rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 19.04.2018

Сім речей в будинку, які викликають втому

Сім речей в будинку, які викликають втому Якщо ви не можете прокинутися, і цілий день ходите знесилені, озирніться навколо себе. Можливо, причини сонливості знаходяться від вас на відстані витягнутої руки.

Ці сім цілком нешкідливих і звичних речей у вашому домі можуть бути причиною порушення сну і навіть хронічного почуття втоми.

1. Безлад

Безлад в будинку тримає ваш мозок в постійній напрузі. А перманентний стрес (навіть такий малопомітний) призводить до нервового виснаження і почуття вічної втоми. Щоб розірвати порочне коло, зробіть регулярне прибирання своєю корисною звичкою.

2. Стіни блакитного кольору

Звучить дивно, але згідно з результатами американського дослідження, проаналізувавши 2 тисячі різних будинків зі спальнями блакитного кольору, саме цей заспокійливий колір здатний сповільнювати серцевий ритм і знижувати серцевий тиск. Отже, блакитний фон змушує вас відчувати сонливість. Навіть, якщо ви цього не розумієте.

3. Телевізор

Точніше, звичка засинати під його акомпанемент. Справа в тому, що синій діапазон видимого випромінювання пригнічує вироблення мелатоніну, гормону-регулятора добових ритмів, що відповідає за здорову втому і сон. В результаті сам сон стає обривчастим і неглибоким, так що вранці ви напевно прокинетеся ще більш втомленим, ніж заснули.

4. Вино

Любите запити вечерю келишком червоного вина? Справа непогана. Але тільки, якщо ви вечеряєте хоча б за три-чотири години до сну. А ось вживання навіть невеликої дози алкоголю пізніше, всупереч деяким думкам, подарує не міцний сон, а неспокійний. І, як результат, почуття повного безсилля на ранок.

5. Ароматичні свічки

Особливо, з ароматом лаванди та іншими "розслаблюючими". Не варто недооцінювати ефект ароматерапії.

6. Завжди опущені жалюзі і щільні штори

Темрява - друг хорошого сну. Але щоб не відчувати сонливості вже о четвертій годині вечора, залиште вікна незаштореними до близькості тихої години.

7. Занадто холодна кімната

Холодний душ звичайно бадьорить більше кави, прохолодна температура в будинку, навпроти, змушує тебе відчувати сонливість. А тому намагайтеся охолоджувати виключно спальню і не тільки незадовго до сну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Геть стрес: найбільш заспокійливі кольори в інтер'єрі

Сірий колір в інтер'єрі кухні [ФОТО]

переглядів: 448

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=93122' >Як створити затишок у домі за допомогою шпалер [ФОТО]</a>

Як створити затишок у домі за допомогою шпалер [ФОТО] (переглядів: 143)

Мрієте, щоб настрій у домочадців піднімався, як тільки вони переступили поріг рідної домівки? Це можливо!
// 15.08.2018
<a href='/Info/?id=93586' >Декоративна штукатурка на кухні: переваги та недоліки</a>

Декоративна штукатурка на кухні: переваги та недоліки (переглядів: 139)

Використання декоративної штукатурки на кухні це відмінне рішення з точки зору практичності та дизайну.
// 13.08.2018
<a href='/Info/?id=93436' >Фабрика жалюзі: комфорт за будь-якої погоди [ФОТО]</a>

Фабрика жалюзі: комфорт за будь-якої погоди [ФОТО] (переглядів: 201)

Зараз нікого не здивуєш банальною фразою, що час невпинно крокує, а точніше – біжить вперед, змінюючи все на своєму шляху: вдосконалюються технології, починають домінувати інші смаки споживачів, окреслюються нові тенденції, на зміну одним трендам приходять інші. Раптом те, що колись милувало око, починає виглядати недолугим і трохи дивним. Відходять у минуле громіздкі меблі, величезні люстри і важкі габардини.
// 06.08.2018
<a href='/Info/?id=90013' >Як почистити кондиціонер: поради рівнянам</a>

Як почистити кондиціонер: поради рівнянам (переглядів: 796)

Кондиціонер за велику кількість часу своєї роботи проганяє через себе пил, пух і шерсть тварин, які у вас живуть, а також різні бактерії і грибки. Щоб кондиціонер продовжував працювати справно, фільтри потрібно періодично чистити або замінювати. І це можна зробити власноруч.