rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 14.05.2018

Поради при виборі весільного фотографа

Поради при виборі весільного фотографа Весільний фотограф — це один з найбільш важливих людей на весіллі. Саме його очима і уявленням про те, що таке краса, ви збережете спогади про цю значущу подію. Ваша співпраця має пройти максимально ефективно і приємно для обох сторін

Порада 1. Креативність понад усе!

Весільні фото, де наречений тримає на долоні кохану – уже давно вважаються ознакою простоти та несмаку. Вміння побачити у простому цікаве та вловити, так би мовити, “живий кадр” дано не кожному фотографу. Все частіше люди із хорошою технікою називають себе фотографами. Проте, варто пам’ятати, що фото – це мистецтво, оволодіти яким дано не кожному. Тим паче, коли ведеться мова про весільні фото. Кожній парі хочеться, щоб їхні знімки були цікавими, креативними та зняті не за стандартом. Важливо, щоб ваш весільний фотограф міг зловити емоцію та вдало передати її у фото. Тому обираючи спеціаліста у цій сфері, перегляньте його фотороботи і якщо вони “зачепили” вас, то без вагань запрошуйте для зйомки власного весілля. До речі, звертайте увагу на роботи саме весіль. Через те, що один фотограф може добре реалізовувати свій талант у портретних зйомках, натомість у весільних – він виявлятиметься слабшим.

Порада 2. Комунікабельність + почуття гумору

День весілля крім того, що стане найщасливішим днем у житті, залишиться у вашій пам’яті, як один із найбільш стресових. Постійний поспіх, емоційне напруження може призвести до знервованості та й загалом втрати святкового настрою. Тому вам знадобиться людина, яка буде продукувати позитивні емоції і зніматиме напругу. Фотограф – це локальний тамада, що розважає наречених протягом весілля. Та й зрештою, саме він супроводжуватиме пару найдовше. Для зображення справжнього щастя на фото, його потрібно показати щиро, а під тиском та напруженням це не завжди вдається. Фотограф-професіонал зможе знайти підхід до кожної пари і тому йому вдасться зафіксувати справжню мить щастя. Розпізнати таких профі можна по їх фотороботах або під час безпосередньої зустрічі.

Порада 3. Компроміс у вартості

“Задоволення від хорошої якості триває набагато довше, ніж задоволення від низької ціни” – одна із улюблених фраз фотографів. У цьому щось є, так як весільні фото – це не та річ, на якій варто економити зайвих 300-400 грн. За якісну обробку, хорошу якість доводиться плати не малі суми. У пошуках “дешевого сиру” не рідко можна натрапити на фотографів – аматорів, які мало тямлять у мистецтві фотографії.

Порада 4. Кількість теж має значення Більшість фотографів працює поодинці, проте трапляються й такі, що знімають у парі. І це можна розцінювати як великий плюс. Перш за все, при такій зйомці можна відшукати найбільш вдалий ракурс, та й кількість фото, що ви отримаєте після весілля буде більшою. До того ж, фотографи, що працюють у парі мають змогу зняти як ранок нареченої, так і ранок нареченого. Також вдасться уникнути черги з гостей, що хочуть зробити спільне фото. Зазвичай ціна на роботу фотографів, що працюють парно, практично не відрізняється від тих, які працюють поодинці.

Порада 5. Досвід – запорука якості

Обираючи майстра весільної зйомки, опирайтесь на ті фото, що фіксовані його емблемою або підписом. Фрази на зразок “І я таке можу”- в даному випадку невдалі. Якщо ви хочете пересвідчитись у професійності фотографа вашого майбутнього весілля, зверніться до пар, що скористались його послугами. Вони відверто оцінять роботу майстра і розкажуть про усі слабкі або сильні сторони фотографа.

Джерело

Джерело

переглядів: 178

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>


Додати коментар
avatar Ваше ім'я

Email (при потребі, не публікується)

Tекст коментаря

CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр з картинки

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті


Інші публікації у розділі:

// 20.05.2018
<a href='/Info/?id=90870' >Весільний декор. Чого не варто робити?</a>

Весільний декор. Чого не варто робити? (переглядів: 151)

Одним із найголовніших завдань є пошук та декорування бенкетного залу і, коли перше завдання виконано, надходить час для розгляду ідей для завершення іншого. Безліч модних журналів, інтернет блогів, сайтів та весільних агенцій пропонують покроковий план дій у тому, що потрібно робити, проте, мало хто з них звертає увагу на деталі, які потрібно уникати у будь-якому стильовому виконанні весільних мрій. Провідні декоратори святкових подій вирішили дати кілька простих порад щодо елементів, які не потрібно використовувати у дизайні бенкетного залу.
// 12.05.2018
<a href='/Info/?id=90644' >За якими критеріями обирати весільне агенство?</a>

За якими критеріями обирати весільне агенство? (переглядів: 195)

Ще декілька років тому послуги весільних агенцій – це була примха обраних, проте уже зараз весілля без сторонньої допомоги уявити важко. Якщо загальну організацію можуть взяти на себе молода пара, то декорації, фуршетні столи та їх облаштувати, навряд чи вдасться організувати самостійно.
// 11.05.2018
<a href='/Info/?id=90642' >Образ нареченого: деталі від кольору до форми</a>

Образ нареченого: деталі від кольору до форми (переглядів: 351)

Смокінгом на весіллі не здивуєш нікого. Якщо для слабкої половини вибір образу більш різноманітний,то для чоловіків він значно скромніший. Проте не варто думати, що звичайний костюм не можна зробити ексклюзивним.
// 04.05.2018
<a href='/Info/?id=90431' >"Родзинка" весілля: яким має бути ідеальний букет нареченої.</a>

"Родзинка" весілля: яким має бути ідеальний букет нареченої. (переглядів: 232)

Весільний букет є своєрідною душею свята - він не лише прикрашає й доповнює наречену, а й грає яскраву роль в обрядовій частині події. Саме тому варто приділити достатньо уваги цьому прекрасному атрибуту весілля.