rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 04.05.2018

"Родзинка" весілля: яким має бути ідеальний букет нареченої.

"Родзинка" весілля: яким має бути ідеальний букет нареченої. Весільний букет є своєрідною душею свята - він не лише прикрашає й доповнює наречену, а й грає яскраву роль в обрядовій частині події. Саме тому варто приділити достатньо уваги цьому прекрасному атрибуту весілля.

Ми вирішили взяти кілка порад у рівненських флористів, про те, на що варто звернути увагу при замовленні весільного букета.

- На що варто звернути увагу в першу чергу?

- Звісно на вбрання нареченої і загальний характер весілля. Букет повинен не лише ідеально пасувати нареченій але й органічно вписуватись у стилістику свята.

- Чи вірне твердження що для дорогого весілля варто замовляти унікальні квіти?

- Дороговизна квітів тут не грає жодної ролі. Хороший флорист створює букет орієнтуючись в першу чергу на смак нареченої і на своє творче чуття. Якщо замовник довіриться флористу то можна отримати немовірний результат навіть з сезонних квітів. До того ж українська флора не менш дивовижна ніж голандська, до прикладу, і має в собі унікальні рослини, що можуть стати в букеті "акцентом на мільйон".

- Але ж до вас, напевне, часто приходять вже з фото результату який хочуть отримати?

- Так, це правда) Але ми завжди намагаємось переконати замовника спробувати щось нове або хоча б модифікувати той варіант що так запав у око.

- Хіба не простіше реалізувати готовий варіант?

- Нам нецікаво повторювати чужу роботу. До того ж - кожна наречена унікальна і хочеться щоб її свято теж було неповторним.

- У флористиці теж є модні тенденції. Які тренди весільного сезону 2018?

- Основних, на які ми б радили звернути увагу, три:

- ультрафіолетовий колір, що визначений Інститутом кольору Pantone як колір 2018 року;

- сукуленти;

- однотонність - тобто вся композиція виконується в одному кольорі.

- Поділіться будь ласка секретом або порадою про весільний букет. Що варто знати нареченій?

- Найголовніше, на нашу думку, прислуховуватись до порад флориста у виборі квітів, адже так багато нюансів у цьому виборі - від погоди до зросту наречної. Повірте, професіонал постарається порадити той букет, що не лише підкреслить наречену а й буде свіжим і чудесним все весілля.

Розмовляли з флористами квіткової крамнички "Декор центр".

переглядів: 471

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 04.07.2018
<a href='/Info/?id=92236' >Весільні обітниці молодят: приклади та варіанти</a>

Весільні обітниці молодят: приклади та варіанти (переглядів: 375)

Незважаючи на те, що конкретні дії та вчинки завжди цінувались більше за слова, шлюбні обітниці важко назвати простими словами, адже саме їх виголошують закохані, коли поєднують свої серця та долі. Дуже рідко момент, коли молодята обіцяють завжди кохати та дбати одне про одного, обходиться без сліз щастя.
// 28.06.2018
<a href='/Info/?id=92035' >Що подарувати молодятам, окрім грошей?</a>

Що подарувати молодятам, окрім грошей? (переглядів: 392)

Мабуть, кожен з нас знає, що найбільш універсальним презентом на весілля є гроші, адже з якоюсь річчю далеко не завжди можна догодити закоханим, а от готівку молода родина неодмінно знайде на що витратити. Проте одруження – подія, погодьтесь, непересічна, і багатьом гостям хотілось би подарувати не лише конверт з грішми, а й щось, завдяки чому пара ще довго згадувала б цей особливий для них день.
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91751' >Де краще провести медовий місяць? </a>

Де краще провести медовий місяць? (переглядів: 520)

Для чого потрібна весільна мандрівка? Аби зарядитись позитивною енергією перед початком сімейного життя та відпочити від передвесільних клопотів. Сьогодні існує безліч варіантів проведення медового місяця: від найгарніших місць нашої країни до найпопулярніших у світі мегаполісів.
// 20.06.2018
<a href='/Info/?id=91749' >Весільні запрошення: найпоширеніші запитання</a>

Весільні запрошення: найпоширеніші запитання (переглядів: 649)

Одним із головних елементів, який презентуватиме майбутній шлюб, безсумнівно, визнано весільне запрошення. Елегантний весільний атрибут повідомить дорогих вам людей не лише про дату, місце та час проведення весілля, але й вкаже на загальну тематику та стиль свята.