rivne1.tv / Проекти / Суренж / Рубрики /
// 03.05.2018

теги: Суренж, Belezza, шоу-рум, Таня Швая

Таня Швая: “Моя справа – це невід’ємне від мене, тому я намагаюся викладатися “на всі сто”

Таня Швая:  “Моя справа – це невід’ємне від мене, тому я намагаюся викладатися “на всі сто” Таня з тих людей, що не можуть займатися тим, що не знаходить відгуку в її душі. Саме тому вона постійно пробує щось нове та не зупиняється на досягнутому. Життя – це розвиток. Це те, що приносить насолоду і відкриває нові горизонти. Дівчина з власного досвіду знає, як перетворити улюблене хобі в бізнес. Шоу-рум “Bellezza Beautyshop” з італійською косметикою та білизною – це комфорт та затишок, якість та стиль, зручність та практичність.

Успіх – це коли я приходжу з роботи, і настільки задоволена своїм днем, що не відчуваю втоми

Музика – іспанська

Освіта – юрист-міжнародник

Життєве кредо – насолода - це не тільки результат, а і процес

Головне в білизні – якість в поєднанні з красою

Як виникла ідея перетворити хобі в бізнес?

Починалося все з косметики. Рік назад стали в тренді такі матові блиски, які не стираються. Я собі декілька замовила у сестри, яка живе в Італії. Всі мої подруги були у захваті: “де ти їх взяла?”, “покажи!”, “я теж хочу!”, «як ти з ним ходиш увесь день?!» Чесно, я просто сиділа в кафе і подумала : “Хмм, а цим цікавляться, тому чому мені не почати це розвивати”. І вже ввечері я створювала сторінку, розповідала всім своїм подружкам, приймала замовлення. Згодом сестра підкинула мені ідейку збільшити свій асортимент. В Італії є такі аутлети (торгові центри та магазини), де представлена білизна популярного по всьому світу італійського бренду “Intimissimi” з минулих сезонів зі знижками. Ми вирішили спробувати попрацювати і з нею.

Чому саме італійська білизна?

Бренд ”Intimissimi” було засновано 1996 року. Він має великий досвід та тисячі магазинів по всьому світу. В Україні також є магазини, де представлена білизна цього бренду, але за досить високими цінами. Купити дешевше можна тільки у нас. Якість не пропадає, просто білизна із попередньої колекції. У нас можна знайти красиву та якісну жіночу, чоловічу нижню білизну, купальники та одяг для сну італійського бренду “Intimissimi”, а також “Сalzedonia”, “Tenezis” різних розмірів. Відкриття шоу-руму було необхідністю? Так. Адже зі збільшенням кількості замовлень з Рівного працювати стало складніше. Потрібно було кілька разів на день їздити в різні куточки міста та віддавати пакетики. В цьому, звичайно, є свій «шарм», але це забирає багато часу. Краще, якби я була на місці.Тим паче це дозволить не перетворювати свій будинок у склад: в мене усі шафи були “забиті” білизною, фірмовими пакетиками, помадами тощо. Тому я і вирішила, що потрібно розвиватися. Головне – рухатись далі. Бажання є, а значить – все буде.

Більше читайте на 24-25 сторінках журналу "SURENZH"

Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах!

Fichier:Instagram simple icon.svg Картинки по запросу фейсбук значок

переглядів: 358

   список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 14.09.2018
<a href='/Info/?id=94518' >Магазин "Яблуко": ми вирішимо всі ваші проблеми!</a>

Магазин "Яблуко": ми вирішимо всі ваші проблеми! (переглядів: 426)

Магазин «Яблуко» - найперший магазин техніки Apple у Рівному. За тривалий час роботи ми стали партнерами та надійними помічниками для значної кількості наших постійних клієнтів.
// 14.05.2018
<a href='/Info/?id=90701' >Продавайте із задоволенням</a>

Продавайте із задоволенням (переглядів: 299)

Сьогодні від бізнесу, який розвивається в нашому місті, клієнти вимагають більшого. Хорошої якості товару чи послуги – недостатньо. Люди щодня бувають в інших містах і країнах, порівнюють, аналізують. Відтак чекають висококласного сервісу, приємного спілкування з працівниками компаній, хочуть, щоб розуміли їх індивідуальні потреби, відгукуються на небанальну, чесну, креативну рекламу, прагнуть знати власників бізнесу в обличчя, “дружити” з ними в соцмережах. Тож разом із компанією Smart People ми розпочинаємо спецпроект, покликаний нести практичні знання для управлінців Рівного.
// 14.05.2018
<a href='/Info/?id=90700' >Чому лідерам важливо породжувати інших лідерів</a>

Чому лідерам важливо породжувати інших лідерів (переглядів: 302)

Всі величні лідери — ті, які дійсно досягають успіху, які знаходяться на вершині (і яких не так багато) мають одну спільну рису. Вони знають, що найважливішим завданням лідера є виявлення і утримання біля себе надійних людей. Організація сама по собі не може підвищити продуктивність праці — але люди можуть! Активи, які мають справжню цінність всередині будь-якої організації, це люди. Системи можуть застаріти. Приміщення можуть зруйнуватися. Обладнання може зноситися. Але люди можуть зростати, розвиватися і працювати ще більш ефективно.
// 10.05.2018
<a href='/Info/?id=90602' >Територія чоловіка, або куди йти з кудлатою бородою?</a>

Територія чоловіка, або куди йти з кудлатою бородою? (переглядів: 378)

Рожеві стіни і того ж кольору баночки-скляночки, балачки про обновки найкращої подруги та нарікання на бойфренда, а ще — суцільне жіноцтво навколо. Такі реалії не кожна чоловіча психіка витримає. От і Рома вирішив: віднині ніяких салонів краси. Тим паче, у Рівному відкрився барбершоп «Gentle Razor Barbershop». А це звучить куди солідніше, ніж перукарня/салон краси. Перукарні для чоловіків — барбершопи — виникли у 18 столітті. Чоловіки з розкішною рослинністю на підборідді та вусами тоді були у тренді.