rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 04.05.2018

Натяжна стеля в спальні: які плюси і мінуси дає їх установка

Натяжна стеля в спальні: які плюси і мінуси дає їх установка Оздоблення стелі - один з ключових моментів облаштування спальні. Не естетична поверхня над головою буде постійним подразником, а в такому стані розслабитися і повноцінно відпочити не вдасться. В цьому випадку натяжні стелі стають ідеальним варіантом при створенні затишної і красивої спальні.

Які властивості натяжних стель можна віднести до плюсів?

Позитивних якостей у натяжних стель досить багато, не дарма ж вони такі популярні.

Перш за все, вони дуже красиво виглядають: ідеально рівна і гладка поверхня відразу створює приємне враження. А якщо врахувати, що за ними можна заховати всі дефекти стелі, то ця якість взагалі неоціненна.

pic Як колір, так і фактура поверхні можуть бути різними: тканинними або плівковими, які, в свою чергу, можуть бути глянцевими, матовими і сатиновими.

Важливою характеристикою для спальні є екологічна безпека використовуваних матеріалів. Влаштовують такі стелі і з гігієнічної точки зору - ретельне і часте прибирання їм не потрібнеа, так як вони несприйнятливі до пилу і забруднень.

pic Конструкція стель при правильній експлуатації дуже довговічна, тому періодичних ремонтів і оновлення вони не потребують.pic На належній висоті у натяжних стель і звукоізоляційні властивості хороші, що актуально для спальні, де хочеться тиші.

Дивує феноменальна стійкість до вологи: з натяжними стелями можна не боятися затоплень і псування майна, стін і підлоги. Вода збереться на внутрішній поверхні стелі, розтягуючи її, і дочекається, поки її відкачають фахівці. Зовнішній вигляд при цьому ніяк не постраждає.

Чи існують недоліки у натяжних стель?

Їх набагато менше, ніж переваг, але про них необхідно знати.

Найголовніший мінус - в схильності механічних пошкоджень. Будь-який гострий предмет може їх прорізати, наприклад, зачепити стелю можна, пересуваючи меблі, дитина може підкинути вгору іграшку.

pic Також можна відзначити, що відбувається зменшення висоти приміщення. Воно хоч і невелике, але для низьких стель помітне.

Самостійна установка натяжних стель неможлива, її творять тільки фахівці з відповідним обладнанням та досвідом роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як заощадити на плитці в санвузлі: практичні поради рівнянам

Як оновити ремонт за 1 день?

переглядів: 2457

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 06.12.2018
<a href='/Info/?id=96857' >Чи можна класти лінолеум на лінолеум: пошук правильного рішення</a>

Чи можна класти лінолеум на лінолеум: пошук правильного рішення (переглядів: 320)

Лінолеум - найпопулярніше покриття для підлоги. Одна з головних його переваг - простота в укладанні і демонтажі. Його заміну можна легко зробити самостійно, володіючи мінімумом будівельних навичок, маючи невелику кількість інструментів. Коли мова йде про заміну покриття, то виникає логічне запитання: чи можна класти лінолеум на лінолеум.
// 05.12.2018
<a href='/Info/?id=96819' > Які матеріали використовувати для оформлення стін у ванній?</a>

Які матеріали використовувати для оформлення стін у ванній? (переглядів: 308)

Плитка у ванній - не єдиний хороший матеріал для облицювання мокрих стін і підлоги. Є матеріали, які здатні замінити традиційний кахель.
// 16.11.2018
<a href='/Info/?id=96287' >Як захистити квартиру від злодіїв, поки вас немає вдома?</a>

Як захистити квартиру від злодіїв, поки вас немає вдома? (переглядів: 523)

Крадіжки в квартирах і будинках зовсім не рідкість. В Україні в минулому році поліція офіційно зареєструвала більше 22 тисяч квартирних пограбувань. Як захистити будинок від злодіїв?
// 14.11.2018
<a href='/Info/?id=94892' >Як зберегти тепло в будинку?</a>

Як зберегти тепло в будинку? (переглядів: 1747)

Похолодало і ви дістали обігрівачі? Тоді, дізнайтеся зберегти тепло в квартирі і будинку до настання сезону опалення і як заощадити гроші, коли батареї будуть гарячими.