rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 13.04.2018

теги: Рівненщина, ліс, стежка кохання

Б'ють на сполох: хто на Рівненщині знищує "Стежку кохання?" [ФОТО/ОНОВЛЕНО]

Б'ють на сполох: хто на Рівненщині знищує "Стежку кохання?"  [ФОТО/ОНОВЛЕНО] Вчора, 12 квітня, у групі "Телеканалу Рівне 1" у facebook почали надсилати фото з туристичного маршруту, відкритого минулого року для любителів туризму.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

.

Ми вирішили особисто дізнатися, що відбулося зі "Стежкою кохання" і для чого там таке зробили.

picpicpic

У прес-службі Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства нам відповіли: "У рамках підготовки до пожежонебезпечного періоду, який вже розпочався, лісівники щороку здійснюють попереджувальні заходи, саме тут робили мінералізовану смугу, яка у випадку виникнення пожежі не дає поширюватися вогню. З огляду на те, що там пролягає туристична стежка, рекреаційне місце, то тут дорогу спробують вирівняти, а мінералізовану смугу прокладуть, що б не заважала людям і була корисна у випадку пожежі".

На реакцію лісівників не довелося довго чекати. Відреагували миттєво, але лишається інша проблема: Сміття в лісі, яке лишають після себе відвідувачі стежки, які хочуть відпочивати в гарному лісі, а самі відповідно поводитися не вміють, або не хочуть. А ще пошкоджені цвяхами дерева, за які відповідати доведеться лісівникам. Ось про що теж варто говорити. Тому, для збереження цього місця надалі спільно мають працювати всі", - повідомляє прес-служба.

picpicpic

rivne1.tv
переглядів: 1559

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 11.12.2018
<a href='/Info/?id=96576' >Історія за зачиненими дверима: маєток Стецьких  [ФОТОРЕПОРТАЖ]</a>

Історія за зачиненими дверима: маєток Стецьких [ФОТОРЕПОРТАЖ] (переглядів: 828)

Маєток, який можливо польський пан програв колись у карти, розташований на мальовничому пагорбі у селі Великі Межирічі. Через низку різних факторів, двері палацу не відкриті для пересічного мандрівника. Але нам таки вдалося потрапити у середину. Як виглядає нині маєток, дивіться далі...
// 10.12.2018
<a href='/Info/?id=96929' >Садиба Валевських у Гощі: руїни історії, які оживуть [ФОТО]</a>

Садиба Валевських у Гощі: руїни історії, які оживуть [ФОТО] (переглядів: 465)

Усім тим хто любить не тільки мандрувати, а й занурюватися у власну історію присвячується... Є надія на те, що на теренах Рівненщини з'явиться ще одна цікавинка для туристів із різних куточків країни.
// 06.12.2018
<a href='/Info/?id=88931' >Мандруємо Рівненщиною: машина часу  [ТЕСТ]</a>

Мандруємо Рівненщиною: машина часу [ТЕСТ] (переглядів: 3899)

Як було і що лишилося? Запустіть машину часу історичними та архітектурними пам'ятками Рівненщини, дізнайтеся, що впізнали, а що стало для Вас новим.
// 01.12.2018
<a href='/Info/?id=96610' >Туристична родзинка Гощі: водяний млин ХІХ століття [ФОТО]</a>

Туристична родзинка Гощі: водяний млин ХІХ століття [ФОТО] (переглядів: 657)

Рівненщина ще має багато цікавинок для завзятого мандрівника. Здавалося, що ніби бачив вже все. А виявляється, що рідний край приховує ще дуже багато гарних місць та неймовірних пам'яток архітектури. Однією із таких є Заставський водяний млин. Він знаходиться у мальовничому куточку України, в селищі Гоща. Давайте разом подивимося як він виглядає.