Свою другу перемогу у чемпіонаті України здобула команда Народного Клубу "Верес" U21. Поступаючись по ходу зустрічі, молоді "вересівці" на стадіоні "Авангард" обіграли кам`янську "Сталь".

"Верес" U21 - "Сталь" U21 - 3:1 (2:1)

Чемпіонат Української Прем`єр-ліги U21, 11 тур 30 вересня 2017 року, Рівне , стадіон "Авангард"

Арбітр: Юрій Грисьо (Львів) Асистенти арбітра: Олег Найко (Чернівці), Віктор Нижник (Вінниця) Четвертий арбітр: Роман Блавацький (Львів) Спостерігач арбітражу: Андрій Шандор (Львів)

"Верес" U21: Фастов - Западня, Заваляк, Скотаренко, Барабаш, Котляр (Бердей, 46), Чуніховський, Кучеров (Гаврилюк, 71), Орел, Капаррос (Кульматицький, 88), Палагнюк (Махарашвілі, 90+2). Запасні: Паламар, Никитенко, Пархуць.

Старший тренер: Богдан Бандура.

"Сталь" U21: Зеленський - Павлюк, Ульянов, Мицик, Андрусенко, Якимів (Малишев, 51), Вакула (Лосєв, 46), Копитов (Чеглов, 64), Щебетун, Кушнаренко, Хоцяновський (Нехаєв, 46). Запасні: Дегтяр, Нагорняк, Адамян. Тренер: Ігор Журавльов.

Голи: Котляр (27), Чуніховський (45+1), Капаррос (86) - Якимів (3) Попередження: Капаррос (81) - Щебетун (59), Нехаєв (60), Ульянов (82)

Матч молодіжної першості чемпіонату Української Прем`єр-ліги між командами "Вереса" та "Сталі" доволі неочікувано перетворився на доволі принципове протистояння.

У Рівному цього дня Народний Клуб "Верес" організував для вболівальників грандіозне свято їжі та футболу FootFest із конкурсами та концертом. Родзинкою свята мав стати поєдинок молодіжної команди. А значить, рівняни чекали від "червоно-чорних" лише перемоги. Допомогти здобути її були делеговані гравці основи Антон Котляр, Артур Западня, Валерій Кучеров та Василь Палагнюк.

Втім, і гості виставили доволі бойовий склад. На поле стадіону "Авангард" разом із молоддю вийшли досвідчені Анатолій Ульянов, Богдан Мицик, Дмитро Копитов і Андрій Якимів. Саме останній вже на третій хвилині матчу вивів гостей вперед у рахунку.

Втім, поступово господарі поля зуміли вирівняти гру. А ближче до перерви Антон Котляр красивим ударом з розвороту цифри на табло зрівняв - 1:1. А перед самою перервою Олександр Чуніховський замкнув передачу зліва від Артура Западні - 2:1.

Після перерви господарі продовжили атакувати більше. Шанс збільшити перевагу в рахунку втратив Юрій Бердей. Вирішальну ж крапку у цій зустрічі наша команда поставила вже наприкінці матчу. Василь Палагнюк виконав красиву передачу на хід Едгару Капарросу, іспанець опинився віч-на-віч із Микитою Зеленським і легко переграв голкіпера - 3:1. Друга у чемпіонаті перемога команди "Верес" U21.

Повідомляє Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне ).