Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми /
// 20.03.2018

теги: закон, смерть, Україна, Рівне

Після смерті все тільки починається. Нові зміни до КПК сколихнули українців [ВІДЕО]

Життя в утробі матері, дитинство, отроцтво, зрілість, похилий вік і старість, смерть. Це біологічний цикл кожної людини. І всі ми його у тій чи іншій мірі проходимо. В когось він відбувається повністю, у когось - обривається на якомусь відрізку цієї дороги. Але життя - це не лише біологія і підпорядкований хвилино-годинам цикл, це ще й емоції та почуття, які нас переповнюють під час його нестримного бігу.

Ми радіємо народженню нового життя, першому сказаному слову і зробленому кроку, і сумуємо за тими, кому не судилося прожити і досягнути більше, хто покинув нас назавжди. І в той сум і біль втрати втручається реальність - організувати поховання, зібрати усі необхідні документи для цього. Складно. А може стати і ще складніше. Чому ж після смерті для живих проблеми тільки можуть розпочатися, знає Інеса Пославська.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

Інеса Пославська, Роман Мельничук та Назар Забейда
переглядів: 670

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>







Додати коментар
avatar Ваше ім'я

Email (при потребі, не публікується)

Tекст коментаря

CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр з картинки

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті


Інші публікації у розділі:

// 15.05.2018
<a href='/Info/?id=90739' >Друг чи ворог: яка доля рівненських чотирилапих? [ВІДЕО]</a>

Друг чи ворог: яка доля рівненських чотирилапих? [ВІДЕО] (переглядів: 307)

Зубаті, волохаті, до когось привітні, до когось - не дуже. Та плювати б на усе це, якщо він на ланцюзі, скажете. А якщо на волі бродить? І ви не тільки не знаєте, що у нього в голові коїться, але й наскільки здоровий. І чи часом вам не передасть своїх хвороб, часто - смертельних.
// 15.05.2018
<a href='/Info/?id=90742' >Детальний новинний огляд від 14.05.2018 [ВІДЕО]</a>

Детальний новинний огляд від 14.05.2018 [ВІДЕО] (переглядів: 264)

Випробування зубами: чи є у Рівному управа на безпритульних собак? Чи бачили, чи чули: він усюди, навіть якщо ви і не підозрюєте про його присутність...
// 15.05.2018
<a href='/Info/?id=90737' >  "Замість сцени в театрі - відділок поліції". Чи впізнали рівняни досвіченого посадовця? [ВІДЕО]</a>

"Замість сцени в театрі - відділок поліції". Чи впізнали рівняни досвіченого посадовця? [ВІДЕО] (переглядів: 920 / коментарів: 2)

Кожен день у нього на роботі - пригоди. Та не тільки день, а й ніч. Бо ж доводиться зриватися і їхати туди посеред ночі, по одному дзвінку. Коли на громадському транспорті, коли підвезуть, а коли й взагалі пішки, бо ж службової , каже, автівки не має. Що ж це за керівник без чотириколісного, та чи зустрічають його рівняни на вулицях - далі.
// 08.05.2018
<a href='/Info/?id=90565' >Хто із рівненських депутатів відверто відхрещується від своїх передвиборних обіцянок? [ВІДЕО]</a>

Хто із рівненських депутатів відверто відхрещується від своїх передвиборних обіцянок? [ВІДЕО] (переглядів: 723)

Пообіцяв своїм виборцям ледь не зорі з неба, а от збудувати зоряний шлях лиш обіцянками не вдається, бо їх виконувати треба. Мовляв, ті ж таки обіцянки давала вся політична сила, а до міськради всі не пройшли.