Спортсмени з Рівненщини здобули три золоті нагороди на турнірі з греко-римської боротьби.

Борці виступали у складі збірної України на Чемпіонаті світу серед кадетів з греко-римської боротьби в Афінах. Так, найвищу нагороду отримав Дмитро Мірошник у ваговій категорії 63 кг, ще одне золото здобув Владислав Кузько (вагова категорія 46 кг). Обидва спортсмени – з Костопільського спортивного ліцею-інтернату.

Дмитро Мірошник

pic

Владислав Кузько у червоному тріко

pic

Найкращим у своїй ваговій категорії 69 кг став вихованець ДЮСШ № 1 Владислав Кравченко

pic

Загалом кадетська збірна України з греко-римської боротьби фінішувала на третьому загальнокомандному місці. Українські спортсмени обійшли основних конкурентів - Азербайджан, Туреччину, США та Грузію.

Рівне нську область у збірній представляли 4 спортсмени – вихованці Костопільського спортивного ліцею-інтернату Владислав Кузько, Дмитро Мірошник, Мирослав Солов’ян (тренер - Дмитро Шевчук) і вихованець ДЮСШ № 1 м. Рівного Владислав Кравченко (тренери - Михайло Литвинчук та Павло Леонтьєв). До того ж, саме Дмитро Шевчук є тренером Національної збірної України.