Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 19.12.2017

теги: спорт, стрільба

Стрілець з Рівненщини здобув "срібло" на міжнародних змаганнях з кульової стрільби

Стрілець з Рівненщини здобув "срібло" на міжнародних змаганнях з кульової стрільби Рівненський «снайпер» переміг на міжнародних змаганнях з кульової стрільби

Спортсмен з Рівненщини Олег Омельчук став срібним призером на Міжнародних змаганнях з кульової стрільби у Люксембурзі

Так, у вправі ПП-3 стрілець набрав 239,9 очків. А у загальному заліку майстер спорту України міжнародного класу Олег Омельчук зайняв перше місце.

Тренує спортсмена заслужений тренер України Сергій Бондар.

До слова, усі призові місця міжнародних змагань зайняли українські спортсмени.

За матеріалами Рівненської ОДА.

переглядів: 616

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>

Інші публікації у розділі:

// 23.07.2018
<a href='/Info/?id=92888' >Молодий і невпевнений "Верес" поступився "Поділлю" [ВІДЕО]</a>

Молодий і невпевнений "Верес" поступився "Поділлю" [ВІДЕО] (переглядів: 91)

"Верес" без перемог. Рівненська команда невдало стартувала у чемпіонаті України Другої ліги, поступившись з мінімальним рахунком хмельницькому "Поділлю".
<a href='/Info/?id=92865' >Рівнянка допомогла перемогти збірну Словаччини з баскетболу</a>

Рівнянка допомогла перемогти збірну Словаччини з баскетболу (переглядів: 130)

Гравчиня Баскетбольного клубу “Рівне” Тетяна Гаврильчик стала найрезультативнішим гравцем у складі жіночої Збірної України U-18 у товариському матчі проти одноліток із Зібрної Словаччини.