Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 01.03.2018

теги: МЕГУ, зустріч, військові журналісти

Військові журналісти розповіли рівненським студентам про свою роботу

Військові журналісти розповіли рівненським студентам про свою роботу Прес-офіцери Міністерства оборони України розповіли про особливості роботи журналіста у зоні війни на Донбасі.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

Це відбулось під час прес-конференції на факультеті журналістики Рівненського Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. акад. С. Дем'янчука. Журналісти розповіли студентам про небезпеку своєї роботи, адже не знати чи залишишся завтра цілим. Хоч і амуніція захищає, проте не знаєш чи вцілієш після обстрілів.

"У 2014 році я як прес-офіцер повіз на Луганщину три знімальні групи центральних телеканалів України. Під час роботи ми потрапили під обстріл з мінометної та стрілецької зброї. Коли почався обстріл, ми заховали журналістів і вони були в безпеці. Цей обстріл ми витримали, навіть я брав до рук зброю," - розповів прес-офіцер Міністерства охорони України в Рівненській області Віктор Шубец.

На зустріч зі студентами журналісти привезли власну амуніцію, яку одягнули на декана факультету журналістики Ольгу Мітчук.

Одягнувши на себе важкі атрибути захисту жінка сказала: "Я не знаю як, будучи військовим журналістом, я б могла в цьому ще й фотографувати. Слава воїнам України, що вони при таких умовах надають нам інформаційні супроводи і ще й захищають нас".

Як зазначив організатор зустрічі, викладач Віктор Мазаний, такі заходи корисні для студентів, вони розширюють їхній кругозір щодо майбутньої професії.pic

Дарина Гапонюк
переглядів: 488

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 21.08.2018
<a href='/Info/?id=93783' >У Рівному обрали переможця на посаду головного лікаря обласного центру громадського здоров’я</a>

У Рівному обрали переможця на посаду головного лікаря обласного центру громадського здоров’я (переглядів: 92)

Сьогодні, 21 серпня, відбулися засідання постійно діючої комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників обласних закладів здоров’я під головуванням Валерія Редька.
// 21.08.2018
<a href='/Info/?id=93782' >Рівнян запрошують на медичний пікнік</a>

Рівнян запрошують на медичний пікнік (переглядів: 92)

Організатори обіцяють розказати "чим живуть" заклади охорони здоров′я, як зберегти своє здоров′я та важливість профілактичного огляду, а також навчити дорослих та дітей надавати невідкладну медичну допомогу.
// 21.08.2018
<a href='/Info/?id=93776' >До Рівного завітає Татуся Бо</a>

До Рівного завітає Татуся Бо (переглядів: 185)

Рівнян запрошують на благодійний творчий вечір письменниці.
// 21.08.2018
<a href='/Info/?id=93727' >У Рівному перекриють рух для автотранспорту</a>

У Рівному перекриють рух для автотранспорту (переглядів: 442)

Під час відзначення у місті Рівному 27-ї річниці Незалежності України та Дня міста Рівного буде зупинено рух автотранспорту та електротранспорту.