rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Програми /

// 06.09.2017

теги: діти, Дитяча телестудія, Маленькі експерти

Новий дитячий проект “Маленькі експерти” скоро на Ваших екранах!

Новий дитячий проект “Маленькі експерти”  скоро на Ваших екранах! Діти - це маленькі дорослі. Вони вміють бути відкритими, безпосередніми, щирими та вільно говорити про те, що думають. Дитяча телестудія Рівне 1 презентує новий телевізійний проект “Маленькі експерти”.

Дитяча телестудія Рівне 1 презентує новий телевізійний проект “Маленькі експерти”. Інтригуючі запитання та неочікуванні відповіді від наших незрівнянних маленьких зірок.

Таке не можна пропустити. Тримайте руку на пульті та вже в цей четвер, 7 вересня, о 19.20 вмикайте Перший Місцевий та пориньте у шалений та незвичайний світ веселощів та дитячої безпосередньості.

Діти...

Вони віддають себе своїй справі повністю.

Будь-це будівництво лялькового будиночка або складання пазлу з 1000 частин. Або ж роздуми як змінити своє місто, коли вони стануть мерами.pic

Діти чесні.

Якщо у вас в зубах застрягла петрушка , то діти безсоромно скажуть про це. Або ж якщо дядя депутат нічого не робить, тоді про це повинні знати усі!pic

Діти - майстри знаходити радість в будь-яких дрібницях, а також вони вміють майстерно описувати відомих людей.pic

Не вірите???

Тоді вмикайте Рівне 1 щочетверга о 19.20 та переконайтеся самі!

Вікторія Полюхович
переглядів: 1771

   список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 30.05.2018
<a href='/Info/?id=91158' >Маленькі експерти. Випуск 29 [ВІДЕО]</a>

Маленькі експерти. Випуск 29 [ВІДЕО] (переглядів: 599)

Що ж таке електроавтомобіль? Хто користується автопілотом та коли? Що за предмет намагалися відгадати діти та у кого в кліпі засвітилася корова дивіться у програмі маленькі експерти.
// 14.05.2018
<a href='/Info/?id=90696' >Маленькі експерти. Випуск 28 [ВІДЕО]</a>

Маленькі експерти. Випуск 28 [ВІДЕО] (переглядів: 392)

Як правильно відсвяткувати день матері та що подарувати? Чи вгадали діти, що за предмет перед ними та який кліп здивував їх найбільше дивіться у програмі маленькі експерти
// 16.04.2018
<a href='/Info/?id=89849' >Маленькі експерти. Випуск 27 [ВІДЕО]</a>

Маленькі експерти. Випуск 27 [ВІДЕО] (переглядів: 988)

Чому в Україні щороку ремонтують одні і ті самі дороги? Чому не можна зробити добру дорогу з першої спроби? Чи зручно велосипедистам пересуватися містом? Як привести себе у форму після свят? Дивіться у програмі Маленькі експерти?
// 10.04.2018
<a href='/Info/?id=89703' >Маленькі експерти. Випуск 26 [ВІДЕО]</a>

Маленькі експерти. Випуск 26 [ВІДЕО] (переглядів: 579)

Маленькі експерти відповідають: Скільки коштує проїзд у громадському транспорті? Чому подорожчав проїзд? Що вигідніше: їздити тролейбусом/маршруткою на таксі чи власним автомобілем?