rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 16.03.2018

Містичний молодий місяць в Овні: що потрібно встигнути зробити 17 березня

Містичний молодий місяць в Овні: що потрібно встигнути зробити 17 березня Кожен молодий місяць унікальний по-своєму і 17 березня 2018 року - не виняток. У цей час відкривається зв'язок з тонкими планами, можна заглянути в майбутнє, а сновидіння будуть віщими, в них нам відкриються підказки та відповіді на важливі життєві запитання.

Скористайтеся магічними порадами, що важливо зробити в дні весняного молодого місяця і залучити в своє життя удачу, багатство і допомогу вищих сил. Кожному з нас дуже хочеться відкрити завісу непізнаного і заглянути в майбутнє - період з 16 по 18 березня - відмінний містичний час для проведення різних духовних практик і зміни життя на краще.

Постарайтеся в цей період лягати спати раніше. Прокинувшись, відразу записуйте свої сновидіння - можливо в них криються підказки і важлива інформація, якої ви потребуєте саме зараз.

Різні духовні практики, заняття йогою, медитації, створення карти бажань та інші техніки саморозвитку принесуть багато користі, допоможуть тонше взаємодіяти із Всесвітом, точніше відправляти свої запити і мрії і отримувати допомогу

Всі події та зустрічі в ці дні відбуваються з вами не просто так. Приймайте все, що відбувається з вдячністю. Які б зміни не відбувалися у вашому житті в період молодого місяця - не варто чинити опір, не проявляйте агресію, спостерігайте за ними як би з боку. Можливо, поки вони будуть здаватися вам дивними - не поспішайте робити поспішні висновки, наберіться терпіння, істинний сенс ви зрозумієте трохи пізніше.

Сміливо починайте нові проекти і справи. Молодий місяць 17 березня 2018 року - відмінний привід запустити свій новий творчий проект, він буде успішним і отримає підтримку вищих сил.

Будьте особливо добрі і великодушні в ці дні, допомагайте нужденним, не відмовляйте тому, хто попросить вас про допомогу. Такі речі відбуваються з нами не випадково - в майбутньому ви самі зможете отримати необхідну допомогу в найскладніший момент у житті. Все добро обов'язково повернеться!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Бабусині секрети паски: впорається навіть новачок

Як залучити гроші в будинок: народні прикмети

переглядів: 175

<< попередній матеріал    список   Додати коментар
avatar Ваше ім'я

Email (при потребі, не публікується)

Tекст коментаря

CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр з картинки

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті

Інші публікації у розділі:

// 22.03.2018
<a href='/Info/?id=79611' >22 березня - Сорок святих: традиції та прикмети цього дня</a>

22 березня - Сорок святих: традиції та прикмети цього дня (переглядів: 2164)

Двадцять другого березня - день Великомучеників Севастійських, день Сорока мучеників, Сорок Святих, або день Усіх Святих, у народі "Сороки".
// 22.03.2018
<a href='/Info/?id=79615' >Хто відзначає День Ангела 22 березня? Привітання з Днем Ангела</a>

Хто відзначає День Ангела 22 березня? Привітання з Днем Ангела (переглядів: 5782)

День Ангела - важливе свято для кожної людини, адже це день присвячений нашому Ангелу-хранителю. Свій День Ангела можна визначити за допомогою святців. 22 березня свої іменини відзначають власники таких імен як Валерій, Захар та Тарас.
// 14.03.2018
<a href='/Info/?id=88911' >День Явдохи: що обов'язково потрібно зробити жінкам 14 березня</a>

День Явдохи: що обов'язково потрібно зробити жінкам 14 березня (переглядів: 127)

14 березня - незвичайний день, в православ'ї шанують пам'ять Святої Євдокії, а в народі шанують Явдоху, зустрічають весну, особливими обрядами закликають у дім щастя, благополуччя і здоров'я. Підемо і ми прикладом наших предків - що ж в цей день повинна зробити кожна господиня?
// 07.03.2018
<a href='/Info/?id=78974' >Як святкують 8 березня в різних країнах світу?</a>

Як святкують 8 березня в різних країнах світу? (переглядів: 1686)

Ми звикли, що з настанням весни настає і найбільш очікуване свято – 8 Березня, яке відзначене у календарі як Міжнародний жіночий день.