rivne1.tv / Новини /
// 18.12.2017

теги: Рівненщина, змагання, більярд

На Рівненщині пройшов чемпіонат з гри в більярд

На Рівненщині пройшов чемпіонат з гри в більярд 36 спортсменів з обмеженими можливостями взяли участь в обласних змаганнях з більярдного спорту.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

Це спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами слуху, які представляли Володимирецький, Рокитнівський, Сарненський райони, а також міста Вараш та Рівне.

Переможців та призерів заходу визначили серед спортсменів на візках, з ураженнями опорно-рухового апарату, а також з вадами слуху у жінок і чоловіків.

Найбільше грамот та медалей вибороли учасники з Рівного. У них 6 перемог. Другу сходинку зайняли спортсмени Сарненщини з 5 відзнаками та один переможець з Вараша.

Змагання проходили у місті Сарни у приміщенні більярдного клубу «Лідер».

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті

Інші публікації у розділі:

// 21.05.2018
<a href='/Info/?id=90936' >Прощання з сезоном: рівненський "Верес" не обіграв "Маріуполь" [ВІДЕО]</a>

Прощання з сезоном: рівненський "Верес" не обіграв "Маріуполь" [ВІДЕО] (переглядів: 99)

Верес - шостий. Навіть крайній матч цього сезону Української Прем'єр-ліги вже не впливав на результат. Лише мав статус престижу, бо ж минулого разу Верес вперше за два роки поступився Маріуполю.
<a href='/Info/?id=90934' >Бійці з Рівненщини боролися за "Кубок Нескорених" з міні-футболу [ВІДЕО]</a>

Бійці з Рівненщини боролися за "Кубок Нескорених" з міні-футболу [ВІДЕО] (переглядів: 90)

Незламні духом. Десять учасників бойових дій представили нашу область на всеукраїнських змаганнях. "Поліська Січ" - саме так називається рівненська команда гравців, які вирушили до Києва на "Кубок нескорених" з міні-футболу.
<a href='/Info/?id=90928' >"Верес" повертається до Рівного</a>

"Верес" повертається до Рівного (переглядів: 322 / коментарів: 6)

Звернення Богдана Копитка до вболівальників Народного клубу "Верес".
<a href='/Info/?id=90926' >На Рівненщині змагалися пауерліфтери з інвалідністю</a>

На Рівненщині змагалися пауерліфтери з інвалідністю (переглядів: 126)

У Рівному відбувся Відкритий Кубок Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату (ОРА) та з вадами зору, пам’яті ЗТУ Бориса Родзяка.