rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Здоров'я /
// 16.05.2018

Правильна постава: чому поради батьків корисні та важливі? [ВІДЕО]

Правильна постава: чому поради батьків корисні та важливі? [ВІДЕО]
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Не лишень кращий зовнішній вигляд, а й поліпшення здоров'я в цілому. Все це про правильну поставу і стосується це як дорослих, так і дітей. В останніх, до слова, організм котрий розвивається і все, що "посіємо" - вони "пожнуть" у дорослому віці. Тож чому варто вже зараз розправити плечі та сісти/стати рівно - читайте та дивіться нижче.

В.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун на своїй сторінці у ФБ постійно розвінчує міфи про медицину та викладає чимало корисних постів. Зокрема нещодавно, разом зі спільнотою Цікава наука п.Уляна привідкрила завісу стосовно постави.

І справа далеко не у зовнішній красі і аристократичних "замашках". Ні! Справа у здоров'ї, як дорослих так і малюків. Якщо останніх ми або ж вчителі можемо контролювати, то вже себе - дорослих, здебільшого ні. І тривале "сидіння" із гаджетами та перед телевізором (та що казати, навіть із книжками) можуть нанести шкоду поставі, зонішньому вигляду та здоров'ю в цілому.pic

Як наведено у родику, насправді систематично прикладаючи зусиль ми таки в змозі "зробити" себе самі, не запускаючи ситуацію. Досить проконтролювати своє робоче місце, подивитися на себе збоку при ходьбі. І звісно - достатньо часу приділити та поспостерігати за дітьми: як вони виконують домашнє завдання, скільки часу проводять із гаджетами у скривленому вигляді і т.д.

І звісно, пам'ятати про достатнє фізичне навантаження - щоденні прогулянки, активний образ життя, звести до мінімуму час, котрий проводимо у пасивному стані - і результат не забариться!

Олена Рибінська
переглядів: 389

<< попередній матеріал    список   Інші публікації у розділі:

// 21.08.2018
<a href='/Info/?id=62058' >Пласкостопість у дітей: у чому небезпека та як лікувати?</a>

Пласкостопість у дітей: у чому небезпека та як лікувати? (переглядів: 2316)

З проблемою дитячої плоскостопості стикається величезна кількість батьків. Саме тому важливо знати, як виявити проблему і чим можна допомогти дитині.
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=77197' >Перше взуття малюка - що варто знати батькам?</a>

Перше взуття малюка - що варто знати батькам? (переглядів: 1748 / коментарів: 1)

Взуття це не лише краса та естетика, а в першу чергу - здоров'я. І від того наскільки добре воно підібране й буде залежати стан здоров'я малюка. Як правильно підібрати такий аксесуар - читайте далі.
// 18.05.2018
<a href='/Info/?id=68790' >Гумові чоботи - калюж та дощу ми не боїмося! [ПОРАДИ У ВИБОРІ]</a>

Гумові чоботи - калюж та дощу ми не боїмося! [ПОРАДИ У ВИБОРІ] (переглядів: 2699)

Тепло, сонце, майже літо...і дощі. І хутенько порпаємося у шафах та дістаємо чобітки. А найкраще про сухість та захищеність ніжок подбають гумові чобітки - зручні, легкі та комфортні. Як правильно підібрати їх для ваших малюків - спробуємо розібратися далі.
// 04.10.2016
<a href='/Info/?id=72521' >Сколіоз у школярів: що потрібно знати батькам аби вберегти дітей?</a>

Сколіоз у школярів: що потрібно знати батькам аби вберегти дітей? (переглядів: 2683)

Важкий та незручний рюкзак, неправильне сидіння за партою, занадто близько (низько, далеко) монітор телевізора, комп'ютера - далеко не всі причини розвитку сколіозу у дитини. Що варто знати і робити батькам аби вберегти дитину від цього недугу? Читайте далі.