rivne1.tv / Проекти /
// 05.05.2018

Маленькі гості на вашому весіллі

Маленькі гості на вашому весіллі Якщо ви запросили на своє весілля друзів та родичів з дітьми, але хвилюєтесь, що вони зіпсують святкування і будуть дико галасувати, то читайте далі. Ми можемо дати 5 порад, які допоможуть вам розважити дітей і забезпечити цікавий день для великих і малих.

Розумні очікування

Діти не будуть сидіти на місці протягом декількох годин. Вони не будуть залишатися чистими, спокійними або уважними протягом всього святкування. Діти є діти. Вони хочуть гратися з іншими дітьми, тому спробуйте організувати простір для їхніх ігор (якщо це буде можливо,то на вулиці). Це може бути майданчик або ж певна територія, яка не використовується. Діти витратять трохи енергії і будуть краще поводити себе. Не будьте занадто суворі. Діти повинні насолоджуватися цим днем на стільки, на скільки і всі інші гості. Якщо ви хочете нагородити дітвору за хорошу поведінку, то ви могли б зробити це у формі гри: приз отримає той, хто себе найкраще поводив.

Залучіть дітей

Зробіть так, щоб всі діти відчували себе частинкою святкування, включаючи їх у різні види діяльності . Діти можуть виступати як помічники, роздавати вітальні листівки чи фото, кидати конфетті або пелюстки троянд і виступати в якості асистентів для організаторів весіль. Очевидно, вам слід враховувати навички, здібності і вік запрошених дітей.діти на весіллі

Іграшки, творчість та розваги

Дайте молодшим діткам мішечок із солодощами та іграми, Lego, цікаві книги (кросворди, вікторини, головоломки тощо) і все інше, що знадобиться їм для малювання: це допоможе їм тихо гратися за обіднім столом. На вулиці можна організувати для дітей інші розваги – хованки, фанти, резинки, класики чи веселі хороводи з піснями. Окрема ігрова кімната з більярдом і відеоіграми допоможе розважити дітей старшого віку.

Правильно розсадіть дітей

З цього приводу думки людей розходяться. Садити усіх дітей разом, щоб вони змогли гратись чи все ж таки залишити дітей біля батьків, які зможуть контролювати їхню поведінку. Найміть людину, яка буде розважати дітей. Батьки будуть знати, що їхнє чадо під постійним наглядом, усім весело і ніхто не відчуває себе обділеними.діти на весіллі

Дитяча їжа та пригощення

Постарайтесь забезпечити сприятливу їжу для молодших дітей, старших можна почастувати їжею для дорослих. Шоколад і солодощі не завадило б покласти у додаткові торбинки для дітей. Крім того, шоколадний фонтан може стати у пригоді.

Джерело

переглядів: 609

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 06.05.2018
<a href='/Info/?id=90437' >10 цікавих фактів про шлюб</a>

10 цікавих фактів про шлюб (переглядів: 634)

Чого тільки не трапляється в сімейному житті?! Так люди ще самі створюють такі ситуації, що й повірити важко. І чого тільки не придумують?! Самі судіть!
// 07.04.2018
<a href='/Info/?id=89639' >Як молодятам розважитися перед весіллям?</a>

Як молодятам розважитися перед весіллям? (переглядів: 612)

З моменту, коли хлопець дарує коханій каблучку, молодята вважаються зарученими. Починаючи підготовку до весілля, пара поринає у вир клопоту, адже необхідно потурбуватися про безліч організаційних моментів: підібрати місце, час та приміщення для свята, подбати про декор, їжу, вбрання, тощо. Для цього вам знадобиться багато сил та внутрішньої енергії. Якщо проводити весілля терміново немає потреби, ви можете насолодитися маленькою відпусткою на двох, аби відзначити заручини, підготуватися до нового етапу життя.
// 04.04.2018
<a href='/Info/?id=89564' >6 найгарячіших трендів весільної фотосесії</a>

6 найгарячіших трендів весільної фотосесії (переглядів: 637)

Нові тенденції виникають кілька разів на рік, проте кардинальні зміни як світі моди, так і у світі весіль спостерігаються приблизно раз на п’ять років.
// 01.04.2018
<a href='/Info/?id=89330' >Мама на весіллі. Як гарно та вишукано одягтись?</a>

Мама на весіллі. Як гарно та вишукано одягтись? (переглядів: 1106)

Весілля доньки чи сина – одна з найважливіших подій у житті кожної матері. Батьки з таким самим, а іноді навіть і більшим нетерпінням та хвилюванням готуються до цієї особливої урочистості. Але що ж одягти на весілля сина чи доньки, аби мати стильний вигляд і разом з тим не додати собі десяток років, або навпаки не змагатись з однолітками дітей у спокусливості.