rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 11.04.2018

Як зробити садових гномів зі старих банок

Як зробити садових гномів зі старих банок Якщо у тебе вдома накопичилося багато скляних банок з кришками, зроби з них симпатичних садових гномів.

Садові гноми зі старих банок годяться для прикраси дитячої кімнати і саду, зберігання печива, цукерок і прикрас. З них можна зробити навіть світильник.

Для таких гномів тобі знадобляться: банки з кришками, фольга, гарячий клей, біла полімерна глина, вода, акварельні фарби і лак для волосся.

pic

Що робити: добре помити банки гарячою водою і милом, закрити кришками. Зробити ковпачки для гномів з фольги, налити в них гарячий клей. Одягти ковпачки на кришки банок.

Зняти кришки разом з фольгою, покрити їх полімерною глиною, при необхідності розгладити глину руками, змоченими водою. Надати капелюшкам вид мухомора і накрити банки. Тепер покрити глиною усі банки в декілька шарів, сформувати гномів. Потрібно стежити за тим, щоб розміри гномів гармоніювали з розмірами ковпаків. Дати глині ​​застигнути. Розмалювати гномів акварельними фарбами. Коли вони висохнуть, побризкати готових гномів лаком для волосся.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Геть стрес: найбільш заспокійливі кольори в інтер'єрі

П'ять енергетично сильних кімнатних рослин

переглядів: 721

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 13.12.2018
<a href='/Info/?id=97009' >10 правил для вхідних дверей: як захистити будинок</a>

10 правил для вхідних дверей: як захистити будинок (переглядів: 573)

"Уста будинку", саме так в Стародавньому Китаї називали вхідні двері. І це не дивно, адже саме вхідні двері є провідником позитивної енергії в наш будинок і виконують функцію захисту. Як правильно розташувати вхідні двері по фен-шуй, щоб не накликати на свій будинок біду?
// 11.12.2018
<a href='/Info/?id=97001' > Як залучити удачу і щастя або 8 помилок фен-шуй для будинку</a>

Як залучити удачу і щастя або 8 помилок фен-шуй для будинку (переглядів: 420)

Простір будинку грає дуже важливу роль в житті людини. Кожен хоче відчувати себе в ньому захищеним, повним сил і гармонії з собою і з оточуючими домочадцями. Щоб робити своє житло місцем накопичення позитивної енергетики, а так само мати можливість залучати в нього успіх і багатство, досить заглянути в ази вчення фен-шуй.
// 11.12.2018
<a href='/Info/?id=96982' >Цікаві лайфхаки для кухні: як організувати зберігання корисних дрібниць</a>

Цікаві лайфхаки для кухні: як організувати зберігання корисних дрібниць (переглядів: 460)

Кухня - це практично головне місце в будинку, тому кожна господиня прагне до того, щоб там завжди було чисто і затишно. Як правильно організувати зберігання на кухні і які хитрощі використовувати, щоб на полицях завжди був порядок?
// 10.12.2018
<a href='/Info/?id=96974' >7 рослин для спальні: залучаємо енергію любові і сімейного щастя</a>

7 рослин для спальні: залучаємо енергію любові і сімейного щастя (переглядів: 734)

Кімнатні рослини здатні не тільки прикрашати наш будинок, але і захищати, очищати енергетику, а також оздоровити домочадців.