Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
Надсилайте свої фото та відеоматеріали, що стосуються подій та проблем нашого міста. Матеріали публікуються на сайті www.rivne1.tv та в ефірі телеканалу "Рівне 1"

Редакція може не поділяти думку авторів рубрики. Матеріали рубрики не є журналістськими публікаціями.

// Лідія Бачук, 11.09.2017

"В гостях у чорного лелеки"

 "В гостях у чорного лелеки" На Сарненщині відбудеться відкриття екологічної стежки "В гостях у чорного лелеки"

Шановні друзі, колеги, однодумці та всі зацікавлені, запрошуємо Вас відвідати офіційне відкриття екологічної стежки, що відбудеться 12 вересня 2017 року о 10:00 годині на території Страшівського лісництва ДП «Сарненське лісове господарство» (Рівненська обл., Сарненський р-н., урочище Розвилка). Створення екологічної стежки є продуктом спільної співпраці Державного природознавчого музею НАН України (м. Львів), Рівненського природного заповідника та ДП «Сарненське лісове господарство» в рамках проекту «Водно-болотні угіддя і ліси - охорона чорного лелеки та місць його проживання в прикордонних районах України та Білорусі» за фінансової підтримки фонду «Ciconia» Ліхтенштейн. Завітавши в гості до чорного лелеки, випаде чудова нагода дізнатись як він живе, де полюбляє будувати гнізда, чим живиться, яких має друзів і сусідів, куди мандрує щороку, які небезпеки його спіткають на шляху міграції і те, як ми можемо допомогти вирішити його проблеми. Крім основних зупинок, на екологічній стежці також є ще й додаткові, які познайомлять ближче з рідкісними видами рослин і тварин, цікавими витворами природи. Маршрут має протяжність 3,6 км. Основними цілями заходу є залучення широких кіл громадськості до проблем збереження чорного лелеки на Поліссі та в Україні в цілому. Тому ми чекаємо на вас! Програма заходу: 12 вересня 2017 року 10:00 – 10:30 – Вступне слово: - Бокотей Андрій Андрійович (к.б.н., старший науковий співробітник ДПМ НАН України, керівник проекту «Водно-болотні угіддя і ліси - охорона чорного лелеки та місць його проживання в прикордонних районах України та Білорусі»); - Бачук Василь Анатолійович (директор Рівненського природного заповідника); - Белеля Сергій Олександрович (директор ДП «Сарненське ЛГ»). 10:30 – урочисте відкриття екологічної стежки (спільне фото, перерізання стрічки); 10:40 – 12:40 – проходження екологічного маршруту; 12:40 – підбиття підсумків. Заключне слово; 13:00 – екскурсія по території садиби Страшівського лісництва (за бажанням). Контактна особа: Михайло Франчук (тел: 097-15-20-635; 099-928-83-48. Сторінка у facebook: www.facebook.com/mikhaylo.franchuk)

pic
Лідія Бачук
переглядів: 1022

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// Анатолій Пуліков, 21.08.2018
<a href='/Info/?id=93787' >В селі Ходоси, що біля Рівного, на пасовищі, прямо під лісом біля річки Горинь зробили звалище будівельного сміття!</a>

В селі Ходоси, що біля Рівного, на пасовищі, прямо під лісом біля річки Горинь зробили звалище будівельного сміття! (переглядів: 281)

В селі Ходоси, що біля Рівного, на пасовищі, прямо під лісом біля річки Горинь зробили звалище будівельного сміття!
// Адам Козлевич, 22.07.2018

Пастка для водіїв на Млинівській (переглядів: 159)

Майже тиждень яма посеред дороги чекає на свою жертву, і дочекалась.
// Анонім, 08.07.2018
<a href='/Info/?id=92363' >Спалили</a>

Спалили (переглядів: 261)

Сьогодні вночі біля магазину сільпо вул.Київська впіймали неодноразово засудженого пана Іванька який намагався пограбувати авто.
// Микола О., 21.05.2018
<a href='/Info/?id=90919' >Дикі «джунглі» в центрі міста біля р.Усті</a>

Дикі «джунглі» в центрі міста біля р.Усті (переглядів: 569 / коментарів: 1)

Занедбаний і засмічений сквер майже в центрі міста Рівного