Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Проекти /
Матеріали спецпроекту "Україна +" підготовлено у співпраці з ГО "Інтерньюз-Україна" за підтримки Internews.

// 24.12.2017

Риба та равлики: як працюють рівненські рибгосподарства [ВІДЕО]

Фермерство в Україні занепадає - причин декілька. Одна з яких відсутність державної підтримки та нестабільність економічного сектору. Втім, є ті, що навіть в таких умовах збільшують фермерські господарства та впроваджують нові технології. В нашій області працює рибне господарство, яке в умовах нинішнього ведення бізнесу, знаходить нові шляхи вирощування, збуту та запровадження нової продукції.

Вже більше 80-ти років на Рівненщині функціонує господарство, яке займається традиційним вирощуванням риби. Наразі у селі Понебель діє три рибдільниці, в яких водяться короп, товстолоб, щука та карась. Та займатися рибним господарством з кожним роком в Україні все важче, кажуть фермери. Адже прісноводний сектор рибної продукції зменшується через скорочення державою пільг, якими користувались сільгоспвиробники.

Та не рибою єдиною. Щоб вийти на європейський ринок, рівненські фермери впроваджують не тільки нові технології, а й почали вирощувати нову - зовсім не звичну для України продукцію. Делікатесні равлики - це продукт харчування, косметології та медичної сфери.

Матеріал спецпроекту "Україна +" із серії "Фермерство" виготовлено у співпраці з ГО "Інтерньюз-Україна" за підтримки Internews.

переглядів: 2071

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 31.03.2018
<a href='/Info/?id=89460' >Місто майбутнього</a>

Місто майбутнього (переглядів: 789)

Три пострадянські столиці – Тбілісі, Кишинів і Київ мають схожі особливості та проблеми. Ми зустрілися з відповідальними посадовцями, громадськими активістами, поспілкувалися з мешканцями в усіх трьох містах та зібрали різні точки зору.
// 25.03.2018
<a href='/Info/?id=89267' >Сьогоднішнє сонце майбутньої енергетики</a>

Сьогоднішнє сонце майбутньої енергетики (переглядів: 820)

Про використання альтернативних джерел енергії у партнерському матеріалі проекту "Сусіди" в рамках співпраці з ГО "Інтернюз Україна".
// 24.03.2018
<a href='/Info/?id=89253' >Розкіш олігархії в болоті бідності [ВІДЕО]</a>

Розкіш олігархії в болоті бідності [ВІДЕО] (переглядів: 821)

Після розпаду СРСР, в Грузії, Молдові та Україні сформувалися політичні режими, де величезною владою наділені невеликі групи людей, так звані олігархи. В чому особливості олігархічних режимів, як вони сформувалися, і яке майбутнє чекає на суспільства цих трьох країн?
// 22.12.2017
<a href='/Info/?id=87767' >Як у них: Бізнес із дитиною на руках</a>

Як у них: Бізнес із дитиною на руках (переглядів: 1108)

Прийнято вважати, що під час відпустки по догляду за дитиною у жінки зв'язані руки. Однак чимало мешканок Молдови впевнено спростовують це помилка. Поряд з вихованням дітей вони намагаються зайняти себе якою-небудь захопливою справою, незалежно від того, приносить вона прибуток чи ні. Як мами в декреті відкривають власну справу у Молдові - читайте у матеріалі наших партнерів у рамках проекту "Україна плюс" від ГО "Інтерньюз Україна"