"Верес" U21 здобуває переконливу допомогу над "Зіркою".

Команда U21 здобула свою третю перемогу у чемпіонаті Української Прем`єр-ліги. На стадіоні "Авангард" у доволі непростих для гри у футбол умовах, підопічні Богдана Бандури обіграли "Зірку".

"Верес" U21 - "Зірка" U21 - 3:0 (1:0)

Чемпіонат Української Прем`єр-ліги U21, 15 тур 3 листопада 2017 року, Рівне , стадіон "Авангард"

Арбітр: Микола Кривоносов (Київ) Асистенти: Володимир Журибіда (Луцьк), Микола Левко (Чернівці) 4-й арбітр: Роман Блавацький (Львів) Спостерігач арбітражу: Ярослав Грисьо (Львів)

Голи: Чуніховський (21), Палагнюк (83), Гайдучик (90+3) Попередження: Ченакал (67) - Бруно (37), Мачелюк (72)

"Верес" U21: Когут - Заваляк, Барабаш, Скотаренко, Пархуць, Савошко (Бердей, 85), Орел (Никитенко, 90+2), Чуніховський, Ченакал (Гаврилюк, 71), Капаррос (Іваночко, 90+1), Палагнюк (Гайдучик, 88). Запасні: Стеф`юк, Махарашвілі. Старший тренер: Богдан Бандура.

"Зірка" U21: Медведєв - Кастельс, Маліновський, Бруно (Кольцун, 46), Авер`янов, Дришлюк, Кондраков, Мачелюк (Замуренко, 83), Байдалук, Клочан, Любко. Запасні: Татаренко, Зозуля, Болобан, Кутулупенко, Куцев. Старший тренер: Віталій Розгон.

У звітному поєдинку командам довелося боротися не лише одній з одною, а й з газоном. Після осінніх дощій поле рівненського "Авангарду" традиційно перетворилося на болотисте місиво, в якому іноді застрягав не лише м`яч, а й футболісти.

В таких непростих умовах, зазвичай, перемагає той, кому вдається забити першому. На щастя, першими забили саме "червоно-чорні". Олександр Чуніховський ударом головою замикав навісну передачу з правого флангу і м`яч рикошетом від оборонця "Зірки" влетів у сітку воріт - 1:0!

Варто відзначити, що господарі все ж заслуговували на гол своїм старанням. І саме наша команда була ближчою, аби забити ще до перерви. Марк Медведєв потягнув дуже небезпечні удари Віктора Барабаша справа та Олександра Чуніховського - зліва.

Гості ж відповіли лише виходом те-а-тет із Богданом Когутом Даниіла Кондракова. Цю дуель виграв наш воротар.

Після перерви грати стало ще важче. А моментів стало ще менше. У складі "Вереса" два моменти мав Василь Палагнюк. Спершу йому трохи не вистачило влучності, а потім "Зірку" врятувала поперечина воріт.

На протилежній половині поля шанс був знову у Кондракова. Але він не зумів як слід пробити після пасу Пилипа Кольцуна.

Розв`язка у грі настала на заключних хвилинах. Василь Палагнюк реалізував вихід віч-на-віч із воротарем після передачі Олександра Чуніховського. А Микола Гайдучик був найшвидшим на добиванні - 3:0!

Повідомляє Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне ).

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv