rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 27.02.2018

Нарешті Ви дізнаєтеся кому довірити свої дані?

Нарешті Ви дізнаєтеся кому довірити свої дані? З швидкими темпами ведення бізнесу стає все складніше відповідати сучасним технологіям. Старі методи роботи означають небезпеку збереження та захисту даних, час простою, а іноді повну втрату інформації.

Для розвитку бізнесу необхідно відповідати технологічному рівню свого бізнес-партнера, конкурента.

Ми живемо в насиченому і швидкоплинному часі, де інформація - найбільша цінність нашого суспільства.

Відповідальність за її збереження, її доступність 24/7 лежить на плечах власників бізнесу, що створюють сайти (лендінги, інтернет-магазини, новинні портали, корпоративні сайти, сайти-візитки). Вони розміщують все на власних серверах або співпрацюють із хостинг-компаніями, перекладаючи всю відповідальність збереження та доступності даних на партнера провайдера.

Хостинг-компанії надають послуги для розміщення від малих до великих проектів в інтернеті. В основному вони поділяються на два види:

Shared хостинг - оптимальний по функціоналу та ціні, де на одному сервері під однією ip адресою розміщуються декілька сайтів;

Виділений або Dedicated хостинг (включаючи Cloud хостинг - для великих сайтів/сервісів, які передбачають великі об'єми інформації та кількість відвідувачів (трафік). Перевагою даного типу є можливість встановлення і конфігурацію унікального і потрібного лише Вам програмного забезпечення що є неможливим на Shared хостингу.

Тарифні плани виставляються на максимум, щоб свої витрати на обладнання на повну розподілити між клієнтами, не враховуючи побажання своїх споживачів. Таким чином провайдер змушує купувати ресурси, який користувачу не потрібен, та переплачувати.

Та є хостинги які надають можливість кожен ресурс (процесор, пам’ять, розмір диску, швидкість) збільшувати або зменшувати відповідно до потреб користувача. Таким чином, ви оплачуєте лише те, що використовуєте.

Таким хостингом являється компанія VMHosting ( https://vmhosting.com.ua/ ). Тут можна користуватися ресурсами які вам потрібні та зручно оплачувати: як помісячно за період користування, так і поквартально чи за рік.

Та як не помилитися, кому довірити збереження інформації?

Питайте в своїх розробників сайтів вони нададуть вам рекомендації, які параметри найкраще підійдуть, щоб не витрачати даремно кошти. Часто на розробку сайту витрачається багато сил, енергії - а згодом він оптимізується під пошукові системи - це величезне вкладення часу і коштів. Тому, довіряйте свої роботи досвідченим і перевіреним хостинг-компаніям.

переглядів: 439

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>


Додати коментар
avatar Ваше ім'я

Email (при потребі, не публікується)

Tекст коментаря

CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр з картинки

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті


Інші публікації у розділі:

// 18.04.2018
<a href='/Info/?id=89944' >Малюнок українського художника потрапив на обкладинку британського Vogue </a>

Малюнок українського художника потрапив на обкладинку британського Vogue (переглядів: 380)

Малюнок українського ілюстратора Станіслава Сенчука вдруге використовує британський журнал Vogue. В цей раз ілюстрація харківчанина прикрашає травневий випуск глянцю.
// 10.04.2018
<a href='/Info/?id=89699' >Найкраща музична відеоробота березня</a>

Найкраща музична відеоробота березня (переглядів: 303)

Український гурт Brunettes Shoot Blondes отримав нагороду Los Angeles Film Awards за кліп на пісню "Hips", який був визнаний найкращою музичною відеороботою березня.
// 03.03.2018
<a href='/Info/?id=88613' >Закулісні справи. 10 кращих Instagram-фото зірок з церемонії Оскар </a>

Закулісні справи. 10 кращих Instagram-фото зірок з церемонії Оскар (переглядів: 285)

У цю неділю, 4 березня в Лос-Анджелесі відбудеться одна з найочікуваніших подій в світі кінематографа - грандіозна церемонія вручення премії Оскар.
// 24.02.2018
<a href='/Info/?id=88392' >Євробачення 2018: хто представлятиме Україну?</a>

Євробачення 2018: хто представлятиме Україну? (переглядів: 542 / коментарів: 1)

Сьогодні, 24 лютого, відбувся фінал національного відбору на Євробачення 2018.