rivne1.tv / Проекти / Суренж / Рубрики /
// 17.05.2018

теги: журнал, Суренж, surenzh

Віктор Данилов: «Ціль роботи будь-якого ЗМІ — це довіра глядача, слухача, читача»

Віктор Данилов:  «Ціль роботи будь-якого ЗМІ — це довіра глядача, слухача, читача» Без ЗМІ сучасне життя уявити неможливо. Щодня ви дивитеся телевізор, читаєте газету, слухаєте радіо в автомобілі або ж гортаєте стрічку новин у смартфоні. Інтернет, телебачення, радіо та газета. Чи є майбутнє у цих медіа на ринку та як їх розвивати — розповів засновник незалежної преси Рівненщини Віктор Данилов.

ПРО РИНОК МЕДІА

Ринок — це живий організм, тому він постійно змінюється. Медіа-ринок не виключення, тому я розглядаю його не тільки як бізнес. Потрібно розуміти, що окрім заробітку медіа-бізнес повинен мати свою місію — нести людям правду та боротися за краще життя. У лідери прорватися складно, але можливо, а от утримувати лідерську позицію найважче. Це як у футболі: виграти чемпіонат складно, але отримати чемпіонство на другий рік ще складніше. Щоб тримати лідерську позицію на ринку ЗМІ, потрібна довіра аудиторії та професійний колектив. Це основа, на якій усе тримається. А вже чим старший та солідніший бренд, тим престижніше у ньому працювати та тим більша довіра до цього ЗМІ. Все взаємопов’язано. Тому ціль роботи будь-якого ЗМІ — це довіра глядача, слухача, читача. І цією довірою потрібно дорожити.pic

ПРО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ЗМІ

Якщо ж говорити про незалежність ЗМІ, у плані свободи слова, вона неможлива без економічної незалежності. Тому самостійність ЗМІ насамперед повинні ґарантувати засновники. Ціль незалежного ЗМІ — показати життя таким, яким воно є.

ПРО ОНЛАЙН ЗМІ

В Україні медіа-тенденції дещо відмінні від світових. Адже у нас онлайнова реклама, особливо у сільській місцевості, не росте. Ті прогнози, що сайти легко можуть окупити себе економічно за рахунок реклами, поки що не справджуються. І більшість з тих, хто знаходиться в таких ілюзіях, поки лишатимуться не такими успішними.

Більше читайте на 16-17 сторінках журналу "SURENZH"

Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах!

Fichier:Instagram simple icon.svg Картинки по запросу фейсбук значок

переглядів: 304

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 05.11.2018
<a href='/Info/?id=95935' >Пластична хірургія: мистецтво робити людей щасливими</a>

Пластична хірургія: мистецтво робити людей щасливими (переглядів: 149)

Пластична хірургія для нього – це ніщо інше як мистецтво, а людське тіло – чисте полотно, на якому можна творити шедеври. Керівник Центру пластичної хірургії, кандидат медичних наук, Заслужений лікар України Петро Тарасюк – про місію дарувати людям впевненість.
// 05.11.2018
<a href='/Info/?id=95933' >Коли віра стає дією: Тарас Сень про життя у доброчинності та доброчинність у житті. </a>

Коли віра стає дією: Тарас Сень про життя у доброчинності та доброчинність у житті. (переглядів: 143)

Всі ми потребуємо людської підтримки: одному потрібна молитва, іншому – відверта розмова. Волонтерство не дає забути наскільки ми всі одне одному близькі. Волонтер, пастор церкви «Христос є відповідь», прекрасний сім’янин, батько 5 малюків. Той, кому небайдуже, – Тарас Сень – герой нашої розповіді.
// 04.11.2018
<a href='/Info/?id=95934' >Віктор Чернега: «Ми беремо будинок з історією та змінюємо її на краще»</a>

Віктор Чернега: «Ми беремо будинок з історією та змінюємо її на краще» (переглядів: 123)

Вони були закинуті та нікому не потрібні. Вони – довгобуди, завершення будівництва яких ніяк не могли дочекатися рівняни. Є люди, яким байдуже, а є ті, які змінюють місто. До успіху легких шляхів немає. Про складний шлях відновлення довгобудів розповів голова кооперативу «Квартал» Віктор Чернега.
// 04.11.2018
<a href='/Info/?id=95932' >Віктор Данилов: «Мандрівки – це стиль життя»</a>

Віктор Данилов: «Мандрівки – це стиль життя» (переглядів: 120)

За натурою він дослідник та мандрівник. А почалося все зі школи, великої любові до географії, до вивчення планети у всіх її деталях та жаги до нового. Віктор Данилов ще в дитинстві поставив собі неймовірну мету – побачити світ і відвідати щонайменше 100 країн. Хотілося вивчити географію не з підручника, а прямо там на місці. Як виявилось, немає нічого неможливого, головне – мати непереборне бажання побувати в найцікавіших куточках нашої планети. І зараз на його рахунку мандрівки в 70 країн, а в планах відвідати ще як мінімум 30. Своїми враженнями та порадами досвідченого мандрівника Віктор Данилов ділиться з вами. Читайте, черпайте натхнення, пакуйте валізи та рушайте до своєї мрії!