rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 01.03.2018

Як перший весняний повний місяць вплине на наше життя: несподівані висновки астрологів

Як перший весняний повний місяць вплине на наше життя: несподівані висновки астрологів Навіть ті, хто налаштовані скептично і абсолютно не вірять в астрологію, не можуть заперечувати, що Місяць впливає на перебіг життя на Землі, наприклад, керує приливами і відливами в світовому океані. А якщо врахувати, що людина на 70-80% складається з рідини, то стає зрозуміло, що фази Місяця мусять надавати на нього вплив.

У березні 2018 року ми станемо свідками рідкісного явища, яке астрологи називають Блакитний Місяць. Максимальна фаза першого весняного повного місяця пройде в 2.51 2 березня під час 15 місячного дня, Місяць пройде транзитом по сузір'ю Діви. Це один з найбільш земних і передбачуваних знаків, а значить, нам не варто чекати особливих несподіванок.

Цей час підходить для упорядкування та завершення поточних справ, нічого нового починати в період повного місяця не рекомендується. Також в цей час особливо гостро дасть про себе знати почуття обов'язку, втім особливо обтяжувати воно нас не буде.

У цей день добре зробити генеральне прибирання, викинути з дому все зайве, а все потрібне розкласти по поличках. Те ж саме рекомендується зробити і з нашими думками і емоціями. Добре провести цей час з дітьми, відвідати батьків. Це не час яскравих емоцій - швидше він підходить для тихих сімейних посиденьок і неспішних розмов по душах.

Також в цей час добре розпланувати своє майбутнє, наприклад, скласти сімейний бюджет або фінансовий план, а також вчитися чомусь новому - будь-яка інформація буде легко засвоюватися. Крім того, починається сприятливий період в особистих відносинах. Саме час залишити розбіжності в минулому і рухатися далі.

Також це гарний час для медичних обстежень, призначення терапії, а також косметичних процедур, стрижки і догляду за волоссям.

Будьте обережні з усім що стосується хімії - від побутової до лікарської. Можливі будь-які неприємності від алергічних реакцій до передозувань і отруєнь. Те ж саме стосується і алкоголю, його зараз краще уникати. Навіть невелика доза може викликати несподівану реакцію. Що стосується харчування з раціону варто виключити жирну, смажену і важку їжу, віддавши перевагу фруктам, овочам і молочним продуктам.

Другий повний місяць цього місяця буде 31 березня, Місяць пройде транзитом у знаку Терезів. Терпіння Вам, внутрішньої гармонії та любові!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

5 українок, які стали великими правительками

Унікальні храми світу, від вигляду яких перехоплює подих [ФОТО]

переглядів: 522

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 20.06.2018
<a href='/Info/?id=82605' >День літнього сонцестояння: традиції та обряди</a>

День літнього сонцестояння: традиції та обряди (переглядів: 2423)

Літнє сонцестояння, або «сонцеворот», означає пік тривалості світлого часу доби. Саме 21 червня (залежно від року) припадає найдовший день і найкоротша ніч для північної півкулі.
// 17.06.2018
<a href='/Info/?id=82469' >Привітання для коханого тата з його святом!</a>

Привітання для коханого тата з його святом! (переглядів: 1397)

Ну, хіба ж це справедливо? Тисячі побажань існують для мами, а от про тата немов і забули всі. Терміново виправляємо цю прикрість.
// 15.06.2018
<a href='/Info/?id=82465' >День тата 2018: історія та традиції свята</a>

День тата 2018: історія та традиції свята (переглядів: 2779)

Наші батьки - найближчі для нас люди в усьому світі. Тато і мама - найперші слова, які більшість з нас вимовляє, коли вчимося розмовляти. Добре, коли вони є у нас і сумно, коли залишають. В 2018 році День батька (День тата) припадає на 17 червня.
// 15.06.2018
<a href='/Info/?id=91672' >Привітання з Днем медика</a>

Привітання з Днем медика (переглядів: 2166)

Щороку День медика в Україні відзначається в третю неділю червня. У 2018 році свято випало на 17 червня.