rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 16.03.2018

Містичний молодий місяць в Овні: що потрібно встигнути зробити 17 березня

Містичний молодий місяць в Овні: що потрібно встигнути зробити 17 березня Кожен молодий місяць унікальний по-своєму і 17 березня 2018 року - не виняток. У цей час відкривається зв'язок з тонкими планами, можна заглянути в майбутнє, а сновидіння будуть віщими, в них нам відкриються підказки та відповіді на важливі життєві запитання.

Скористайтеся магічними порадами, що важливо зробити в дні весняного молодого місяця і залучити в своє життя удачу, багатство і допомогу вищих сил. Кожному з нас дуже хочеться відкрити завісу непізнаного і заглянути в майбутнє - період з 16 по 18 березня - відмінний містичний час для проведення різних духовних практик і зміни життя на краще.

Постарайтеся в цей період лягати спати раніше. Прокинувшись, відразу записуйте свої сновидіння - можливо в них криються підказки і важлива інформація, якої ви потребуєте саме зараз.

Різні духовні практики, заняття йогою, медитації, створення карти бажань та інші техніки саморозвитку принесуть багато користі, допоможуть тонше взаємодіяти із Всесвітом, точніше відправляти свої запити і мрії і отримувати допомогу

Всі події та зустрічі в ці дні відбуваються з вами не просто так. Приймайте все, що відбувається з вдячністю. Які б зміни не відбувалися у вашому житті в період молодого місяця - не варто чинити опір, не проявляйте агресію, спостерігайте за ними як би з боку. Можливо, поки вони будуть здаватися вам дивними - не поспішайте робити поспішні висновки, наберіться терпіння, істинний сенс ви зрозумієте трохи пізніше.

Сміливо починайте нові проекти і справи. Молодий місяць 17 березня 2018 року - відмінний привід запустити свій новий творчий проект, він буде успішним і отримає підтримку вищих сил.

Будьте особливо добрі і великодушні в ці дні, допомагайте нужденним, не відмовляйте тому, хто попросить вас про допомогу. Такі речі відбуваються з нами не випадково - в майбутньому ви самі зможете отримати необхідну допомогу в найскладніший момент у житті. Все добро обов'язково повернеться!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Бабусині секрети паски: впорається навіть новачок

Як залучити гроші в будинок: народні прикмети

переглядів: 286

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 20.06.2018
<a href='/Info/?id=82605' >День літнього сонцестояння: традиції та обряди</a>

День літнього сонцестояння: традиції та обряди (переглядів: 2423)

Літнє сонцестояння, або «сонцеворот», означає пік тривалості світлого часу доби. Саме 21 червня (залежно від року) припадає найдовший день і найкоротша ніч для північної півкулі.
// 17.06.2018
<a href='/Info/?id=82469' >Привітання для коханого тата з його святом!</a>

Привітання для коханого тата з його святом! (переглядів: 1397)

Ну, хіба ж це справедливо? Тисячі побажань існують для мами, а от про тата немов і забули всі. Терміново виправляємо цю прикрість.
// 15.06.2018
<a href='/Info/?id=82465' >День тата 2018: історія та традиції свята</a>

День тата 2018: історія та традиції свята (переглядів: 2779)

Наші батьки - найближчі для нас люди в усьому світі. Тато і мама - найперші слова, які більшість з нас вимовляє, коли вчимося розмовляти. Добре, коли вони є у нас і сумно, коли залишають. В 2018 році День батька (День тата) припадає на 17 червня.
// 15.06.2018
<a href='/Info/?id=91672' >Привітання з Днем медика</a>

Привітання з Днем медика (переглядів: 2166)

Щороку День медика в Україні відзначається в третю неділю червня. У 2018 році свято випало на 17 червня.