Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 19.12.2017

теги: спорт, стрільба

Стрілець з Рівненщини здобув "срібло" на міжнародних змаганнях з кульової стрільби

Стрілець з Рівненщини здобув "срібло" на міжнародних змаганнях з кульової стрільби Рівненський «снайпер» переміг на міжнародних змаганнях з кульової стрільби

Спортсмен з Рівненщини Олег Омельчук став срібним призером на Міжнародних змаганнях з кульової стрільби у Люксембурзі

Так, у вправі ПП-3 стрілець набрав 239,9 очків. А у загальному заліку майстер спорту України міжнародного класу Олег Омельчук зайняв перше місце.

Тренує спортсмена заслужений тренер України Сергій Бондар.

До слова, усі призові місця міжнародних змагань зайняли українські спортсмени.

За матеріалами Рівненської ОДА.

переглядів: 679

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>

Інші публікації у розділі:

// 16.10.2018
<a href='/Info/?id=95368' >Здолбунівські важкоатлети із медалями Чемпіонату України</a>

Здолбунівські важкоатлети із медалями Чемпіонату України (переглядів: 104)

У Миколаєві відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років. Збірну Рівненської області представили 4 вихованці відділення важкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи/
// 15.10.2018
<a href='/Info/?id=95355' >Рівненські каратисти відзначилися на Чемпіонаті Європи </a>

Рівненські каратисти відзначилися на Чемпіонаті Європи (переглядів: 245)

В швецькому Готеборзі відбувся 11 відкритий Чемпіонат Європи з кйокушінкаі карате.
<a href='/Info/?id=95353' >На Рівненщині пройшла "розминка" з гирьовиком</a>

На Рівненщині пройшла "розминка" з гирьовиком (переглядів: 150)

Черговим місцем де відбувся обласний спортивно-масовий захід «Розминка від чемпіона» стало с. Любиковичі, що в Сарненському районі.
<a href='/Info/?id=95352' >Чоловіки БК "Рівне" здобули дві перемоги в Івано-Франківську</a>

Чоловіки БК "Рівне" здобули дві перемоги в Івано-Франківську (переглядів: 163)

БК "Рівне" провів два неймовірні матчі Чемпіонату України у Вищій лізі проти івано-франківської "Говерли".