Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 24.04.2018

Як покращити рівненські двори?

Як покращити рівненські двори? Незручне паркування автомобілів біля будинків, розвалений фасад, лавочки й бордюри, і незатишні майданчики – такі проблеми і варіанти їх вирішення обговорювали рівненські активісти.

Кардинальні ремонтні роботи на більшості вулиць Рівного були проведені ще у 2016 році, розповіла активістка Оксана Майборода. Але майданчики й будинки досі не в найкращому стані, тому у Рівному знову готуються їх ремонтувати.

Паркування – ще одна важлива проблема рівненських дворів. Якщо 30 років тому автомобілі займали близько 10% двору, то цьогоріч — 40%, кажуть активісти. Велика кількість автомобілів біля будинків заважає проїзду рятувальних служб та псує загальний вигляд майданчиків. Активісти ж пропонують чітко визначати місця паркування або зробити все подвір'я пішохідним, не ставити авто під вікнами, а локалізувати всі в одному місці. Як варінти пропонують - огородити бруківкою чи озелененням межі паркування або ж зробити тротуар від під'їзду до межі стоянки машин.

Проблемою майданчиків є їхня однотипність, немає просторів для відпочинку, а також застарілі сушки для білизни, що є зараз неактуальним, каже архітектор Ольга Шевчук.

Активісти кажуть, що хочуть покращувати вулиці Рівного та братимуть приклад у європейських країн. А тому радять комплексно підходити до ремонту дворів, обговорюючи і враховуючи потреби мешканців будинків.

Олександра Гуменюк
переглядів: 527

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 16.12.2018
<a href='/Info/?id=97035' >Рівнян запрошують на "Новорічну казку" </a>

Рівнян запрошують на "Новорічну казку" (переглядів: 385)

Вже з 18 грудня по 20 січня наступного року у Рівному на Майдані Незалежності пройде святковий ярмарок.
// 16.12.2018
<a href='/Info/?id=97105' >У Рівному із самого ранку обіцяють сніг [ПРОГНОЗ ПОГОДИ]</a>

У Рівному із самого ранку обіцяють сніг [ПРОГНОЗ ПОГОДИ] (переглядів: 143)

З ранку до самого вечора в Рівному небо буде вкрите хмарами. Вранці очікується сильний сніг. Після обіду він послабшає, але буде продовжувати йти до пізнього вечора.
// 16.12.2018
<a href='/Info/?id=97101' >Третій Благодійний забіг відбувся в обласному центрі [ФОТО]</a>

Третій Благодійний забіг відбувся в обласному центрі [ФОТО] (переглядів: 148)

RIVNE ST.MYKOLAS RUN 2018 – це традиційний забіг Святого Миколая, який ставить за мету зібрати кошти на купівлю шприцевих насосів для Рівненської обласної дитячої лікарні.
// 16.12.2018
<a href='/Info/?id=97098' >Вогні новорічної ялинки запалять у Рівному </a>

Вогні новорічної ялинки запалять у Рівному (переглядів: 217)

На майдані Незалежності проведуть ціле театральне дійство.