rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 25.09.2017

теги: Рівне, весілля, забобони

Чи варто вірити весільним забобонам?

Чи варто вірити весільним забобонам? У всі часи у всіх народів світу існували свої весільні забобони, які часто доводили молодих наречених до сліз і істерик. Адже деякі з них, дійсно, доходять до межі абсурду. Так чому ж вірити і що робити? Про це і піде мова далі.

Найпоширенішим марновірством вважається, що нареченому не можна бачити плаття коханої до весілля. Вважається, що це може принести сварки і непорозуміння у відносини майбутнього подружжя. Тому наречені ховали плаття до дня весілля в місце, де на нього не зможе наштовхнутися коханий. Навіть у день одруження наречена їде до церкви у авто без нареченого, щоб він не побачив плаття до церемонії.
Під білим вбранням щасливої ​​дівчини має бути тільки біла нижня білизна! Воно символізує чистоту, відданість і вірність нареченої своєму майбутньому чоловікові.

Поганим знаком вважається, коли обручки падають з рук нареченого чи нареченої при здійсненні обряду обміну кільцями. Це означає, що сім'ю будуть переслідувати невдачі і часті сварки, що призведе до швидкого руйнування шлюбу.

Якщо ж все-таки цього неприємного випадку не вдалося уникнути, то необхідно протягнути заздалегідь заготовлену свідками білу ниточку через кільце, а потім тільки надіти його на палець. Вважається, що ця нитка збирає в себе весь негатив і запобігає несприятливі наслідки.

Після церемонії її необхідно спалити.

Якщо хтось із подружжя втрачає обручку, то це означає, що шлюб приречений і, швидше за все, у чоловіка і дружини немає більше спільного майбутнього.

Ні за яких обставин не можна нікому давати приміряти кільце - це рівносильно руйнуванню своєї долі своїми ж руками.

Багато людей знають прикмету, що якщо зіграти весілля в травні, то про сімейний затишок і спокій можна забути раз і назавжди. Частка правди в цьому є, адже досить часто молоді люди нехтують цим застереженням, в результаті не можуть побудувати міцні і надійні відносини. До того ж, «травневе одруження» провокує зради і недовіру подружжя один до одного, взаємні докори і антипатію.

Найсприятливішими місяцями для одруження вважаються лютий, червень, серпень, вересень, листопад і грудень.

Слід не тільки подбати про місяць весілля, але і про день тижня. Перші три дні тижня вважаються найсприятливішими для такої події.

Звичайно, марновірств, що стосуються весілля, багато, але тільки наречений і наречена самі вирішать, у що їм вірити, а в що ні.
переглядів: 894

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 19.06.2018
<a href='/Info/?id=91748' >5 неймовірних весільних традицій світу</a>

5 неймовірних весільних традицій світу (переглядів: 161)

Земна куля населена тисячами різних народів, які відрізняються між собою не лише кольором шкіри, мовою, але й віковою історією та своєрідною культурою. Кожне святкування проводиться за різними обрядами, а найцікавіші з них припадають на весілля. Пропонуємо разом розглянути традиції, яким сумлінно має коритись наречена перед або під час весілля.
// 14.06.2018
<a href='/Info/?id=91554' >Вінчання: потреба чи традиція? [ЧАСТИНА 2]</a>

Вінчання: потреба чи традиція? [ЧАСТИНА 2] (переглядів: 215)

А що ж таке вінчання сьогодні – данина традиціям, моді чи поклик душі? Давайте розберемося!
// 13.06.2018
<a href='/Info/?id=91552' >Вінчання: потреба чи традиція? [ЧАСТИНА 1]</a>

Вінчання: потреба чи традиція? [ЧАСТИНА 1] (переглядів: 223)

Ще століття тому без вінчання неможливо було уявити практично жодного весілля. Потім був період, коли цей обряд вважався неактуальним, тому молодята лише розписувались у РАЦСі.
// 17.05.2018
<a href='/Info/?id=90815' >10 весільних традицій, про які вже можна ЗАБУТИ</a>

10 весільних традицій, про які вже можна ЗАБУТИ (переглядів: 628)

Ви вважаєте себе традиційною нареченою? Навіть якщо так, то можна побитись об заклад, що вам припаде до душі хоча б одне оновлення для вашої весільної церемонії. Є декілька способів модернізації святкування, які піднімуть ваше весілля на новий рівень.