rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 25.09.2017

теги: Рівне, весілля, забобони

Чи варто вірити весільним забобонам?

Чи варто вірити весільним забобонам? У всі часи у всіх народів світу існували свої весільні забобони, які часто доводили молодих наречених до сліз і істерик. Адже деякі з них, дійсно, доходять до межі абсурду. Так чому ж вірити і що робити? Про це і піде мова далі.

Найпоширенішим марновірством вважається, що нареченому не можна бачити плаття коханої до весілля. Вважається, що це може принести сварки і непорозуміння у відносини майбутнього подружжя. Тому наречені ховали плаття до дня весілля в місце, де на нього не зможе наштовхнутися коханий. Навіть у день одруження наречена їде до церкви у авто без нареченого, щоб він не побачив плаття до церемонії.
Під білим вбранням щасливої ​​дівчини має бути тільки біла нижня білизна! Воно символізує чистоту, відданість і вірність нареченої своєму майбутньому чоловікові.

Поганим знаком вважається, коли обручки падають з рук нареченого чи нареченої при здійсненні обряду обміну кільцями. Це означає, що сім'ю будуть переслідувати невдачі і часті сварки, що призведе до швидкого руйнування шлюбу.

Якщо ж все-таки цього неприємного випадку не вдалося уникнути, то необхідно протягнути заздалегідь заготовлену свідками білу ниточку через кільце, а потім тільки надіти його на палець. Вважається, що ця нитка збирає в себе весь негатив і запобігає несприятливі наслідки.

Після церемонії її необхідно спалити.

Якщо хтось із подружжя втрачає обручку, то це означає, що шлюб приречений і, швидше за все, у чоловіка і дружини немає більше спільного майбутнього.

Ні за яких обставин не можна нікому давати приміряти кільце - це рівносильно руйнуванню своєї долі своїми ж руками.

Багато людей знають прикмету, що якщо зіграти весілля в травні, то про сімейний затишок і спокій можна забути раз і назавжди. Частка правди в цьому є, адже досить часто молоді люди нехтують цим застереженням, в результаті не можуть побудувати міцні і надійні відносини. До того ж, «травневе одруження» провокує зради і недовіру подружжя один до одного, взаємні докори і антипатію.

Найсприятливішими місяцями для одруження вважаються лютий, червень, серпень, вересень, листопад і грудень.

Слід не тільки подбати про місяць весілля, але і про день тижня. Перші три дні тижня вважаються найсприятливішими для такої події.

Звичайно, марновірств, що стосуються весілля, багато, але тільки наречений і наречена самі вирішать, у що їм вірити, а в що ні.
переглядів: 1172

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 04.12.2018
<a href='/Info/?id=96781' >4 грудня віряни святкують  Введення в храм Пресвятої Богородиці: традиції та звичаї </a>

4 грудня віряни святкують Введення в храм Пресвятої Богородиці: традиції та звичаї (переглядів: 394)

Сьогодні, 4 грудня греко-католики і православні відзначають Введення в храм Пресвятої Богородиці або Третю Пречисту.
// 05.09.2018
<a href='/Info/?id=94236' >Короткий екскурс в історію весільної сукні</a>

Короткий екскурс в історію весільної сукні (переглядів: 823)

Весільна сукня для кожної дівчини значить набагато більше, ніж просто гарний одяг. Так було, є і буде, але, по суті, історія конкретного весільного плаття почалася лише років 100 тому, а до цього панянки виходили заміж в найкрасивішому туалеті, який знаходили в своєму гардеробі.
// 14.07.2018
<a href='/Info/?id=92579' >Весільні прикмети про фату</a>

Весільні прикмети про фату (переглядів: 1652)

Фату, як і весільну сукню не можна давати нікому приміряти. Після весілля фату зберігають як весільну реліквію. Нею в майбутньому можна накривати хвору дитину для швидшого одужання.
// 11.07.2018
<a href='/Info/?id=31804' >Історія весільної фати</a>

Історія весільної фати (переглядів: 21076)

Одним з головних елементів весільного вбрання нареченої після сукні є фата або вельон. У наш час є величезний вибір цього аксесуару. І майбутній нареченій потрібно обрати фату серед усього цього різноманіття. Повернемось трішки до історії.