Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми /
// 29.01.2018

"Дають більше, однак користі від цього мало" - рівняни про мінімальну заробітну плату [ВІДЕО]

Кожен прагне більшої зарплатні. Бо що б там не говорили про те, що треба думати про духовне, та гроші ще ніхто не скасовував, і часто від їхньої кількості залежить, чи знайдете ви час на духовне, а чи будете шукати додатковий підробіток, аби і ви мали все необхідне, і діти ваші. І ніби й почали заробляти щось трохи більше. Та як ходили в старому пальто, яке купили п'ять років тому - так і ходите. Як не могли відкласти на чорний день, так і далі ваш сховок порожній. Або ще гірше - трохи й було, і ті тануть. Ніби й чорний день не настав, а мусите в той сховок заглядати, та гривня по гривні - витягати. І думаєте щоразу: і що за напасть така та коли скінчиться?

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

переглядів: 278

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 19.06.2018
<a href='/Info/?id=91763' >Детальний новинний огляд від 18.06.2018 [ВІДЕО]</a>

Детальний новинний огляд від 18.06.2018 [ВІДЕО] (переглядів: 671)

Можна все життя прожити, ховаючись за чужу спину, підставляючи чужі груди під удари. А коли все буде скінчено - вийти на поле бою і з виглядом переможця збирати нечесно добуті лаври.
// 19.06.2018
<a href='/Info/?id=91759' > Аномальна спека у Рівному б'є рекорди [ВІДЕО]</a>

Аномальна спека у Рівному б'є рекорди [ВІДЕО] (переглядів: 871)

"Хочу італійське життя, американську зарплату, французьке кохання і гавайське літо", - напевно, приблизно такі думки снують у голові кожного. Не знаю, як там у кожного з італійським життям складеться та з коханням французьким, та чи шелестітимуть в кишенях американські долари, а от гавайське літо нам всім забезпечене.
// 19.06.2018
<a href='/Info/?id=91756' >Нареформували. Як Рівненщина "піддається" нововведенням [ВІДЕО]</a>

Нареформували. Як Рівненщина "піддається" нововведенням [ВІДЕО] (переглядів: 496)

Високопосадовці активно реформують всі галузі в Україні. Змінити хочуть ледь не все: освіту, медицину, соціалку і навіть правовий напрям. Всього потрошку, як то кажуть.
// 19.06.2018
<a href='/Info/?id=91755' >Право на воду: здолбунівчанин судиться з водоканалом [ВІДЕО]</a>

Право на воду: здолбунівчанин судиться з водоканалом [ВІДЕО] (переглядів: 562)

Води — хоч топитись, та нема, де напитись. 92 роки жити без водопроводу, а коли врешті можливість з`явилася його мати, і вже потекла вода із крана, вам його відрізають. Бо, як виявилося, не всім заплатили, щоб його мати. Шахраї - так вважає одна сторона конфлікту.