rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 25.09.2017

теги: Рівне, весілля, забобони

Чи варто вірити весільним забобонам?

Чи варто вірити весільним забобонам? У всі часи у всіх народів світу існували свої весільні забобони, які часто доводили молодих наречених до сліз і істерик. Адже деякі з них, дійсно, доходять до межі абсурду. Так чому ж вірити і що робити? Про це і піде мова далі.

Найпоширенішим марновірством вважається, що нареченому не можна бачити плаття коханої до весілля. Вважається, що це може принести сварки і непорозуміння у відносини майбутнього подружжя. Тому наречені ховали плаття до дня весілля в місце, де на нього не зможе наштовхнутися коханий. Навіть у день одруження наречена їде до церкви у авто без нареченого, щоб він не побачив плаття до церемонії.
Під білим вбранням щасливої ​​дівчини має бути тільки біла нижня білизна! Воно символізує чистоту, відданість і вірність нареченої своєму майбутньому чоловікові.

Поганим знаком вважається, коли обручки падають з рук нареченого чи нареченої при здійсненні обряду обміну кільцями. Це означає, що сім'ю будуть переслідувати невдачі і часті сварки, що призведе до швидкого руйнування шлюбу.

Якщо ж все-таки цього неприємного випадку не вдалося уникнути, то необхідно протягнути заздалегідь заготовлену свідками білу ниточку через кільце, а потім тільки надіти його на палець. Вважається, що ця нитка збирає в себе весь негатив і запобігає несприятливі наслідки.

Після церемонії її необхідно спалити.

Якщо хтось із подружжя втрачає обручку, то це означає, що шлюб приречений і, швидше за все, у чоловіка і дружини немає більше спільного майбутнього.

Ні за яких обставин не можна нікому давати приміряти кільце - це рівносильно руйнуванню своєї долі своїми ж руками.

Багато людей знають прикмету, що якщо зіграти весілля в травні, то про сімейний затишок і спокій можна забути раз і назавжди. Частка правди в цьому є, адже досить часто молоді люди нехтують цим застереженням, в результаті не можуть побудувати міцні і надійні відносини. До того ж, «травневе одруження» провокує зради і недовіру подружжя один до одного, взаємні докори і антипатію.

Найсприятливішими місяцями для одруження вважаються лютий, червень, серпень, вересень, листопад і грудень.

Слід не тільки подбати про місяць весілля, але і про день тижня. Перші три дні тижня вважаються найсприятливішими для такої події.

Звичайно, марновірств, що стосуються весілля, багато, але тільки наречений і наречена самі вирішать, у що їм вірити, а в що ні.
переглядів: 599

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>


Додати коментар
avatar Ваше ім'я

Email (при потребі, не публікується)

Tекст коментаря

CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр з картинки

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті

Інші публікації у розділі:

// 25.10.2017
<a href='/Info/?id=85083' >Річниці весілля: як святкувати і що дарувати?</a>

Річниці весілля: як святкувати і що дарувати? (переглядів: 1965)

Відзначати річниці весілля почали недавно, у 60‑ті рок минулого століття. Але часто ми святкуємо «вибірково», тільки срібні й золоті весілля, а щодо інших – коли знаємо, а коли й не підозрюємо, що такі є.
// 25.09.2017
<a href='/Info/?id=85331' >Чому на весіллі гості кричать "гірко"?</a>

Чому на весіллі гості кричать "гірко"? (переглядів: 651)

Гірко! Це слово ми чуємо на кожному весіллі, без винятку. Навіть дуже сучасне весілля не може обійтися без цього обряду. Тож сьогодні ми з’ясуємо, звідки ж пішла традиція кричати "Гірко!" на весіллі.
// 13.09.2017
<a href='/Info/?id=85007' >Шокуючі весільні традиції світу [ТОП-20]</a>

Шокуючі весільні традиції світу [ТОП-20] (переглядів: 943)

У кожній країні світу існують свої весільні традиції. У деяких країнах вони по-особливому унікальні і незвичайні.
// 13.09.2017
<a href='/Info/?id=85006' >Чому коровай є символом українського весілля?</a>

Чому коровай є символом українського весілля? (переглядів: 1112)

В Україні коровай був відомий виключно як обрядовий весільний хліб, тоді як у деяких інших народів він нерідко міг використовуватися і поза обрядів. Коровай містив в собі значний магічний символ, він служив об'єднуючим елементом для всіх дій, з яких складався складний і різноманітний весільний обряд.