rivne1.tv / Проекти / Суренж / Рубрики /
// 03.05.2018

теги: Пекарня№1

Місце, яке притягує своєю атмосферою...

Місце, яке притягує своєю атмосферою... Аромати запашної кави та свіженької випічки, які зводять з розуму. Смак, за яким хочеться повертатися знову та знову. Місце, де відчуваєш себе затишно та завжди потрібним. Пекарня №1 — про родзинки та секрети успіху, історію виникнення та історії кохання у цьому закладі розповів засновник Володимир Горбатюк.

Місце, де знаходиться заклад “Пекарня №1”, має свою історію. Коли тут було будівництво, я помітив, що вивертають якісь такі дивні підвалини та стару цеглу. Мене це зацікавило, тому я вирішив з’ясувати, що ж було на цьому місці. Перерив рівненські архіви та навіть їздив у Польщу до їхнього, адже найбільш ґрунтовні архіви про Рівне знаходяться у Варшаві.

Дізнався, що тут був млин, як доказ цього поряд досі є вулиця Млинарська, і останній його власник був Яків Штейнворцль. На цьому місці упродовж кількох сотень років були млини різних власників, вони завжди були успішні при будь-якій владі.

Це місце, мабуть, має свою енергетику. Тому я вирішив, що тут потрібно зробити щось пов’язане з хлібом. З самого дитинства у мене була тяга до хліба, я міг годинами спостерігати за тим, як він робиться, як вимішують тісто, як воно піднімається та печеться. Я вирішив поєднати особливість цього місця та свою любов до хліба.

В мене не було ніяких розрахунків та бізнес-планів. Мені підказала інтуїція, що тут це має бути!

Більше читайте на 24-25 сторінках журналу "SURENZH"

Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах!

Fichier:Instagram simple icon.svg Картинки по запросу фейсбук значок

переглядів: 238

   список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 04.11.2018
<a href='/Info/?id=95931' >Коли ставиш бізнесу високу планку: як воно – бути зразковим забудовником?</a>

Коли ставиш бізнесу високу планку: як воно – бути зразковим забудовником? (переглядів: 139)

Роздивляючись білборди, сітілайти і вивіски у нашому місті, одразу впадає у вічі велика кількість пропозицій з привабливими квадратними метрами, які можна придбати в новобудовах Рівного. Але не завжди красивий дизайн та гучні слова свідчать про те, що забудовник справді зробить усе для свого клієнта, щоб його очікування від дорогої покупки виправдалися на 100%.
// 18.05.2018
<a href='/Info/?id=90863' >Куди їхати за містикою, або три найлегендарніші місцини на Рівненщині</a>

Куди їхати за містикою, або три найлегендарніші місцини на Рівненщині (переглядів: 299)

На Рівненщині є що подивитися та чим надихнутися. Пропонуємо вашій увазі три наймістичніші місцини на Рівненщині.
// 18.05.2018
<a href='/Info/?id=90818' >Загадка нетуристичного Рівного, або Що таке Суренж?</a>

Загадка нетуристичного Рівного, або Що таке Суренж? (переглядів: 748 / коментарів: 1)

Замок жерців, храм Сонця, візантійський щит, древні монети, розгалужені підземні ходи під сучасним містом... Здається, усе це елементи якоїсь чудної історії, не рівненської точно. Бо ми звикли, що є краєзнавчий музей, «бункер Коха» і знищений «совєтами», зрівняний із землею, майже забутий палац Любомирських. Це все, що у нас є. А спраглим до історії варто навідатися до сусідніх міст — Луцьк, Львів, Тернопіль...
// 10.05.2018
<a href='/Info/?id=90604' >Надія Косміаді: назад у минуле</a>

Надія Косміаді: назад у минуле (переглядів: 572)

Вона запрошує до себе без будь-якого остраху. Просить не соромитися вмикати світло, розглядати кожну дрібничку за склом, на численних поличках і столиках. Речей стільки, що з першого погляду і не розбереш, наскільки вони цінні. Музей цей простір не нагадує, бо ж надто вже у музеях незатишно. Натомість тут атмосферно і цю територію панування прекрасного називають «арт-ательє».