MATCHDAY: "Динамо" (Київ) - "Верес" (Рівне)

Чемпіонат України з футболу, Українська Прем’єр-ліга, 23 тур

Сьогодні, 11 березня 2018 року, Київ, стадіон НСК «Олімпійський», 19:30.

Арбітр - Костянтин Труханов (Харків)

Асистенти арбітра – Денис Шудрік (Сімферополь), Максим Чертопляс (Херсон)

Четвертий арбітр – Катерина Монзуль (Харків)

Спостерігач арбітрапжу – Ігор Покідько (Полтава)

П`ять дорогоцінних турнірних очок відібрав рівненський "Верес" у столичного "Динамо" на першому етапі чемпіонату Української Прем`єр-ліги. Нічия у Києві та поразка у Львові від хороброго дебютанта, можна не сумніватися, завдали удару по амбіціях гранда українського футболу.

Цікаво, що матч "Динамо" - "Верес" на НСК "Олімпійський знову судитиме Костянтин Труханов. Саме він зафіксував нічию 0:0 у зустрічі між цими суперниками у столиці у вересні минулого року.

Повідомляє Інформаційна служба НК «Верес» (Рівне).

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті

Інші публікації у розділі:

// 24.05.2018
<a href='/Info/?id=91012' >У Рівному змагатимуться тхеквондисти усієї України</a>

У Рівному змагатимуться тхеквондисти усієї України (переглядів: 151)

У неділю, 27 травня Рівне прийматиме традиційний турнір з тхеквондо ВТФ "Західний п'єдестал".
<a href='/Info/?id=91005' >У Рівному атестували каратистів</a>

У Рівному атестували каратистів (переглядів: 145)

З 18-20 травня у Рівному відбувся традиційний дванадцятий будо-табір Рівненської обласної Федерації кйокушінкаі карате унія України.
// 23.05.2018
<a href='/Info/?id=90993' >Безперечні лідери: юні кікбоксери вибороли призові місця на Кубку світу</a>

Безперечні лідери: юні кікбоксери вибороли призові місця на Кубку світу (переглядів: 197)

Рівненські спортсмени завоювали призові місця на Кубку Світу. Три золоті, три бронзові і дві срібні медалі вибороли юні кікбоксери. Нині вони готуються до чемпіонату світу.
<a href='/Info/?id=90979' >Через Рівне в Одесу: як четверо сміливців біжать благодійний марафон</a>

Через Рівне в Одесу: як четверо сміливців біжать благодійний марафон (переглядів: 428 / коментарів: 2)

Троє хлопців зі Львова та дубенчанин Олександр Коньюкевич біжать благодійний марафон міжнародною трасою Київ-Чоп.