rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 27.02.2018

Нарешті Ви дізнаєтеся кому довірити свої дані?

Нарешті Ви дізнаєтеся кому довірити свої дані? З швидкими темпами ведення бізнесу стає все складніше відповідати сучасним технологіям. Старі методи роботи означають небезпеку збереження та захисту даних, час простою, а іноді повну втрату інформації.

Для розвитку бізнесу необхідно відповідати технологічному рівню свого бізнес-партнера, конкурента.

Ми живемо в насиченому і швидкоплинному часі, де інформація - найбільша цінність нашого суспільства.

Відповідальність за її збереження, її доступність 24/7 лежить на плечах власників бізнесу, що створюють сайти (лендінги, інтернет-магазини, новинні портали, корпоративні сайти, сайти-візитки). Вони розміщують все на власних серверах або співпрацюють із хостинг-компаніями, перекладаючи всю відповідальність збереження та доступності даних на партнера провайдера.

Хостинг-компанії надають послуги для розміщення від малих до великих проектів в інтернеті. В основному вони поділяються на два види:

Shared хостинг - оптимальний по функціоналу та ціні, де на одному сервері під однією ip адресою розміщуються декілька сайтів;

Виділений або Dedicated хостинг (включаючи Cloud хостинг - для великих сайтів/сервісів, які передбачають великі об'єми інформації та кількість відвідувачів (трафік). Перевагою даного типу є можливість встановлення і конфігурацію унікального і потрібного лише Вам програмного забезпечення що є неможливим на Shared хостингу.

Тарифні плани виставляються на максимум, щоб свої витрати на обладнання на повну розподілити між клієнтами, не враховуючи побажання своїх споживачів. Таким чином провайдер змушує купувати ресурси, який користувачу не потрібен, та переплачувати.

Та є хостинги які надають можливість кожен ресурс (процесор, пам’ять, розмір диску, швидкість) збільшувати або зменшувати відповідно до потреб користувача. Таким чином, ви оплачуєте лише те, що використовуєте.

Таким хостингом являється компанія VMHosting ( https://vmhosting.com.ua/ ). Тут можна користуватися ресурсами які вам потрібні та зручно оплачувати: як помісячно за період користування, так і поквартально чи за рік.

Та як не помилитися, кому довірити збереження інформації?

Питайте в своїх розробників сайтів вони нададуть вам рекомендації, які параметри найкраще підійдуть, щоб не витрачати даремно кошти. Часто на розробку сайту витрачається багато сил, енергії - а згодом він оптимізується під пошукові системи - це величезне вкладення часу і коштів. Тому, довіряйте свої роботи досвідченим і перевіреним хостинг-компаніям.

переглядів: 560

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 18.07.2018
<a href='/Info/?id=91141' >10 гаджетів з минулого, які змінили світ</a>

10 гаджетів з минулого, які змінили світ (переглядів: 668)

За останні 50 років людство винайшло багато корисного, але ці пристрої стали просто технологічним проривом.
// 18.07.2018
<a href='/Info/?id=92693' >Андроїди вже замінили студентів в університетах</a>

Андроїди вже замінили студентів в університетах (переглядів: 122)

Проспав заняття чи не хочеш витрачати час на дорогу? Не біда. Вмикаєш комп’ютер удома, запускаєш програмку – і ти вже в аудиторії, розмовляєш з одногрупниками й навіть ходиш по кімнаті.
// 13.07.2018
<a href='/Info/?id=92565' >Жителі, яких країн є найбільш щасливими</a>

Жителі, яких країн є найбільш щасливими (переглядів: 291)

Щороку, Організація Об'єднаних Націй (ООН) оприлюднює World Happiness Report, в якому 156 країн розміщені в залежності від того, наскільки щасливими в них відчувають себе люди.
// 02.07.2018
<a href='/Info/?id=71174' >Чи можливо зарядити телефон без зарядки? [ПОРАДИ]</a>

Чи можливо зарядити телефон без зарядки? [ПОРАДИ] (переглядів: 1738)

А чи звертали ви увагу, що сучасні люди можуть без води прожити три дні, а без мобільного телефону важко і годинку протриматись. А що ж робити, коли телефон розрядився, а поблизу нема ні розетки, ні зарядного пристрою. Читай далі і дізнавайся як зарядити телефон без зарядного пристрою, а за допомогою лимонів.