rivne1.tv / Проекти / Суренж / Рубрики /
// 03.05.2018

теги: журнал, Суренж, surenzh, Надія Гладкевич

Надія Гладкевич: “Людина не може бути успішною, коли навколо - неуспішні”

Надія Гладкевич: “Людина не може бути успішною, коли навколо - неуспішні” Сталева леді, стримана й ділова. Саме такою звикли бачити Надію Гладкевич, генерального директора групи компаній РЕНОМЕ. Її слова надихають та змушують замислитися, а образ спонукає ніколи не зупинятися. Та от близькі звикли бачити зовсім іншу – турботливу, ніжну та люблячу. Як поєднати два різні образи у один – секретами успіху ділиться Надія Гладкевич.

Про себе

Я з не надто забезпеченої сім’ї. Мама - бухгалтер, тато - інженер. Звикла працювати над собою. Особливо над собою. У цьому дуже проявлявся характер лідера, керівника. Тому досі в людях не подобається лінь, коли опускають руки і перестають боротися за себе. Не вибачаю підлості. По гороскопу - близнюк, а тому дуже люблю, щоб картинка навколо постійно змінювалась, не стояла на місці. Знаю, що ще багато чого не встигла у житті. Тому й сама ще до кінця не знаю, де «вистрелю» найближчим часом. Вважаю, що найдорожче, що у нас всіх – це час. Не важливо, хто ти – керівник чи технічний працівник у компанії – повинен знаходити час розвиватися. Важливо знайти гармонію у житті: приділяти увагу дітям та сім’ї, ходити на концерти, займатися спортом, вивчати мови, подорожувати. А для цього потрібне найважливіше – уміти управляти своїм часом.

Про керівництво і успіх

Директор – це спосіб досягати цілей. Але водночас, це посада, яка багато до чого зобов’язує. Адже маєш брати на себе відповідальність, приймати рішення швидко. Важливо ще й щоб ці рішення були правильними. Але керівники теж люди, тому і вони можуть помилятися. Я впевнена, що “людей-янголят” на керівних посадах не буває. Керівник - це в характері. Ними стають люди, які готові брати відповідальність за інших. Багато керівників у наших компаніях проходили цю трансформацію від висококваліфікованого спеціаліста до керівника. Адже, потрібно усвідомити, що найскладніша робота - це робота з людьми.

Успіх не приходить нізвідки. В першу чергу, це досягнення команди та оточення. Людина не може бути успішною, коли навколо - неуспішні.

Про розвиток

Не варто забувати, що є на світі книжки, музика, мистецтво, спорт, родина, друзі та світ, який потрібно побачити. У житті має бути все. І, на мою думку, це все треба встигнути. Відчуття реалізованості на роботі не дасть відчуття щастя, якщо все інше проходить повз тебе.

Більше читайте на 6-8 сторінках журналу "SURENZH"

Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах!

Fichier:Instagram simple icon.svg Картинки по запросу фейсбук значок

переглядів: 401

   список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 05.11.2018
<a href='/Info/?id=95935' >Пластична хірургія: мистецтво робити людей щасливими</a>

Пластична хірургія: мистецтво робити людей щасливими (переглядів: 144)

Пластична хірургія для нього – це ніщо інше як мистецтво, а людське тіло – чисте полотно, на якому можна творити шедеври. Керівник Центру пластичної хірургії, кандидат медичних наук, Заслужений лікар України Петро Тарасюк – про місію дарувати людям впевненість.
// 05.11.2018
<a href='/Info/?id=95933' >Коли віра стає дією: Тарас Сень про життя у доброчинності та доброчинність у житті. </a>

Коли віра стає дією: Тарас Сень про життя у доброчинності та доброчинність у житті. (переглядів: 141)

Всі ми потребуємо людської підтримки: одному потрібна молитва, іншому – відверта розмова. Волонтерство не дає забути наскільки ми всі одне одному близькі. Волонтер, пастор церкви «Христос є відповідь», прекрасний сім’янин, батько 5 малюків. Той, кому небайдуже, – Тарас Сень – герой нашої розповіді.
// 04.11.2018
<a href='/Info/?id=95934' >Віктор Чернега: «Ми беремо будинок з історією та змінюємо її на краще»</a>

Віктор Чернега: «Ми беремо будинок з історією та змінюємо її на краще» (переглядів: 113)

Вони були закинуті та нікому не потрібні. Вони – довгобуди, завершення будівництва яких ніяк не могли дочекатися рівняни. Є люди, яким байдуже, а є ті, які змінюють місто. До успіху легких шляхів немає. Про складний шлях відновлення довгобудів розповів голова кооперативу «Квартал» Віктор Чернега.
// 04.11.2018
<a href='/Info/?id=95932' >Віктор Данилов: «Мандрівки – це стиль життя»</a>

Віктор Данилов: «Мандрівки – це стиль життя» (переглядів: 118)

За натурою він дослідник та мандрівник. А почалося все зі школи, великої любові до географії, до вивчення планети у всіх її деталях та жаги до нового. Віктор Данилов ще в дитинстві поставив собі неймовірну мету – побачити світ і відвідати щонайменше 100 країн. Хотілося вивчити географію не з підручника, а прямо там на місці. Як виявилось, немає нічого неможливого, головне – мати непереборне бажання побувати в найцікавіших куточках нашої планети. І зараз на його рахунку мандрівки в 70 країн, а в планах відвідати ще як мінімум 30. Своїми враженнями та порадами досвідченого мандрівника Віктор Данилов ділиться з вами. Читайте, черпайте натхнення, пакуйте валізи та рушайте до своєї мрії!