Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Проекти /
Телерадіокомпанія "Рівне1" із вересня 2017 року по лютий 2018 року бере участь у проекті «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу ( https://ec.europa.eu/europeaid/), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейською правдою». Окремі думки, висловлені в інформаційних матеріалах, підготовлених в рамках проекту, є особистою позицією авторів телерадіокомпанії та жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу.

pic

// 24.03.2018

Як у Рівному ОСББ співпрацюють з міською владою [ВІДЕО]

Як міська влада Рівного допомагає ОСББ впроваджувати програми підтримки з енергозбереження? Чому це вигідно для людей? Та як це діє на практиці? Про це говорили в рамах проету "Європейський вибір Рівненщини".

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Громадський бюджет Рівного як приклад ефективної співпраці влади і громади [ВІДЕО]

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

переглядів: 1121

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 19.04.2018
<a href='/Info/?id=89965' >Євроінтеграційна економіка: куди рухається Рівненщина</a>

Євроінтеграційна економіка: куди рухається Рівненщина (переглядів: 695)

Розвиток є, але це не причина зупинятися. Саме так фахівці характеризують економічну ситуацію на Рівненщині у порівнянні з іншими регіонами за 2014 – 2016 роки. При чому роблять це у розрізі економічного євроінтеграційного поступу. А ще аналізують у які саме роки стрибок був найбільшим, та які галузі вдалося розвинути найкраще.
// 31.03.2018
<a href='/Info/?id=88602' >Як вищі навчальні заклади Рівненщини адаптуються у європейській системі освіти?</a>

Як вищі навчальні заклади Рівненщини адаптуються у європейській системі освіти? (переглядів: 1786)

На шляху до змін та перевтілень. Україна поволі та все ж таки крокує до кращого, нового життя. Угода про асоціацію України з ЄС відкриває перед державою нові можливості та розвиток. Та в ту ж чергу ставить певні зобов'язання.
// 25.03.2018
<a href='/Info/?id=88564' >Співпраця влади і громади: яка ситуація у Рівному [ВІДЕО]</a>

Співпраця влади і громади: яка ситуація у Рівному [ВІДЕО] (переглядів: 659)

Щоб місто постійно розвивалося необхідно налагодити ефективну співпрацю влади та громали. Участь громади у розбудові міста втілюється у різних формах: інформування, консультування, співпраці і делегування. Чому владі сьогодні потрібно рахуватися та прислухуватися до думок громади та яка ситуація у Рівному?
// 13.03.2018
<a href='/Info/?id=88879' >Кровна справа</a>

Кровна справа (переглядів: 275)

Асоціація України з Європейським союзом більшість українців цікавить у економічному та промисловому аспекті - вищі зарплати, якісніша продукція, полегшений процес виїзду за кордон. Та не всі знають, що імплементація зачіпає наше життя і тіло впритул до... краплі крові. Донорство - одна із систем, яку реформуватимуть в рамках Угоди про асоціацію з ЄС.