Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Проекти /
Шукаємо талановитих хлопців та дівчат! Кастинг телеведучих на "Рівне 1"!

Щоб взяти участь у кастингу - необхідно заповнити анкету. Десятка кращих хлопців та дівчат, яку обиратимуть редакція та читачі сайту Rivne1.tv, проходитиме телепроби на телеканалі «Рівне 1»! Проголосувати за учасника, якого бачите ведучим на нашому телеканалі, можна залишивши коментар під його анкетою.

АНКЕТА УЧАСНИКА

ТЕЛЕПРОБИ учасників кастингу. ВІДЕО

Триває голосування. Щоб віддати свій голос за учасника, залиште коментар у формі під сторінкою (Зараховується лише один коментар від одного користувача)
// 13.03.2018

Поліщук Аліна Миколаївна, 19, м.Луцьк

Поліщук Аліна Миколаївна, 19, м.Луцьк Про автора: СНУ імені Лесі Українки, факультет культурології

Привіт, мої улюблені !) Я Аліна і у мене є велике бажання творити! Кожен удар мого серця хоче віддавати Вам найкраще, надихати Вас, зацікавлювати Вас та ніколи не приховувати ! Розповім, Вам про себе : Я народилась та виросла в м.Луцьк. З дитинства була цікавим індивідом. Дитиною, яка мислить не стандартно - що часто дратувало старших людей, адже на свій юний вік я відповіла, як цілком адекватна та доросла жінка.) Особливостями мого характеру є: цілеспрямованість, стресостійкість, нескінченна робота над собою, нестандартне мислення, вміння працювати в команді та слідувати правильними шляхами. Тако ж я півтора роки працювала у сфері обслуговування. А отже, маю не аби який досвід у індивідуальному підході до людей. Моя професія, надає мені, ще одну особливість - вміння вести професійно ділові діалоги, мати свою чітку позицію, відповідати нормативам соціокультурного життя людини та знаходити вихід з критичних ситуацій. І до слова у мені живе маленький письменник, літератур та трішки скептик

Я бажаю працювати для Вас !

pic

Поліщук Аліна Миколаївна
переглядів: 176

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Щоб віддати свій голос, залиште коментар
avatar Ваше ім'я

Email (при потребі, не публікується)

Tекст коментаря

CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр з картинки

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті


Інші публікації у розділі:

// 10.09.2018
<a href='/Info/?id=94372' >Олена Полонка, 19 років, м. Чернівці</a>

Олена Полонка, 19 років, м. Чернівці (переглядів: 34)

Про автора: Заочно у ЧТЕІ КНТЕУ, спеціальність "Облік і оподаткування". Працюю менеджером автозапчастин.
// 10.09.2018
<a href='/Info/?id=94354' >Артем Чаплыгин, 30, Харьков</a>

Артем Чаплыгин, 30, Харьков (переглядів: 30)

Про автора: Добрый день! Чаплыгин Артем Сергеевич 30 лет. Видео, аудио по ссылкам: https://drive.google.com/open?id=11LHubuVPTfGj1VhjjAh6Ujfbl9VLjOeR https://drive.google.com/open?id=1BmsUCv3AXfrDoORSuCeOGReSNEKfZwqI https://drive.google.com/open?id=1dMqz-eqylosCOcXoMMO_XMU6_40a54g8 https://drive.google.com/open?id=1xX9GXlFTJ9PnaipUlkn9X8LeGWpHKodw Образование - Магистр по мастерству актера и режиссуры эстрады и массовых представлений. Харьковская Государственная Академия Культуры. Много езжу Москва, Киев, Одесса, Харьков, Белгород, Суммы и т.д.) (Переезды, работа "с поезда" для меня не проблема) Крайние пол года почувствовал, что опыта хватает, что бы выйти на профессиональную сцену, свободное время посвящаю записи само-проб. Съемки - роли в сериалах 2-3 смены с текстом: "Вещдок", "История одного преступления", "Дежурный доктор", "Реальная мистика". Также снимался в рекламах под руководством международных съемочных групп. Театр - "Театр Академия" первая линия. На данный момент регулярно в труппах не состою. Работаю в любых условиях, готов к работе и днем и ночью!!! Контакты - Почта: [email protected] Вайбер, телефон: +380955635154 Спасибо большое!
// 07.09.2018
<a href='/Info/?id=94304' >Піраник Ірина , 18 років, Київ</a>

Піраник Ірина , 18 років, Київ (переглядів: 26)

Про автора: студентка Таврійського навчального університету ім В. І Вернадського спеціальність: філологія
// 06.09.2018
<a href='/Info/?id=94282' >Мирослава Ягодка, 18, Острог</a>

Мирослава Ягодка, 18, Острог (переглядів: 17)

Про автора: НаУ "Острозька академія", журналістика.