rivne1.tv / Проекти / Здорово жити /
// 17.04.2018

теги: секс, калорії

Скільки калорій спалює секс?

Скільки калорій спалює секс? З усіх способів спалити калорії секс є одним з найбільш приємних. Однак недавнє дослідження з'ясувало, що втрата калорій є не такою високою, як хотілося б вірити.

Команда вчених з університету Монреаля порівняла витрати калорій під час пробіжки і сексу і виявила, що біг набагато випереджає "тренування в ліжку". Жінки спалювали в середньому 213 калорій протягом 30 хвилин бігу, в той час як чоловіки - 276. Секс же вимагав 101 калорію від чоловіків і лише 69 - від жінок.

Чому хлопці спалюють більше калорій під час сексу? "Чоловіки важать більше, ніж жінки, і через це витрата енергії буде вищою в чоловіків при виконанні однієї й тієї ж вправи", - говорить автор дослідження, професор кінетики людини в Монреальському університеті Ентоні Кареліс. І додає, що чоловіки також можуть бути більш фізично активними під час сексу.

В даному дослідженні секс зазвичай тривав 25 хвилин, включаючи прелюдію. Одне з досліджень в журналі New England Journal of Medicine показало, що середній секс триває всього шість хвилин (хоча ця цифра не включає прелюдію).

Учасники дослідження, вік яких в середньому становив 23 роки, також могли мати більш активний секс, ніж середньостатистична людина. Дослідження в Американському журналі кардіології стверджує, що дооргазмічна стадія сексу, яка займає більшу частину часу, навряд чи вимагає більше енергії, ніж прогулянка. Особливо серед літніх подружніх пар в довгострокових стосунках, секс навряд чи буде прискорювати ваш серцевий ритм або вихід енергії.

Однак ви можете зламати схему свого звичайного сексуального життя. Кількість калорій, що спалюються під час сексу, широко варіюється в залежності від обставин, каже Кареліс, тому, якщо ви потієте і важко дихаєте в кінці, ви, ймовірно, спалили більше енергії. Пози також мають значення: дослідження показують, що партнеру зверху потрібно більше енергії, ніж тому, який знизу.

Крім того, секс з "забороненим" партнером також може збільшити витрату калорій. В одному з досліджень в European Heart Journal було виявлено, що 75% раптових смертей від серцевого нападу під час сексу пов'язані з позашлюбним партнером. Небезпечний секс більше прискорює ваш серцевий ритм, і тому може забезпечити краще "тренування".

ДЖЕРЕЛО


Ми в соціальних мережах: ФБ Інстаграм

Читай також:

Чим замінити каву?

Сім продуктів, які покращують чоловічу сексуальну активність

Вчені назвали оптимальний час доби для сексу

переглядів: 2677 / коментарів: 1

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>


Коментарі

avatar
17.04.18 12:14 Анонімсекс пише:
шановні йобарі, про таке спалювання калорій можна говорити , якщо ви займаєтесь сексом,
наприклад: перший рік, чи раз в неділю, чи коли мало бачитесь з кохано людиною !) якщо ж ви стала
сімейна пара то звичайний подружній секс спалює менше калорій ! тому і кохатись завжди потрібно як
у перше ! xDІнші публікації у розділі:

// 18.07.2018
<a href='/Info/?id=92702' >Супрун розвінчала міфи про морозиво і біль у горлі</a>

Супрун розвінчала міфи про морозиво і біль у горлі (переглядів: 122)

На своїй сторінці у Facebook виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розповіла, що немає причин відмовлятись від морозива, якщо у вас болить горло.
// 11.07.2018
<a href='/Info/?id=92458' >Супрун назвала 5 здорових звичок, які продовжують тривалість життя</a>

Супрун назвала 5 здорових звичок, які продовжують тривалість життя (переглядів: 278)

На своїй сторінці у соціальній мережі в.о. міністра охорони здоров'я України назвала, які звички здатні продовжити життя людини на 2 роки.
// 10.07.2018
<a href='/Info/?id=92417' >Синдром дефіциту уваги та гіперактивності</a>

Синдром дефіциту уваги та гіперактивності (переглядів: 215)

Синдром дефіциту уваги з гіперактивністю - це захворювання, яке має психоневрологічні причини, що складаються з особливостей будови головного мозку і нейрохімічних процесів. Проявляється захворювання у вигляді стійкого порушення уваги і гіперактивності в дитячому віці. У 40% таких дітей симптоми СДУГ проходять, однак у 60% тією чи іншою мірою виявляються і в дорослому стані. Симптоматичні прояви СДУГ можна розділити на 2 види - дефіцит уваги і гіперактивність.
// 06.07.2018
<a href='/Info/?id=92331' >Причини і лікування защемлення нерва в попереку</a>

Причини і лікування защемлення нерва в попереку (переглядів: 322)

Защемлення нерва і, як наслідок, біль у попереку може бути викликана низкою чинників.