rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 11.04.2018

Як зробити садових гномів зі старих банок

Як зробити садових гномів зі старих банок Якщо у тебе вдома накопичилося багато скляних банок з кришками, зроби з них симпатичних садових гномів.

Садові гноми зі старих банок годяться для прикраси дитячої кімнати і саду, зберігання печива, цукерок і прикрас. З них можна зробити навіть світильник.

Для таких гномів тобі знадобляться: банки з кришками, фольга, гарячий клей, біла полімерна глина, вода, акварельні фарби і лак для волосся.

pic

Що робити: добре помити банки гарячою водою і милом, закрити кришками. Зробити ковпачки для гномів з фольги, налити в них гарячий клей. Одягти ковпачки на кришки банок.

Зняти кришки разом з фольгою, покрити їх полімерною глиною, при необхідності розгладити глину руками, змоченими водою. Надати капелюшкам вид мухомора і накрити банки. Тепер покрити глиною усі банки в декілька шарів, сформувати гномів. Потрібно стежити за тим, щоб розміри гномів гармоніювали з розмірами ковпаків. Дати глині ​​застигнути. Розмалювати гномів акварельними фарбами. Коли вони висохнуть, побризкати готових гномів лаком для волосся.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Геть стрес: найбільш заспокійливі кольори в інтер'єрі

П'ять енергетично сильних кімнатних рослин

переглядів: 431

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 24.06.2018
<a href='/Info/?id=88327' >Їдеї зберігання взуття - заощаджуємо простір </a>

Їдеї зберігання взуття - заощаджуємо простір (переглядів: 607)

Були часи, коли навіть однієї пари взуття людям вистачало не те, що на кілька сезонів – на кілька років. Але сьогодні ситуація зовсім інша – на кожен сезон доводиться по кілька пар взуття. Природно, у такому випадку виникає питання, як зберігати взуття в шафі так, щоб не створювати безлад та все помістити.
// 22.06.2018
<a href='/Info/?id=83573' >Як ефективно використати підвіконня на кухні [ФОТО]</a>

Як ефективно використати підвіконня на кухні [ФОТО] (переглядів: 3263)

Багато хто з нас використовують підвіконня в якості тривіальної полиці для квітів, багато зовсім ніяк не використовують, а між іншим, саме підвіконня може стати «родзинкою» нашого інтер’єру.
// 22.06.2018
<a href='/Info/?id=91853' >Незвичайні вазочки, які можна зробити своїми руками [ФОТО]</a>

Незвичайні вазочки, які можна зробити своїми руками [ФОТО] (переглядів: 167)

На сьогоднішній день відсутність в будинку вази - це не проблема, а прекрасний привід створити щось унікальне своїми руками.
// 20.06.2018
<a href='/Info/?id=91797' >10 речей, які зроблять квартиру безпечною</a>

10 речей, які зроблять квартиру безпечною (переглядів: 172)

Щоб будинок був надійною фортецею, про це варто потурбуватися під час ремонту.