rivne1.tv / Проекти / Суренж / Рубрики /
// 03.05.2018

теги: журнал, Суренж, surenzh, Надія Гладкевич

Надія Гладкевич: “Людина не може бути успішною, коли навколо - неуспішні”

Надія Гладкевич: “Людина не може бути успішною, коли навколо - неуспішні” Сталева леді, стримана й ділова. Саме такою звикли бачити Надію Гладкевич, генерального директора групи компаній РЕНОМЕ. Її слова надихають та змушують замислитися, а образ спонукає ніколи не зупинятися. Та от близькі звикли бачити зовсім іншу – турботливу, ніжну та люблячу. Як поєднати два різні образи у один – секретами успіху ділиться Надія Гладкевич.

Про себе

Я з не надто забезпеченої сім’ї. Мама - бухгалтер, тато - інженер. Звикла працювати над собою. Особливо над собою. У цьому дуже проявлявся характер лідера, керівника. Тому досі в людях не подобається лінь, коли опускають руки і перестають боротися за себе. Не вибачаю підлості. По гороскопу - близнюк, а тому дуже люблю, щоб картинка навколо постійно змінювалась, не стояла на місці. Знаю, що ще багато чого не встигла у житті. Тому й сама ще до кінця не знаю, де «вистрелю» найближчим часом. Вважаю, що найдорожче, що у нас всіх – це час. Не важливо, хто ти – керівник чи технічний працівник у компанії – повинен знаходити час розвиватися. Важливо знайти гармонію у житті: приділяти увагу дітям та сім’ї, ходити на концерти, займатися спортом, вивчати мови, подорожувати. А для цього потрібне найважливіше – уміти управляти своїм часом.

Про керівництво і успіх

Директор – це спосіб досягати цілей. Але водночас, це посада, яка багато до чого зобов’язує. Адже маєш брати на себе відповідальність, приймати рішення швидко. Важливо ще й щоб ці рішення були правильними. Але керівники теж люди, тому і вони можуть помилятися. Я впевнена, що “людей-янголят” на керівних посадах не буває. Керівник - це в характері. Ними стають люди, які готові брати відповідальність за інших. Багато керівників у наших компаніях проходили цю трансформацію від висококваліфікованого спеціаліста до керівника. Адже, потрібно усвідомити, що найскладніша робота - це робота з людьми.

Успіх не приходить нізвідки. В першу чергу, це досягнення команди та оточення. Людина не може бути успішною, коли навколо - неуспішні.

Про розвиток

Не варто забувати, що є на світі книжки, музика, мистецтво, спорт, родина, друзі та світ, який потрібно побачити. У житті має бути все. І, на мою думку, це все треба встигнути. Відчуття реалізованості на роботі не дасть відчуття щастя, якщо все інше проходить повз тебе.

Більше читайте на 6-8 сторінках журналу "SURENZH"

Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах!

Fichier:Instagram simple icon.svg Картинки по запросу фейсбук значок

переглядів: 337

   список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 22.09.2018
<a href='/Info/?id=94748' >FarInHate: «Хобі тисячі, але музика – це найкраще, що з нами сталося»</a>

FarInHate: «Хобі тисячі, але музика – це найкраще, що з нами сталося» (переглядів: 408)

Рівненська музика варта того, щоб про неї дізнавалися, слухали та переслуховували треки сотні разів. А ще більшої уваги достойні справжні фанати своєї справи. Блиск в очах, вибухові емоції та жага до змін – це невідмінна частина кожної репетиції рок-гурту «FarInHate».
// 17.08.2018
<a href='/Info/?id=93658' >Оксана Ковтун: «Я роблю ідеально або не роблю взагалі»</a>

Оксана Ковтун: «Я роблю ідеально або не роблю взагалі» (переглядів: 242)

Вона – справжня, вона – щира, вона та, яку хочеться слухати та слухати. Спілкуючись з нею, я надихалася та вслухалася в кожне слово, щоб не пропустити нічого. Вона викладається на максимум у будь-якій справі. Мріяла стати психологом, але знайшла себе у косметології. Втім психологія не зникає з її життя, адже кожен її пацієнт перевтілюється не тільки ззовні, але й внутрішньо. Вона – приклад поєднання краси та мудрості. Частинку її щирості та натхнення спробую передати вам. Читайте та надихайтеся.
// 17.05.2018
<a href='/Info/?id=90811' >Віктор Данилов:  «Ціль роботи будь-якого ЗМІ — це довіра глядача, слухача, читача»</a>

Віктор Данилов: «Ціль роботи будь-якого ЗМІ — це довіра глядача, слухача, читача» (переглядів: 242)

Без ЗМІ сучасне життя уявити неможливо. Щодня ви дивитеся телевізор, читаєте газету, слухаєте радіо в автомобілі або ж гортаєте стрічку новин у смартфоні. Інтернет, телебачення, радіо та газета. Чи є майбутнє у цих медіа на ринку та як їх розвивати — розповів засновник незалежної преси Рівненщини Віктор Данилов.