Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
Надсилайте свої фото та відеоматеріали, що стосуються подій та проблем нашого міста. Матеріали публікуються на сайті www.rivne1.tv та в ефірі телеканалу "Рівне 1"

Редакція може не поділяти думку авторів рубрики. Матеріали рубрики не є журналістськими публікаціями.

// Анонім, 26.10.2017

Новий вид шахрайства

Новий вид шахрайства На дверях квартир рівнян з'являться наклейки про нібито тимчасове накладення арешту на їх квартири

Понад тиждень тому, прийшовши з роботи додому, виявив у себе на дверях квартири у м. Рівне наклейку зі змістом: "На дане майно тимчасово накладений АРЕШТ, телефон для довідок:063-511-79-04". Оскільки будь-яких кредитів, позик у моєї сім'ї ніколи не було та не має, я не звернув увагу на дане повідомлення, та зрозумів що це черговий вид шахрайства, "розвод".

Проте, цікавість перемогла, і я передзвонив на номер вказаний у наклейці. На другому кінці слухавки відповів жіночий голос (орієнтовно середніх років), на моє питання щодо наклейки і арешту, в загальному сказала що це стосується певного боргу, та щоб надати повну інформацію попросила повідомити мою адресу та прізвище, ім'я та по-батькові.

Також жіночка відмовилась називати організацію, чи людей, яких вона представляє, чи від імені яких вона діє. Звичайно я відмовив у наданні таких даних (навіщо шахраям надавати про себе додаткову інформацію), лише повідомив назву вулиці та номер будинку, без зазначення квартири, моїх персональних даних та сказав, що Вони самі мають знати кому розклеювали такі повідомлення, на що жінка повідомила, що ніяких відомостей про борг без вказання точної адреси, прізвище, ім'я та по-батькові, вона повідомляти не буде. Далі розмова зайшла у тупик. Я спитав у жінки, чи ознайомлена вона зі ст.190 КК України, на що остання впевнено відповіла, що так, і навіть була обізнана що у цій статті є 4 частини (професіоналка подумав я). Мені точно відомо, що державні установи, організації такого роду наклейками, повідомлення про арешт на майно не розсилають. Залишається тільки здогадуватись, яку мету переслідували казані особи, - чи виманювання у довірливих громадян кошти за не існуючий арешт на їх майно, чи виманювання їх персональних даних для інших шахрайських схем. Вищевказана інформація має бути попередженням для довірливих громадян, щоб не попадались на гачок шахраїв.

picpic

Анонім
переглядів: 2389

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// Таїса Миронець, 03.12.2018
<a href='/Info/?id=96730' >Потрібна допомога!</a>

Потрібна допомога! (переглядів: 1303)

В тяжкому стані молодий хлопець!
// Анатолій Пуліков, 21.08.2018
<a href='/Info/?id=93787' >В селі Ходоси, що біля Рівного, на пасовищі, прямо під лісом біля річки Горинь зробили звалище будівельного сміття!</a>

В селі Ходоси, що біля Рівного, на пасовищі, прямо під лісом біля річки Горинь зробили звалище будівельного сміття! (переглядів: 1079)

В селі Ходоси, що біля Рівного, на пасовищі, прямо під лісом біля річки Горинь зробили звалище будівельного сміття!
// Адам Козлевич, 22.07.2018

Пастка для водіїв на Млинівській (переглядів: 875)

Майже тиждень яма посеред дороги чекає на свою жертву, і дочекалась.
// Анонім, 08.07.2018
<a href='/Info/?id=92363' >Спалили</a>

Спалили (переглядів: 984)

Сьогодні вночі біля магазину сільпо вул.Київська впіймали неодноразово засудженого пана Іванька який намагався пограбувати авто.