rivne1.tv / Проекти /
// 06.05.2018

10 цікавих фактів про шлюб

10 цікавих фактів про шлюб Чого тільки не трапляється в сімейному житті?! Так люди ще самі створюють такі ситуації, що й повірити важко. І чого тільки не придумують?! Самі судіть!

1. Через те, що багато часу люди приділяють роботі, телевізору, інтернету, хобі , а також домашнім та сімейним обов’язкам, пересічна подружня пара проводить разом всього чотири хвилини на день.

2. Більше 75% шлюбів, які є наслідком романів, розпадається.

3. Шлюб до 25-річного віку суттєво підвищує можливість розлучення. Крім того, ця можливість є вищою, коли жінка набагато старша за чоловіка.

4. Ймовірність того, що шлюб закінчується розлученням протягом перших 5 років спільного життя становить 20%, але ймовірність припинення громадського шлюбу протягом перших 5 років становить 49%. Після 10 років шлюбу імовірність розлучення – 33 % , в ​​порівнянні з 62 % громадських шлюбів.

5. Близько 6 млрд. доходів втрачається американськими підприємствами в результаті зниження продуктивності праці внаслідок сімейних труднощів. Робітники, що перебувають в щасливому шлюбі, навпаки, мають тенденцію до сприяння збільшенню доходів.

6. Шлюб відіграє значно більшу роль, ніж гроші, секс, кар’єра, як зазначають психологи, у тому, щоб люди були задоволені життям.

7. Рушійною силою щасливого шлюбу подружні пари вважають довіру, в той час, коли дружба, сміх, вміння прощати, сумісність та хороший секс є другорядними факторами.

8. 15-річні дослідження довели, що якщо людина була щасливою до шлюбу, то такою ж вона і залишиться після шлюбу. Іншими словами – шлюб автоматично не зробить людину щасливою.

9. В США більше 40 % подружніх пар, у яких чоловік або дружина вже раніше перебували у шлюбі. 60 % розлучених жінок і чоловіків одружуються знову переважно протягом п’яти років після розлучення.

10. Народження дитини може зробити шлюб, як успішним, так і невдалим . Найбільш успішні ті шлюби, де старша сестра братів одружується із молодшим братом сестер. Два первістки, як правило, є причиною неабиякої напруги в сім’ї.

Джерело Джерело

переглядів: 597

<< попередній матеріал    список   Інші публікації у розділі:

// 05.05.2018
<a href='/Info/?id=90435' >Маленькі гості на вашому весіллі</a>

Маленькі гості на вашому весіллі (переглядів: 546)

Якщо ви запросили на своє весілля друзів та родичів з дітьми, але хвилюєтесь, що вони зіпсують святкування і будуть дико галасувати, то читайте далі. Ми можемо дати 5 порад, які допоможуть вам розважити дітей і забезпечити цікавий день для великих і малих.
// 07.04.2018
<a href='/Info/?id=89639' >Як молодятам розважитися перед весіллям?</a>

Як молодятам розважитися перед весіллям? (переглядів: 550)

З моменту, коли хлопець дарує коханій каблучку, молодята вважаються зарученими. Починаючи підготовку до весілля, пара поринає у вир клопоту, адже необхідно потурбуватися про безліч організаційних моментів: підібрати місце, час та приміщення для свята, подбати про декор, їжу, вбрання, тощо. Для цього вам знадобиться багато сил та внутрішньої енергії. Якщо проводити весілля терміново немає потреби, ви можете насолодитися маленькою відпусткою на двох, аби відзначити заручини, підготуватися до нового етапу життя.
// 04.04.2018
<a href='/Info/?id=89564' >6 найгарячіших трендів весільної фотосесії</a>

6 найгарячіших трендів весільної фотосесії (переглядів: 593)

Нові тенденції виникають кілька разів на рік, проте кардинальні зміни як світі моди, так і у світі весіль спостерігаються приблизно раз на п’ять років.
// 01.04.2018
<a href='/Info/?id=89330' >Мама на весіллі. Як гарно та вишукано одягтись?</a>

Мама на весіллі. Як гарно та вишукано одягтись? (переглядів: 1023)

Весілля доньки чи сина – одна з найважливіших подій у житті кожної матері. Батьки з таким самим, а іноді навіть і більшим нетерпінням та хвилюванням готуються до цієї особливої урочистості. Але що ж одягти на весілля сина чи доньки, аби мати стильний вигляд і разом з тим не додати собі десяток років, або навпаки не змагатись з однолітками дітей у спокусливості.