rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 23.07.2018

теги: Рівне 1, пластикові вікна

Переваги та недоліки вибору пластикових вікон

Переваги та недоліки вибору пластикових вікон Питання про те, які переваги і недоліки пластикових вікон можуть несподівано проявитися в процесі їх експлуатації, турбував кожного, хто ставив їх у своєму домі.

Які ж властивості і переваги пластикових вікон допомогли їм завоювати довіру мільйонів?

Усі виробники в один голос стверджують, що пластикові і алюмінієві вікна можуть прослужити до півстоліття, якщо господарі квартири правильно за ними доглядатимуть, а серйозні компанії дають період гарантії на металопластикові вікна до десяти років.

У пластикових вікнах унеможливлено промерзання, і як результат вікна не перекошуються, а скло не тріскається в них від тиску рами.

Важливі переваги і недоліки пластикових вікон

Пластикові вікна відносяться до пожежобезпечних матеріалів завдяки антипіренам, які входять до складу пластика, і перешкоджають процесу горіння.

Щоб захистити себе в теплий період від докучливих комах, можна дуже легко встановити на пластикове вікно естетичну анти-москітну сітку, яка легко миється. А для захисту від грабіжників на пластикові вікна можна встановити спеціальну антивандальну систему.

Не дивлячись на величезну кількість переваг, варто відмітити які недоліки пластикових вікон можуть виявитися в процесі їх експлуатації.

Важливо пам’ятати про особливості догляду за пластиковими вікнами і регулярно їх виконувати: змащувати, чистити.

Через хорошу герметичність пластикові вікна часто потіють, тому рівень вологості в приміщенні має бути на досить низькому рівні, щоб не відчувати дискомфорт від конденсату.

Відремонтувати пластикове вікно у разі неполадок самостійно не вийде, необхідно користуватися послугами професіонала.

Якщо в процесі складання, або установки допущені помилки, в найближчому майбутньому можуть з’явитися різного роду проблеми з вікном, тому важливо звертати увагу на досвід роботи компанії, яка займається виготовленням і установкою вікон, а також на наявність необхідних сертифікатів, які підтверджують їх високу якість.

Пластикові вікна мають великий коефіцієнт розширення, який означає, що в жару пластик активно розширюється, а в люті морози — стискається. Якщо порівнювати різні вікна, то при зміні температури на 30 градусів можна спостерігати, що дерево розшириться на 23мм, а пластик — на 52мм. Крім того, пластик має властивість притягувати пил, тому мити їх потрібно дещо частіше за дерев’яні вікна.

ЧИТАЙ ТАКОЖ:

Як облаштувати терасу: оригінальні ідеї

Кімнатні рослини в інтер'єрі: 8 першокласних ідей

переглядів: 1712

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 06.12.2018
<a href='/Info/?id=96857' >Чи можна класти лінолеум на лінолеум: пошук правильного рішення</a>

Чи можна класти лінолеум на лінолеум: пошук правильного рішення (переглядів: 286)

Лінолеум - найпопулярніше покриття для підлоги. Одна з головних його переваг - простота в укладанні і демонтажі. Його заміну можна легко зробити самостійно, володіючи мінімумом будівельних навичок, маючи невелику кількість інструментів. Коли мова йде про заміну покриття, то виникає логічне запитання: чи можна класти лінолеум на лінолеум.
// 05.12.2018
<a href='/Info/?id=96819' > Які матеріали використовувати для оформлення стін у ванній?</a>

Які матеріали використовувати для оформлення стін у ванній? (переглядів: 262)

Плитка у ванній - не єдиний хороший матеріал для облицювання мокрих стін і підлоги. Є матеріали, які здатні замінити традиційний кахель.
// 16.11.2018
<a href='/Info/?id=96287' >Як захистити квартиру від злодіїв, поки вас немає вдома?</a>

Як захистити квартиру від злодіїв, поки вас немає вдома? (переглядів: 500)

Крадіжки в квартирах і будинках зовсім не рідкість. В Україні в минулому році поліція офіційно зареєструвала більше 22 тисяч квартирних пограбувань. Як захистити будинок від злодіїв?
// 14.11.2018
<a href='/Info/?id=94892' >Як зберегти тепло в будинку?</a>

Як зберегти тепло в будинку? (переглядів: 1637)

Похолодало і ви дістали обігрівачі? Тоді, дізнайтеся зберегти тепло в квартирі і будинку до настання сезону опалення і як заощадити гроші, коли батареї будуть гарячими.