rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 04.05.2018

"Родзинка" весілля: яким має бути ідеальний букет нареченої.

"Родзинка" весілля: яким має бути ідеальний букет нареченої. Весільний букет є своєрідною душею свята - він не лише прикрашає й доповнює наречену, а й грає яскраву роль в обрядовій частині події. Саме тому варто приділити достатньо уваги цьому прекрасному атрибуту весілля.

Ми вирішили взяти кілка порад у рівненських флористів, про те, на що варто звернути увагу при замовленні весільного букета.

- На що варто звернути увагу в першу чергу?

- Звісно на вбрання нареченої і загальний характер весілля. Букет повинен не лише ідеально пасувати нареченій але й органічно вписуватись у стилістику свята.

- Чи вірне твердження що для дорогого весілля варто замовляти унікальні квіти?

- Дороговизна квітів тут не грає жодної ролі. Хороший флорист створює букет орієнтуючись в першу чергу на смак нареченої і на своє творче чуття. Якщо замовник довіриться флористу то можна отримати немовірний результат навіть з сезонних квітів. До того ж українська флора не менш дивовижна ніж голандська, до прикладу, і має в собі унікальні рослини, що можуть стати в букеті "акцентом на мільйон".

- Але ж до вас, напевне, часто приходять вже з фото результату який хочуть отримати?

- Так, це правда) Але ми завжди намагаємось переконати замовника спробувати щось нове або хоча б модифікувати той варіант що так запав у око.

- Хіба не простіше реалізувати готовий варіант?

- Нам нецікаво повторювати чужу роботу. До того ж - кожна наречена унікальна і хочеться щоб її свято теж було неповторним.

- У флористиці теж є модні тенденції. Які тренди весільного сезону 2018?

- Основних, на які ми б радили звернути увагу, три:

- ультрафіолетовий колір, що визначений Інститутом кольору Pantone як колір 2018 року;

- сукуленти;

- однотонність - тобто вся композиція виконується в одному кольорі.

- Поділіться будь ласка секретом або порадою про весільний букет. Що варто знати нареченій?

- Найголовніше, на нашу думку, прислуховуватись до порад флориста у виборі квітів, адже так багато нюансів у цьому виборі - від погоди до зросту наречної. Повірте, професіонал постарається порадити той букет, що не лише підкреслить наречену а й буде свіжим і чудесним все весілля.

Розмовляли з флористами квіткової крамнички "Декор центр".

переглядів: 325

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 12.06.2018
<a href='/Info/?id=91551' >Оберіть весільний букет до типу своєї фігури</a>

Оберіть весільний букет до типу своєї фігури (переглядів: 200)

Кожна наречена є неповторною в день свого весілля, а правильно підібравши сукню та аксесуари, ви можете використовувати свою природну красу по повній та виглядати просто приголомшливо. Перш ніж прийняти рішення про форму, стиль та колір вашого весільного букета, варто з’ясувати, який букет підійде до вашої фігури. Головне - баланс!
// 02.06.2018
<a href='/Info/?id=91243' >Про що говорить мова квітів?</a>

Про що говорить мова квітів? (переглядів: 365)

Квітка, як «посланець серця» стала дуже популярною в дев’ятнадцятому столітті, коли люди мріяли про вік куртуазної любові та вірності, що і стало причиною використання сентиментальної «мови квітів». Ця давня традиція була відроджена і є досить поширеною сьогодні.
// 20.05.2018
<a href='/Info/?id=90870' >Весільний декор. Чого не варто робити?</a>

Весільний декор. Чого не варто робити? (переглядів: 460)

Одним із найголовніших завдань є пошук та декорування бенкетного залу і, коли перше завдання виконано, надходить час для розгляду ідей для завершення іншого. Безліч модних журналів, інтернет блогів, сайтів та весільних агенцій пропонують покроковий план дій у тому, що потрібно робити, проте, мало хто з них звертає увагу на деталі, які потрібно уникати у будь-якому стильовому виконанні весільних мрій. Провідні декоратори святкових подій вирішили дати кілька простих порад щодо елементів, які не потрібно використовувати у дизайні бенкетного залу.
// 14.05.2018
<a href='/Info/?id=90647' >Поради при виборі весільного фотографа</a>

Поради при виборі весільного фотографа (переглядів: 379)

Весільний фотограф — це один з найбільш важливих людей на весіллі. Саме його очима і уявленням про те, що таке краса, ви збережете спогади про цю значущу подію. Ваша співпраця має пройти максимально ефективно і приємно для обох сторін