Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /

// 24.04.2018

Як покращити рівненські двори?

Як покращити рівненські двори? Незручне паркування автомобілів біля будинків, розвалений фасад, лавочки й бордюри, і незатишні майданчики – такі проблеми і варіанти їх вирішення обговорювали рівненські активісти.

Кардинальні ремонтні роботи на більшості вулиць Рівного були проведені ще у 2016 році, розповіла активістка Оксана Майборода. Але майданчики й будинки досі не в найкращому стані, тому у Рівному знову готуються їх ремонтувати.

Паркування – ще одна важлива проблема рівненських дворів. Якщо 30 років тому автомобілі займали близько 10% двору, то цьогоріч — 40%, кажуть активісти. Велика кількість автомобілів біля будинків заважає проїзду рятувальних служб та псує загальний вигляд майданчиків. Активісти ж пропонують чітко визначати місця паркування або зробити все подвір'я пішохідним, не ставити авто під вікнами, а локалізувати всі в одному місці. Як варінти пропонують - огородити бруківкою чи озелененням межі паркування або ж зробити тротуар від під'їзду до межі стоянки машин.

Проблемою майданчиків є їхня однотипність, немає просторів для відпочинку, а також застарілі сушки для білизни, що є зараз неактуальним, каже архітектор Ольга Шевчук.

Активісти кажуть, що хочуть покращувати вулиці Рівного та братимуть приклад у європейських країн. А тому радять комплексно підходити до ремонту дворів, обговорюючи і враховуючи потреби мешканців будинків.

Олександра Гуменюк
переглядів: 489

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 23.10.2018
<a href='/Info/?id=95594' >Які зміни здачі ЗНО чекають на рівненських абітурієнтів у 2019 році?  [ВІДЕО]</a>

Які зміни здачі ЗНО чекають на рівненських абітурієнтів у 2019 році? [ВІДЕО] (переглядів: 72)

З 11 предметів можна здати тільки 4, а також заборонили російську мову. Саме такі зміни внесли до правил здачі ЗНО у 2019 році. Окрім цього, складатимуть його і випускники коледжів.
// 23.10.2018
<a href='/Info/?id=95595' >У Рівному пройшла акція «Намалюй життя в любові — Україна» [ФОТО]</a>

У Рівному пройшла акція «Намалюй життя в любові — Україна» [ФОТО] (переглядів: 58)

Всеукраїнська акція «Намалюй життя в любові — Україна» відбулася й у Рівному.
// 23.10.2018
<a href='/Info/?id=95592' >У Рівному гинуть голуби: причину фахівці з'ясовують [ВІДЕО]</a>

У Рівному гинуть голуби: причину фахівці з'ясовують [ВІДЕО] (переглядів: 112)

Найбільше мертвих птахів рівняни виявили на вулиці Набережній поблизу річки Устя та у парку Хімік. Містяни насторожені, бояться аби причиною смерті не став небезпечний вірус, який може загрожувати й людям.
// 23.10.2018
<a href='/Info/?id=95590' >Які сюрпризи підготувало ЗНО для рівненських абітурієнтів?</a>

Які сюрпризи підготувало ЗНО для рівненських абітурієнтів? (переглядів: 67)

Прохідний бал у 70% вищих навчальних закладів -130, а на фармацію -150. Абітурієнт може здати ЗНО з 4-х предметів серед 11-ти запропонованих. З них обов'язковий - українська мова та математика або історія на вибір. Усі тестові завдання, не враховуючи української, перекладатимуться 6-ма мовами, окрім російської.