rivne1.tv / Новини /
// 23.04.2018

теги: футбол, Верес, Динамо

Футбольний розгром: рівненський "Верес" програв третій матч поспіль [ВІДЕО]

Нарешті забили! Але ситуацію це не врятувало. Рівненський "Верес" забив свій перший гол за останні шість ігор, але при цьому вперше за такий же період програв з нищівним рахунком. Це третя поспіль поразка рівнян. Про протистояння червоно-чорних та київського "Динамо" далі.

нічого дивного !
чи Ви напівмозглі думали, що верес без проблем буде громити топ-5 кращих клубів України !? О_О Для
Вереса(нас) головними є стикові матчі з ФКМаріуполь і Ворсклою , а там як повезе, можна в інших не
набирати очок, за умови, що вони також їх не наберуть. .. .
"ПО закону підлості, я думаю, що все буде вирішувати останній матч сезону проти 19 травня проти
маріуполя ))))))))))) "

Інші публікації у розділі:

// 22.10.2018
<a href='/Info/?id=95536' >На Рівненщині відбулись обласні змагання зі спортивного орієнтування та спортивного туризму</a>

На Рівненщині відбулись обласні змагання зі спортивного орієнтування та спортивного туризму (переглядів: 30)

20-21 жовтня у лісовому масиві поблизу смт. Оржів Рівненського району пройшли відкриті обласні змагання «Осінні стежки 2018».
<a href='/Info/?id=95531' >«Кардинал Рівне» виграв гру з «Титаном»</a>

«Кардинал Рівне» виграв гру з «Титаном» (переглядів: 58)

Серйозна кадрови проблеми та суддівство відверто низької якості - не завадили "Кардиналу-Рівне" обіграти покровський "Титан" та здобути четверту перемогу у чемпіонаті української Екстра-ліги
// 21.10.2018
<a href='/Info/?id=95524' >Тренери  "Вереса" та "Калуша" прокоментували гру</a>

Тренери "Вереса" та "Калуша" прокоментували гру (переглядів: 109)

Рівненський "Верес", граючи більше двадцяти хвилин у чисельній мешості, зумів відігратися у матчі проти лідера чемпіонату - "Калуша".
<a href='/Info/?id=95519' >Рівнянин Марко Левішин переміг в спідвейному Кубку МАСЕС</a>

Рівнянин Марко Левішин переміг в спідвейному Кубку МАСЕС (переглядів: 219)

В румунському Браїлі сьогодні, 20 жовтня відбувся Кубку МАСЕС зі спідвею. Від України стартували Віталій Коваль та рівняни Марко Левішин і Віталій Лисак.