rivne1.tv / Новини /
// 19.02.2018

теги: футбол, Верес, матч, Ворскла

Програш у один м'яч: рівненський "Верес" поступився "Ворсклі" [ВІДЕО]

Рівненський "Верес" у першому після зимової перерви матчі чемпіонату Української Прем'єр-ліги на виїзді поступився полтавській "Ворсклі". Перший тайм рівняни розпочали активно. Лише за кілька хвилин створивши три небезпечних моменти біля воріт суперника. Втім, не забили. Натомість полтавці зібравшись після перерви, зуміли забити єдиний і вирішальний гол у цій зустрічі.

На 59-й хвилині нападник «Ворскли» Владислав Кулач завдав прицільного удару в нижній кут воріт Олександра Бандури. Для порятунку поєдинку Юрій Свірков випустив на поле атакувальних футболістів Михайла Сергійчука, Євгена Морозенка та бразильця Пепі. Проте рахунок на табло лишився незмінним 1:0 на користь полтавчан.

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті

Інші публікації у розділі:

// 20.04.2018
<a href='/Info/?id=90028' >Клеванська футбольна команда отримала подарунки [ВІДЕО]</a>

Клеванська футбольна команда отримала подарунки [ВІДЕО] (переглядів: 93)

Рівненщина спортивна. А талановиту молодь потрібно направляти та допомагати. Відтак Рівненська обласна федерація футболу подарувала Клеванському клубу "Коливань" футбольні м'ячі. Крім того, приємні презенти від Народного клубу "Верес". Детальніше у сюжеті далі.
<a href='/Info/?id=90012' >На Рівненщині пройшли змагання допризовників</a>

На Рівненщині пройшли змагання допризовників (переглядів: 257)

На Рівненщині завершився обласний етап спартакіади допризовної молоді«Заграва-218».
<a href='/Info/?id=90005' >У Рівному розпочався Міжнародний турнір з легкої атлетики </a>

У Рівному розпочався Міжнародний турнір з легкої атлетики (переглядів: 201)

Розпочався 45-й Міжнародний турнір «Кубок Рівного».
<a href='/Info/?id=89994' >Хто судитиме матч "Верес" - "Динамо"?</a>

Хто судитиме матч "Верес" - "Динамо"? (переглядів: 166)

Матч 28-го туру чемпіонату УПЛ "Верес" - "Динамо", який відбудеться на "Арені Львів" 22-го квітня, обслуговуватиме 38-річний арбітр із Дніпра Віталій Романов.