rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 21.07.2018

Що дарувати на хрестини?

Що дарувати на хрестини? Вас запросили стати хрещеними батьками? І виникає питання - що подарувати дитині на хрестини?

Стати хрещеними батьками - дуже відповідальний крок. Хрещені з моменту хрещення дитини стають для нього другими батьками, духовними наставниками на все життя. Згідно православним традиціям є певний набір подарунків, які на хрестини повинні дарувати хрещена мама і хресний тато.

Подарунковий набір від хрещеної матері дитини

Крижма - великий красивий рушник або покривальце, прикрашене церковною символікою, ангелами. Такі рушники можна купити як у відділах для новонароджених, так і в церковних крамницях. В цей рушник будуть загортати дитину після купелі, тому він повинен бути не тільки красивим, але і виготовленим з м'яких натуральних матеріалів, щоб не травмувати ніжну шкіру малюка.

Сорочечка - можна придбати спеціальну хрестинну сорочку, а можна використовувати звичайну сорочечку - головне, щоб її було легко знімати і одягати на дитину.

Хрестильний набір від хрещеного батька в день хрестин

Натільний хрестик - тут виходите з ваших матеріальних можливостей. Вибирайте хрестик з золота, срібла, мідний - з якого матеріалу буде головний атрибут хрещення не має значення, головне, щоб ви дарували його від чистого серця. Хрестик повинен бути попередньо освячений в церкві, пам'ятайте про це. Купуючи хрестик для дитини, звертайте увагу на такі речі: він повинен бути невеликого розміру, із закругленими краями, з розп'яттям Ісуса Христа за православними традиціями.

Ланцюжок для хрестика купується також з фінансових можливостей хрещеного батька.

Ікона з Ангелом-Хранителем або ікона-захисниця дитини. Її можна придбати в самому храмі в день хрещення, але краще це зробити завчасно, тому що в тій церкві, де буде проходити таїнство такої іменної ікони може не виявитися.

В обов'язки хрещеного батька також входить оплата всіх витрат, які пов'язані з обрядом хрещення в церкві. Уточнити суму витрат краще заздалегідь, щоб знати, яку суму брати з собою до церкви.

переглядів: 1232

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 14.12.2018
<a href='/Info/?id=87484' >Топ різдвяних фільмів, які піднімуть настрій</a>

Топ різдвяних фільмів, які піднімуть настрій (переглядів: 1072)

Найкращим супроводом до святкового приготування стане хороше різдвяне кіно. Тому, ми підготували для вас історії, які наповнені затишком, любов’ю та радістю.
// 12.12.2018
<a href='/Info/?id=75666' >Свято Андрія: традиції та народні прикмети</a>

Свято Андрія: традиції та народні прикмети (переглядів: 9546)

13 грудня відзначається День Святого Андрія Первозванного. Які традиції та прикмети пов'язані з цим святом?
// 12.12.2018
<a href='/Info/?id=75662' >Гадання на Андрія</a>

Гадання на Андрія (переглядів: 13183 / коментарів: 2)

Завтра, 13 грудня, відзначається одне з найголовніших православних свят - свято Андрія Первозванного. У ніч на Андрія дівчата ворожать, намагаючись довідатися ім’я нареченого.
// 11.12.2018
<a href='/Info/?id=75885' >Що варто встигнути зробити до Нового Року?</a>

Що варто встигнути зробити до Нового Року? (переглядів: 3221)

Незабаром Новий Рік і в кожного з нас безліч справ, які потрібно встигнути зробити до свят. Ми вирішили зробити свій список цікавих справ, які варто встигнути зробити до цього чарівного свята.