Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /

// 06.02.2018

теги: Рівненщина, служба зайнятості

Обласний центр зайнятості став легшим та модернізованим

Обласний центр зайнятості став легшим та модернізованим Протягом 2017 року за сприяння центрів зайнятості Рівненщини працевлаштовано 34,8 тисяч громадян. Серед них 559 осіб з інвалідністю, 672 учасники АТО та 60 переселенців.

Фактично не зайняті люди, які проживають на території області, складають - 11,6%. Як повідомив директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук, це доволі великий відсоток.

"Сьогодні кількість людей, яка виїжджає на працевлаштування за кордон, суттєво зменшує наш ринок праці. Там ж не вистачає людей за фахом: електрозварник, токар, водій, швачка, підсобних робітників та працівників торгівлі", - зазначив Іван Ткачук.

За його словами, близько 70% жителів рівненської області отримують соціальні виплати. Сам вважає, що люди мають забезпечувати своє життя заробітною платою. Лише коли людина, не є “роботоспроможна” має право отримати соціальні виплати.

Кількість вакансій у базі даних обласної служби зайнятості становить 1,1 тисячу одиниць. Завдяки зростанню кількості вакансій, знизився дисбаланс між попитом та пропозицією на ринку праці. У середньому на 1 вакансію претендує 12 охочих працювати.

Зараз у центрі зайнятості працюють сучасні сервіси: електронна черга, відео-резюме, онлайн-співбесіда безробітних з роботодавцями, відео-презентація та відео-вакансія підприємств, а також з'явилася "гаряча лінія" служби.

Дарина Гапонюк
переглядів: 203

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 16.10.2018
<a href='/Info/?id=95389' >У Рівному новий забудовник відновив будівництво багатоповерхівки   [ВІДЕО]</a>

У Рівному новий забудовник відновив будівництво багатоповерхівки [ВІДЕО] (переглядів: 76)

Замість омріяного житла - проблеми та розчарування. Із такою ситуацією рік тому зіштовхнулися понад три десятка людей у Рівному. Вони навіть перші внески зробили.
// 16.10.2018
<a href='/Info/?id=95387' >Всі слова з однієї букви. Рівнянин презентував унікальну збірку віршів  [ВІДЕО]</a>

Всі слова з однієї букви. Рівнянин презентував унікальну збірку віршів [ВІДЕО] (переглядів: 138)

Рівненський поет Олександр Берестяний презентував унікальну збірку віршів "Схвильований світ". У ній автор жартує з дітлахами про українською мову. Особливість цієї книги в тому, що всі слова кожного вірша починаються на одну і ту ж саму літеру.
// 16.10.2018
<a href='/Info/?id=95385' >У Рівному вперше пройшов благодійний напівмарафон [ВІДЕО]</a>

У Рівному вперше пройшов благодійний напівмарафон [ВІДЕО] (переглядів: 103)

Понад 150 рівнян, а також мешканців інших міст України взяли участь у масовому забігу. Він відбувся 14 жовтня. Стартували спортсмени з Пагорба Слави.
// 16.10.2018
<a href='/Info/?id=95382' >Що рівняни купували та що продавали на Князя Романа? [ВІДЕО]</a>

Що рівняни купували та що продавали на Князя Романа? [ВІДЕО] (переглядів: 224)

Овочі, фрукти, м'ясо, сир, мед та багато різноманітної продукції продавали на вулиці Князя Романа. Адже, цими вихідними там відбувався традиційний сільськогосподарської ярмарок. На якому зібралося понад 350 продавців та більше п'яти сотень відвідувачів.