На Рівненщині в ОТГ запрацював інклюзивно-ресурсний центр (переглядів: 77)

Немовицька громада стала першою ОТГ на Рівненщині, де відкрито інклюзивно-ресурсний центр.
// 17.10.2018
<a href='/Info/?id=95414' >В Рівненській області розпочинають будівництво амбулаторій </a>

В Рівненській області розпочинають будівництво амбулаторій (переглядів: 73)

Рівненщина однією з перших розпочинає будівництво сільських амбулаторій. У 8 населених пунктах області стартує президентський проект «Доступна медицина».
// 17.10.2018
<a href='/Info/?id=95410' >На Рівненщині шукатимуть патронатних вихователів </a>

На Рівненщині шукатимуть патронатних вихователів (переглядів: 176)

В Рівненській області запроваджують нову соціальну послугу для вразливих сімей з дітьми – патронат над дитиною.