rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 04.05.2018

Натяжна стеля в спальні: які плюси і мінуси дає їх установка

Натяжна стеля в спальні: які плюси і мінуси дає їх установка Оздоблення стелі - один з ключових моментів облаштування спальні. Не естетична поверхня над головою буде постійним подразником, а в такому стані розслабитися і повноцінно відпочити не вдасться. В цьому випадку натяжні стелі стають ідеальним варіантом при створенні затишної і красивої спальні.

Які властивості натяжних стель можна віднести до плюсів?

Позитивних якостей у натяжних стель досить багато, не дарма ж вони такі популярні.

Перш за все, вони дуже красиво виглядають: ідеально рівна і гладка поверхня відразу створює приємне враження. А якщо врахувати, що за ними можна заховати всі дефекти стелі, то ця якість взагалі неоціненна.

pic Як колір, так і фактура поверхні можуть бути різними: тканинними або плівковими, які, в свою чергу, можуть бути глянцевими, матовими і сатиновими.

Важливою характеристикою для спальні є екологічна безпека використовуваних матеріалів. Влаштовують такі стелі і з гігієнічної точки зору - ретельне і часте прибирання їм не потрібнеа, так як вони несприйнятливі до пилу і забруднень.

pic Конструкція стель при правильній експлуатації дуже довговічна, тому періодичних ремонтів і оновлення вони не потребують.pic На належній висоті у натяжних стель і звукоізоляційні властивості хороші, що актуально для спальні, де хочеться тиші.

Дивує феноменальна стійкість до вологи: з натяжними стелями можна не боятися затоплень і псування майна, стін і підлоги. Вода збереться на внутрішній поверхні стелі, розтягуючи її, і дочекається, поки її відкачають фахівці. Зовнішній вигляд при цьому ніяк не постраждає.

Чи існують недоліки у натяжних стель?

Їх набагато менше, ніж переваг, але про них необхідно знати.

Найголовніший мінус - в схильності механічних пошкоджень. Будь-який гострий предмет може їх прорізати, наприклад, зачепити стелю можна, пересуваючи меблі, дитина може підкинути вгору іграшку.

pic Також можна відзначити, що відбувається зменшення висоти приміщення. Воно хоч і невелике, але для низьких стель помітне.

Самостійна установка натяжних стель неможлива, її творять тільки фахівці з відповідним обладнанням та досвідом роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як заощадити на плитці в санвузлі: практичні поради рівнянам

Як оновити ремонт за 1 день?

переглядів: 1807

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 20.09.2018
<a href='/Info/?id=94672' >5 хитрощів для збільшення вузької кухні</a>

5 хитрощів для збільшення вузької кухні (переглядів: 103)

Як облаштувати вузьку кухню? Все залежить від розумного розташування обладнання, пріоритетів (бажання готувати, спілкуватися, влаштувати місця зберігання і т.д) і ще декількох хитрощів.
// 20.09.2018
<a href='/Info/?id=94662' >Вперше в Рівному - Будівельний ярмарок від ТРК Рівне1</a>

Вперше в Рівному - Будівельний ярмарок від ТРК Рівне1 (переглядів: 113)

Плануєте ремонт чи вже зайнялися ним, чи просто цікавитеся будівельним напрямком? Тоді ви не можете пропустити Будівельний ярмарок від ТРК Рівне1. Вже 29 вересня на Майдані Незалежності о 13:00 на вас очікують представники різних галузей будівництва, розіграші, подарунки та розважальна програма.
// 14.09.2018
<a href='/Info/?id=94521' >З якого матеріалу вибирати міжкімнатні двері</a>

З якого матеріалу вибирати міжкімнатні двері (переглядів: 271)

Щоб вибрати двері, які будуть вас радувати довгі роки, потрібно перш за все зрозуміти вимоги, які для вас важливі: це і прийнятний ціновий діапазон, дизайн, напрямок відкривання дверей.
// 10.09.2018
<a href='/Info/?id=93560' >Як правильно обрати плитку у ванну кімнату?</a>

Як правильно обрати плитку у ванну кімнату? (переглядів: 503)

Практично завжди, коли мова йде про матеріал для обробки ванної кімнати, перевагу віддають плитці. Але мало хто знає, як її правильно вибрати і укласти. Адже в кожній справі є свої тонкощі і нюанси, і вибір плитки для ванної кімнати - не виняток.