rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 12.09.2017

теги: жінка, весілля, ідеал

Якою має бути ідеальна жінка?

Якою має бути ідеальна жінка? З давніх-давен усі народи світу надають великого значення красі тіла та фізичній повноцінності людини, особливо жінки. Бездоганну зовнішність культивували стародавні греки, з античних часів поняття про ідеал дівочої краси прийшло і в нашу сучасну культуру. Проте на Землі немало народів, які мають вельми самобутнє і шокуюче європейців уявлення про канони привабливості.

Еталони цієї "дивної" краси складалися сторіччями, зароджувалися в кам’яному віці, коли перша модниця, наприклад, випадково витягнула собі мочку вуха, ставши потім зразком для багатьох наступних поколінь.

І ось тепер мешканкам острова Борнео в Малайзії з юних років починають витягувати мочки вух, підвішуючи до них спеціальні бронзові важки. Поступово вагу важок збільшують до трьох кілограмів, і в період розквіту жіночої привабливості мочки вух досягають бажаної довжини – до плечей. А витончене татуювання на руках (від кінчиків пальців до ліктів), виконане у вигляді мережив, служить важливим доповненням до створеного образу.pic

У Африці, як і в Азії, представниці прекрасної статі теж витягують мочки вух, але на цьому зовсім не зупиняються. У Кенії жінки-масаї проколюють по всьому вуху безліч дірочок, в які вставляють палички, дротики химерних форм і яскраві намиста. Створюється враження, що з вух цих красунь ростуть дивовижні "кущі". Можливо, ця штучна рослинність покликана частково компенсувати повну відсутність волосся на голові, адже кенійки голять її наголо.

Дівчата племені яномамі з джунглів Амазонії малюють на своєму тілі справжню автобіографію. Узори розповідають про долю панночки, її настрій і навіть устремління (матримоніальні, наприклад). Ці узори замінюють їх володаркам одяг. Правда, їх наносять рослинними фарбами, тому після декількох купань химерні орнаменти змиваються.

Індійкам належить традиція проколювання носа.pic

У індійок – кільце в носі, у жінок-яномамі – намиста у щоках і губах. Але, мабуть, найбільшою винахідливістю відрізняються ефіопські красуні з племен сурма і музі, що прикрашають свої губи глиняними дисками. Нижня губа проколюється, в утворений отвір імплантується диск, розмір якого з роками стає все більшим. Чим більший диск, тим більше худоби сім’я дівчини розраховує отримати за неї як викуп.

Найбільш невибагливими, з погляду пристрасті до прикрас, можна назвати, мабуть, пігмеїв. Ці найменші (в середньому 1,3 м) жінки нашої планети, що проживають в лісах Центральної Африки, лише по великих святах надягають на голову вінки з листя. У решту часу носять на стегнах лише скромні пов’язки.

Білі зуби, неодмінний атрибут європейської красуні, навряд чи зможуть оцінити по гідності багато мешканок Центральної Азії і Меланезії. Вони спеціально жують плоди бетельної пальми і отруйні горіхи, щоб зробити порожнину рота червоною і клейкою. Цей звичай переслідує своєрідну мету: чоловіки підсвідомо вважають "беззубих" жінок більш схожими на дітей і, отже, податливішими.

pic Анголи взагалі вибивають собі передні зуби, а жінки племені балуба в Конго майже повністю сточують їх. Полінезія вважає писком моди обточування зубів до трикутної форми, як у акул.

Поняття про стрункість також бувають різні. Дбайливі матері з племені туарегів, що проживає в пустелі Сахара, насильно відгодовують своїх дочок – повнота тут асоціюється з родючістю – головним достоїнством жінки. Якщо у дівчини при нахилі вперед на животі буде менше 12 жирових складок, її ніхто не візьме заміж.

А в Папуа-новая Гвінея дівчаткам починають витягувати і скручувати груди, як тільки вони з’являються. У ідеалі вони повинні стати тими собі "вухами спанієля", а наречена з пишними грудьми не користуватиметься успіхом у наречених.

Джерело: cikavo.com

переглядів: 1076 / коментарів: 1

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>


Коментарі

avatar
24.10.17 01:22 Nazar пише:
alert(1);Інші публікації у розділі:

// 19.07.2018
<a href='/Info/?id=92709' >Чи існує ідеальний вік для одруження?</a>

Чи існує ідеальний вік для одруження? (переглядів: 113)

Коли мова заходить про кохання, майже всі питання про вік відпадають самі по собі, але якщо говорити про таку відповідальну справу, як створення родини, варто добре подумати, перш ніж приймати рішення. У сьогоднішньому матеріалі ми спробуємо розібратись, чи існує ідеальний вік для початку сімейного життя.
// 18.07.2018
<a href='/Info/?id=92707' >Нареченій на замітку. Список необхідних дрібниць</a>

Нареченій на замітку. Список необхідних дрібниць (переглядів: 119)

У суєті передвесільного клопоту, можна забути про багато дрібниць без яких не можна уявити свято:
// 15.07.2018
<a href='/Info/?id=92580' >Як фотографуватися з дитиною та підібрати одяг для сімейної фтосесії?</a>

Як фотографуватися з дитиною та підібрати одяг для сімейної фтосесії? (переглядів: 196)

Насправді найпростіший варіант — коли дитина ще не ходить: підхопив на руки та тискай як завгодно, посадив — дитина нікуди не втече. З дітьми, хто впевнено ходить або збирається в перший клас — складніше. Дитина вже досить велика, але все одно ще значно менше вас, що може призвести до дисбалансу при зйомці. А на руках тримати — відразу весь одяг задирається, та ще й маленькій людині хочеться вивчати світ, а не бути затиснутим в лещатах.
// 13.07.2018
<a href='/Info/?id=92522' >Переваги та недоліки розпису виїзної церемонії</a>

Переваги та недоліки розпису виїзної церемонії (переглядів: 137)

Якщо ви готуєтесь до весілля, то питання де розписуватися напевно виникло одним з перших. Комусь стандартний розпис у державній установі здається позбавленим душі, а комусь, навпаки, виїзна церемонія нагадує щось награне та нещире.