rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 23.02.2018

23 лютого - день Ікони Божої Матері "Вогневидна". Що важливо зробити кожній жінці в цей день

23 лютого - день Ікони Божої Матері "Вогневидна". Що важливо зробити кожній жінці в цей день Віруючі особливо люблять і шанують образ Пресвятої Богородиці - заступниці людей від усяких бід і нещасть. Молитва перед рідкісною іконою «Вогневидна» має своє значення і силу, особливо в цей день.

У православ'ї образу Божої Матері присвячено багато ікон, з різними ликами, кожна ікона наділена своїм особливим значенням і сенсом, у кожної є свій день шанування. Серед ликів Богородиці є широко поширені, побачити які можна практично у всіх храмах, наприклад, «Всіх скорботних Радість», «Неопалима Купина», «Семистрільна», «Невипивана Чаша», «Троєручниця», так і не дуже відомі зображення. До таких рідкісних ликів і належить ікона Божої Матері «Вогневидна», шанована у православних віруючих 23 лютого.

У самій назві цієї ікони відображається її особливість - лик Пресвятої Діви постає в вогненно-червоних тонах, символізуючи пролиту на хресті кров Христа в ім'я спокутування людських гріхів. Голову Богоматері покриває червона хустка, і все полотно ікони немов палає від кривавих фарб. Богородиця на іконі «Вогневидна» зображена одна, без немовляти Ісуса, її руки немов звільнені для того, щоб прийняти в свої обійми і захистити кожного з нас від усіх бід і нещасть

Вважається, що ікона Богородиці «Вогневидна» захищає від хвороб, кровопролиття і воєн. Їй прийнято молитися за здоров'я і збереження життя захисників і воїнів. Тому до цієї ікони особливо звертаються матері і сестри військовослужбовців за якнайшвидше припинення будь-яких воєн і повернення додому синів і братів живими і здоровими.

Яким би не був лик Божої Матері на іконі, як би вона не називалася і який би сенс не несла, ми молимося НЕ іконі, а образу - образу Богоматері. Тому перед будь-яким зображенням Пресвятої Богородиці, в тому числі і перед іконою «Вогневидна», можна просити допомоги і захисту від негараздів, головне щоб молитва була щирою і йшла від душі.

Спеціальної молитви перед іконою «Вогневидна» немає, тому можна читати будь-яку молитву, присвячену Пресвятій Богородиці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Забобони: Чи можна показувати дитину до 40 днів або хрестин

Обручки: прикмети, які запрограмують щасливе сімейне життя

переглядів: 589

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 25.06.2018
<a href='/Info/?id=82815' >Що день вашого народження може розповісти про вас?</a>

Що день вашого народження може розповісти про вас? (переглядів: 2425)

Згідно нумерології, день, коли ви народилися, може розповісти багато про вас, починаючи з того, в якій сфері вам слід працювати, і закінчуючи тим, що ви є природженим лідером або конформістом.
// 20.06.2018
<a href='/Info/?id=82605' >День літнього сонцестояння: традиції та обряди</a>

День літнього сонцестояння: традиції та обряди (переглядів: 2442)

Літнє сонцестояння, або «сонцеворот», означає пік тривалості світлого часу доби. Саме 21 червня (залежно від року) припадає найдовший день і найкоротша ніч для північної півкулі.
// 17.06.2018
<a href='/Info/?id=82469' >Привітання для коханого тата з його святом!</a>

Привітання для коханого тата з його святом! (переглядів: 1403)

Ну, хіба ж це справедливо? Тисячі побажань існують для мами, а от про тата немов і забули всі. Терміново виправляємо цю прикрість.
// 15.06.2018
<a href='/Info/?id=82465' >День тата 2018: історія та традиції свята</a>

День тата 2018: історія та традиції свята (переглядів: 2798)

Наші батьки - найближчі для нас люди в усьому світі. Тато і мама - найперші слова, які більшість з нас вимовляє, коли вчимося розмовляти. Добре, коли вони є у нас і сумно, коли залишають. В 2018 році День батька (День тата) припадає на 17 червня.