Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /


// 06.02.2018

теги: Рівненщина, служба зайнятості

Обласний центр зайнятості став легшим та модернізованим

Обласний центр зайнятості став легшим та модернізованим Протягом 2017 року за сприяння центрів зайнятості Рівненщини працевлаштовано 34,8 тисяч громадян. Серед них 559 осіб з інвалідністю, 672 учасники АТО та 60 переселенців.

Фактично не зайняті люди, які проживають на території області, складають - 11,6%. Як повідомив директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук, це доволі великий відсоток.

"Сьогодні кількість людей, яка виїжджає на працевлаштування за кордон, суттєво зменшує наш ринок праці. Там ж не вистачає людей за фахом: електрозварник, токар, водій, швачка, підсобних робітників та працівників торгівлі", - зазначив Іван Ткачук.

За його словами, близько 70% жителів рівненської області отримують соціальні виплати. Сам вважає, що люди мають забезпечувати своє життя заробітною платою. Лише коли людина, не є “роботоспроможна” має право отримати соціальні виплати.

Кількість вакансій у базі даних обласної служби зайнятості становить 1,1 тисячу одиниць. Завдяки зростанню кількості вакансій, знизився дисбаланс між попитом та пропозицією на ринку праці. У середньому на 1 вакансію претендує 12 охочих працювати.

Зараз у центрі зайнятості працюють сучасні сервіси: електронна черга, відео-резюме, онлайн-співбесіда безробітних з роботодавцями, відео-презентація та відео-вакансія підприємств, а також з'явилася "гаряча лінія" служби.

Дарина Гапонюк
переглядів: 139

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 23.07.2018
<a href='/Info/?id=92890' >Рятувальники, як в Малібу та медсестра: журналісти порівняли пляжі у Млинові та Рівному [ВІДЕО]</a>

Рятувальники, як в Малібу та медсестра: журналісти порівняли пляжі у Млинові та Рівному [ВІДЕО] (переглядів: 85)

Більшість пляжів на Рівненщині нагадують сміттєзвалища і не годяться для відпочинку. У самому Рівному, кажуть містяни, ситуація не краща: адже відомий усім Басів кут - теж занедбаний. Там не те що скупнутися, а й позасмагати - зась.
// 23.07.2018
<a href='/Info/?id=92886' >У Рівному проведуть інформаційну акцію щодо протидії торгівлі людьми </a>

У Рівному проведуть інформаційну акцію щодо протидії торгівлі людьми (переглядів: 73)

Сьогодні у Рівненській ОДА провели скайп-конференцію з Міністерством соціальної політики України. Обговорили питання організації інформаційної акції щодо протидії торгівлі людьми «Лабіринт можливостей».
// 23.07.2018
<a href='/Info/?id=92883' >Новий медичний центр "Life clinic" вже працює у Рівному [ВІДЕО]</a>

Новий медичний центр "Life clinic" вже працює у Рівному [ВІДЕО] (переглядів: 152)

Сучасне обладнання, комфортні кабінети та досвідчений медперсонал. У Рівному відкрився новий медичний центр - "Life clinic". Тут пацієнти зможуть отримати широкий спектр якісних послуг.
// 23.07.2018
<a href='/Info/?id=92882' >Хлопчик пішов за морозивом та загубився</a>

Хлопчик пішов за морозивом та загубився (переглядів: 286)

Рівненські правоохоронці за добу знайшли двох малих дітей, що загубились.