rivne1.tv / Проекти / Суренж / Рубрики /
// 17.05.2018

теги: журнал, Суренж, surenzh

Віктор Данилов: «Ціль роботи будь-якого ЗМІ — це довіра глядача, слухача, читача»

Віктор Данилов:  «Ціль роботи будь-якого ЗМІ — це довіра глядача, слухача, читача» Без ЗМІ сучасне життя уявити неможливо. Щодня ви дивитеся телевізор, читаєте газету, слухаєте радіо в автомобілі або ж гортаєте стрічку новин у смартфоні. Інтернет, телебачення, радіо та газета. Чи є майбутнє у цих медіа на ринку та як їх розвивати — розповів засновник незалежної преси Рівненщини Віктор Данилов.

ПРО РИНОК МЕДІА

Ринок — це живий організм, тому він постійно змінюється. Медіа-ринок не виключення, тому я розглядаю його не тільки як бізнес. Потрібно розуміти, що окрім заробітку медіа-бізнес повинен мати свою місію — нести людям правду та боротися за краще життя. У лідери прорватися складно, але можливо, а от утримувати лідерську позицію найважче. Це як у футболі: виграти чемпіонат складно, але отримати чемпіонство на другий рік ще складніше. Щоб тримати лідерську позицію на ринку ЗМІ, потрібна довіра аудиторії та професійний колектив. Це основа, на якій усе тримається. А вже чим старший та солідніший бренд, тим престижніше у ньому працювати та тим більша довіра до цього ЗМІ. Все взаємопов’язано. Тому ціль роботи будь-якого ЗМІ — це довіра глядача, слухача, читача. І цією довірою потрібно дорожити.pic

ПРО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ЗМІ

Якщо ж говорити про незалежність ЗМІ, у плані свободи слова, вона неможлива без економічної незалежності. Тому самостійність ЗМІ насамперед повинні ґарантувати засновники. Ціль незалежного ЗМІ — показати життя таким, яким воно є.

ПРО ОНЛАЙН ЗМІ

В Україні медіа-тенденції дещо відмінні від світових. Адже у нас онлайнова реклама, особливо у сільській місцевості, не росте. Ті прогнози, що сайти легко можуть окупити себе економічно за рахунок реклами, поки що не справджуються. І більшість з тих, хто знаходиться в таких ілюзіях, поки лишатимуться не такими успішними.

Більше читайте на 16-17 сторінках журналу "SURENZH"

Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах!

Fichier:Instagram simple icon.svg Картинки по запросу фейсбук значок

переглядів: 241

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 22.09.2018
<a href='/Info/?id=94748' >FarInHate: «Хобі тисячі, але музика – це найкраще, що з нами сталося»</a>

FarInHate: «Хобі тисячі, але музика – це найкраще, що з нами сталося» (переглядів: 407)

Рівненська музика варта того, щоб про неї дізнавалися, слухали та переслуховували треки сотні разів. А ще більшої уваги достойні справжні фанати своєї справи. Блиск в очах, вибухові емоції та жага до змін – це невідмінна частина кожної репетиції рок-гурту «FarInHate».
// 17.08.2018
<a href='/Info/?id=93658' >Оксана Ковтун: «Я роблю ідеально або не роблю взагалі»</a>

Оксана Ковтун: «Я роблю ідеально або не роблю взагалі» (переглядів: 242)

Вона – справжня, вона – щира, вона та, яку хочеться слухати та слухати. Спілкуючись з нею, я надихалася та вслухалася в кожне слово, щоб не пропустити нічого. Вона викладається на максимум у будь-якій справі. Мріяла стати психологом, але знайшла себе у косметології. Втім психологія не зникає з її життя, адже кожен її пацієнт перевтілюється не тільки ззовні, але й внутрішньо. Вона – приклад поєднання краси та мудрості. Частинку її щирості та натхнення спробую передати вам. Читайте та надихайтеся.
// 03.05.2018
<a href='/Info/?id=90400' >Надія Гладкевич: “Людина не може бути успішною, коли навколо - неуспішні”</a>

Надія Гладкевич: “Людина не може бути успішною, коли навколо - неуспішні” (переглядів: 337)

Сталева леді, стримана й ділова. Саме такою звикли бачити Надію Гладкевич, генерального директора групи компаній РЕНОМЕ. Її слова надихають та змушують замислитися, а образ спонукає ніколи не зупинятися. Та от близькі звикли бачити зовсім іншу – турботливу, ніжну та люблячу. Як поєднати два різні образи у один – секретами успіху ділиться Надія Гладкевич.