Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 19.12.2017

теги: спорт, стрільба

Стрілець з Рівненщини здобув "срібло" на міжнародних змаганнях з кульової стрільби

Стрілець з Рівненщини здобув "срібло" на міжнародних змаганнях з кульової стрільби Рівненський «снайпер» переміг на міжнародних змаганнях з кульової стрільби

Спортсмен з Рівненщини Олег Омельчук став срібним призером на Міжнародних змаганнях з кульової стрільби у Люксембурзі

Так, у вправі ПП-3 стрілець набрав 239,9 очків. А у загальному заліку майстер спорту України міжнародного класу Олег Омельчук зайняв перше місце.

Тренує спортсмена заслужений тренер України Сергій Бондар.

До слова, усі призові місця міжнародних змагань зайняли українські спортсмени.

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті

Інші публікації у розділі:

// 20.04.2018
<a href='/Info/?id=90028' >Клеванська футбольна команда отримала подарунки [ВІДЕО]</a>

Клеванська футбольна команда отримала подарунки [ВІДЕО] (переглядів: 93)

Рівненщина спортивна. А талановиту молодь потрібно направляти та допомагати. Відтак Рівненська обласна федерація футболу подарувала Клеванському клубу "Коливань" футбольні м'ячі. Крім того, приємні презенти від Народного клубу "Верес". Детальніше у сюжеті далі.
<a href='/Info/?id=90012' >На Рівненщині пройшли змагання допризовників</a>

На Рівненщині пройшли змагання допризовників (переглядів: 257)

На Рівненщині завершився обласний етап спартакіади допризовної молоді«Заграва-218».
<a href='/Info/?id=90005' >У Рівному розпочався Міжнародний турнір з легкої атлетики </a>

У Рівному розпочався Міжнародний турнір з легкої атлетики (переглядів: 201)

Розпочався 45-й Міжнародний турнір «Кубок Рівного».
<a href='/Info/?id=89994' >Хто судитиме матч "Верес" - "Динамо"?</a>

Хто судитиме матч "Верес" - "Динамо"? (переглядів: 166)

Матч 28-го туру чемпіонату УПЛ "Верес" - "Динамо", який відбудеться на "Арені Львів" 22-го квітня, обслуговуватиме 38-річний арбітр із Дніпра Віталій Романов.