rivne1.tv / Новини /
// 18.12.2017

теги: Рівненщина, змагання, більярд

На Рівненщині пройшов чемпіонат з гри в більярд

На Рівненщині пройшов чемпіонат з гри в більярд 36 спортсменів з обмеженими можливостями взяли участь в обласних змаганнях з більярдного спорту.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

Це спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами слуху, які представляли Володимирецький, Рокитнівський, Сарненський райони, а також міста Вараш та Рівне.

Переможців та призерів заходу визначили серед спортсменів на візках, з ураженнями опорно-рухового апарату, а також з вадами слуху у жінок і чоловіків.

Найбільше грамот та медалей вибороли учасники з Рівного. У них 6 перемог. Другу сходинку зайняли спортсмени Сарненщини з 5 відзнаками та один переможець з Вараша.

Змагання проходили у місті Сарни у приміщенні більярдного клубу «Лідер».

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

переглядів: 509

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>

Інші публікації у розділі:

// 21.08.2018
<a href='/Info/?id=93775' >"Рівненська" збірна України перемогла Боснію і Герцоговину</a>

"Рівненська" збірна України перемогла Боснію і Герцоговину (переглядів: 82)

Команда Валерія Жартуна відіграла свій четвертий матч на європейській першості U-16​ з баскетболу.
// 20.08.2018
<a href='/Info/?id=93754' >Рівнянки відіграли на Чемпіонаті Європи з баскетболу</a>

Рівнянки відіграли на Чемпіонаті Європи з баскетболу (переглядів: 246)

Наймолодша дівоча Збірна України, складена з баскетболісток не старше 14 років, повернулася з Чемпіонату Європи, який відбувся у Словенії.