rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 04.05.2018

Натяжна стеля в спальні: які плюси і мінуси дає їх установка

Натяжна стеля в спальні: які плюси і мінуси дає їх установка Оздоблення стелі - один з ключових моментів облаштування спальні. Не естетична поверхня над головою буде постійним подразником, а в такому стані розслабитися і повноцінно відпочити не вдасться. В цьому випадку натяжні стелі стають ідеальним варіантом при створенні затишної і красивої спальні.

Які властивості натяжних стель можна віднести до плюсів?

Позитивних якостей у натяжних стель досить багато, не дарма ж вони такі популярні.

Перш за все, вони дуже красиво виглядають: ідеально рівна і гладка поверхня відразу створює приємне враження. А якщо врахувати, що за ними можна заховати всі дефекти стелі, то ця якість взагалі неоціненна.

pic Як колір, так і фактура поверхні можуть бути різними: тканинними або плівковими, які, в свою чергу, можуть бути глянцевими, матовими і сатиновими.

Важливою характеристикою для спальні є екологічна безпека використовуваних матеріалів. Влаштовують такі стелі і з гігієнічної точки зору - ретельне і часте прибирання їм не потрібнеа, так як вони несприйнятливі до пилу і забруднень.

pic Конструкція стель при правильній експлуатації дуже довговічна, тому періодичних ремонтів і оновлення вони не потребують.pic На належній висоті у натяжних стель і звукоізоляційні властивості хороші, що актуально для спальні, де хочеться тиші.

Дивує феноменальна стійкість до вологи: з натяжними стелями можна не боятися затоплень і псування майна, стін і підлоги. Вода збереться на внутрішній поверхні стелі, розтягуючи її, і дочекається, поки її відкачають фахівці. Зовнішній вигляд при цьому ніяк не постраждає.

Чи існують недоліки у натяжних стель?

Їх набагато менше, ніж переваг, але про них необхідно знати.

Найголовніший мінус - в схильності механічних пошкоджень. Будь-який гострий предмет може їх прорізати, наприклад, зачепити стелю можна, пересуваючи меблі, дитина може підкинути вгору іграшку.

pic Також можна відзначити, що відбувається зменшення висоти приміщення. Воно хоч і невелике, але для низьких стель помітне.

Самостійна установка натяжних стель неможлива, її творять тільки фахівці з відповідним обладнанням та досвідом роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як заощадити на плитці в санвузлі: практичні поради рівнянам

Як оновити ремонт за 1 день?

переглядів: 1248

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 16.07.2018
<a href='/Info/?id=84330' >Переваги та недоліки вибору пластикових вікон</a>

Переваги та недоліки вибору пластикових вікон (переглядів: 1121)

Питання про те, які переваги і недоліки пластикових вікон можуть несподівано проявитися в процесі їх експлуатації, турбував кожного, хто ставив їх у своєму домі.
// 15.07.2018
<a href='/Info/?id=70399' >За і проти: об'єднання кухнi з вітальнею</a>

За і проти: об'єднання кухнi з вітальнею (переглядів: 1398)

Сто років тому нікому не спало б на думку це робити: кухня вважалася місцем для прислуги. Наводимо доводи за і проти об'єднання.
// 14.07.2018
<a href='/Info/?id=71509' >6 ідей, як зробити маленький санвузол просторіше</a>

6 ідей, як зробити маленький санвузол просторіше (переглядів: 1526)

Площа типової ванної кімнати не перевищує 4 квадратних метрів. Як же облаштувати крихітне приміщення так, щоб вмістилося все необхідне і залишилося достатньо простору для людини?
// 13.07.2018
<a href='/Info/?id=68782' >Як вибрати плитку для кухні: корисні поради</a>

Як вибрати плитку для кухні: корисні поради (переглядів: 2177)

Керамічна плитка - універсальний матеріал, який часто застосовують на кухнях для облицювання кухонного фартуха, підлоги або робочих поверхонь. По міцності вона в десять разів міцніша залізобетону. Вона не гнеться, не деформується, не боїться вогню, а нагріваючись не випаровує шкідливі гази. Це екологічно безпечний матеріал.