Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Проекти /
Телерадіокомпанія "Рівне1" із вересня 2017 року по лютий 2018 року бере участь у проекті «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу ( https://ec.europa.eu/europeaid/), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейською правдою». Окремі думки, висловлені в інформаційних матеріалах, підготовлених в рамках проекту, є особистою позицією авторів телерадіокомпанії та жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу.

pic

// 02.10.2017

теги: автомобіль, Європа, реєстрація

Ми - європейці: відкриті офіси та прозорість роботи з реєстрації авто за новими стандартами [ВІДЕО]

Йдемо у Європу. А ще швидше їдемо. Тож без європейських підходів у організації документального оформлення транспорту не обійтися. Для цього в українській системі була проведена реформа старих відомих МРЕВ ДАІ на сучасні сервісні центри. Що змінилося для самих водіїв та як працюють проєвропейські сервісні центри – у сюжеті з циклу «Європейський вибір. Ми – європейці».

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

Ірина Ничипорук, Роман Мельничук, Володимир Захаров
переглядів: 1046 / коментарів: 1

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі

avatar
02.10.17 20:36 Анонім пише:
а Вітю Дикого вже на пенсію відправили чи ще рішає ...Додати коментар
avatar Ваше ім'я

Email (при потребі, не публікується)

Tекст коментаря

CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр з картинки

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті

Інші публікації у розділі:

// 17.03.2018
<a href='/Info/?id=88602' >Як вищі навчальні заклади Рівненщини адаптуються у європейській системі освіти?</a>

Як вищі навчальні заклади Рівненщини адаптуються у європейській системі освіти? (переглядів: 945)

На шляху до змін та перевтілень. Україна поволі та все ж таки крокує до кращого, нового життя. Угода про асоціацію України з ЄС відкриває перед державою нові можливості та розвиток. Та в ту ж чергу ставить певні зобов'язання.
// 12.03.2018
<a href='/Info/?id=88432' >Не любов, а в'язниця чи лікування</a>

Не любов, а в'язниця чи лікування (переглядів: 410)

Насильство у сім'ї – це не тільки коли б'ють, а й коли принижують і знущаються, зневажають, коли позбавляють можливості користуватися одягом, грошима, документами, забороняють працювати або навчатися. Домашнє насильство може бути різним – фізичним, сексуальним, психологічним, економічним. Покарати домашнього тирана жорсткіше вимагають європейські норми. Україна йде на зустріч - прийнятий новий закон про запобігання насильству стосовно жінок, який вносить зміни до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів. Та чи каратимуть домашніх агресорів насправді?
// 11.03.2018
<a href='/Info/?id=88697' >Технології вперед, а екологія — назад?</a>

Технології вперед, а екологія — назад? (переглядів: 579)

Земля, що живить нас, повітря, яким ми дихаємо, вода, яку п'ємо, щорічно зазнають величезних втрат від необдуманої дії людей. Щодня ми викидаємо тонни сміття не задумуючись про майбутнє. Через об'єми накопичених в Україні відходів її можна віднести до однієї з найбільш техногеннонавантажених країн світу. Адже щорічно їх утворюється 700-720 млн тонн.
// 10.03.2018
<a href='/Info/?id=88562' >Громадський бюджет Рівного як приклад ефективної співпраці влади і громади [ВІДЕО]</a>

Громадський бюджет Рівного як приклад ефективної співпраці влади і громади [ВІДЕО] (переглядів: 220)

Одним із прикладів співпраці влади та громади у Рівному є Громадськй бюджет. Саме через створення власних унікальних проектів рівняни можуть брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету та впливати на розвиток свого міста. Чи активні рівняни та як у місті розвивають та удосконалюють таку систему?