rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 13.04.2018

теги: Рівненщина, ліс, стежка кохання

Б'ють на сполох: хто на Рівненщині знищує "Стежку кохання?" [ФОТО/ОНОВЛЕНО]

Б'ють на сполох: хто на Рівненщині знищує "Стежку кохання?"  [ФОТО/ОНОВЛЕНО] Вчора, 12 квітня, у групі "Телеканалу Рівне 1" у facebook почали надсилати фото з туристичного маршруту, відкритого минулого року для любителів туризму.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

.

Ми вирішили особисто дізнатися, що відбулося зі "Стежкою кохання" і для чого там таке зробили.

picpicpic

У прес-службі Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства нам відповіли: "У рамках підготовки до пожежонебезпечного періоду, який вже розпочався, лісівники щороку здійснюють попереджувальні заходи, саме тут робили мінералізовану смугу, яка у випадку виникнення пожежі не дає поширюватися вогню. З огляду на те, що там пролягає туристична стежка, рекреаційне місце, то тут дорогу спробують вирівняти, а мінералізовану смугу прокладуть, що б не заважала людям і була корисна у випадку пожежі".

На реакцію лісівників не довелося довго чекати. Відреагували миттєво, але лишається інша проблема: Сміття в лісі, яке лишають після себе відвідувачі стежки, які хочуть відпочивати в гарному лісі, а самі відповідно поводитися не вміють, або не хочуть. А ще пошкоджені цвяхами дерева, за які відповідати доведеться лісівникам. Ось про що теж варто говорити. Тому, для збереження цього місця надалі спільно мають працювати всі", - повідомляє прес-служба.

picpicpic

rivne1.tv
переглядів: 1418

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 15.09.2018
<a href='/Info/?id=88931' >Мандруємо Рівненщиною: машина часу  [ТЕСТ]</a>

Мандруємо Рівненщиною: машина часу [ТЕСТ] (переглядів: 2593)

Як було і що лишилося? Запустіть машину часу історичними та архітектурними пам'ятками Рівненщини, дізнайтеся, що впізнали, а що стало для Вас новим.
// 08.09.2018
<a href='/Info/?id=79095' >Мандруй і знай свій рідний край: Тараканівський форт</a>

Мандруй і знай свій рідний край: Тараканівський форт (переглядів: 4553 / коментарів: 1)

Rivne1.tv пропонує Вам поринути у цікаву мандрівку унікальними місцями Рівненщини. Нещодавно ми побували з Вами в невеличкому, але багатому на історію місті Дубно. Після цього міста Ви просто не можете не завітати до величного Тараканівського форту. Отож, пропоную поринути разом зі мною в історію цього місця.
// 07.09.2018
<a href='/Info/?id=94123' >Мандруй і знай свій рідний край: Палац Ходкевичів [ФОТО]</a>

Мандруй і знай свій рідний край: Палац Ходкевичів [ФОТО] (переглядів: 1252)

Рівненщина багата на історію і до наших днів збереглися не тільки замки, а й палаци. Пропонуємо до Вашої уваги мандрівку до селища Млинів у Палац Ходкевичів.
// 30.08.2018
<a href='/Info/?id=93886' >Мандруємо Україною: Крехівський монастир-фортеця [ФОТОРЕПОРТАЖ]</a>

Мандруємо Україною: Крехівський монастир-фортеця [ФОТОРЕПОРТАЖ] (переглядів: 643)

Сьогодні ми відправимося разом із Вами на Львівщину. Там, неподалік міста Жовква знаходиться неймовірне місце із дуже багатою історією - Крехівський монастир.