rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 16.07.2018

теги: Рівне 1, пластикові вікна

Переваги та недоліки вибору пластикових вікон

Переваги та недоліки вибору пластикових вікон Питання про те, які переваги і недоліки пластикових вікон можуть несподівано проявитися в процесі їх експлуатації, турбував кожного, хто ставив їх у своєму домі.

Які ж властивості і переваги пластикових вікон допомогли їм завоювати довіру мільйонів?

Усі виробники в один голос стверджують, що пластикові і алюмінієві вікна можуть прослужити до півстоліття, якщо господарі квартири правильно за ними доглядатимуть, а серйозні компанії дають період гарантії на металопластикові вікна до десяти років.

У пластикових вікнах унеможливлено промерзання, і як результат вікна не перекошуються, а скло не тріскається в них від тиску рами.

Важливі переваги і недоліки пластикових вікон

Пластикові вікна відносяться до пожежобезпечних матеріалів завдяки антипіренам, які входять до складу пластика, і перешкоджають процесу горіння.

Щоб захистити себе в теплий період від докучливих комах, можна дуже легко встановити на пластикове вікно естетичну анти-москітну сітку, яка легко миється. А для захисту від грабіжників на пластикові вікна можна встановити спеціальну антивандальну систему.

Не дивлячись на величезну кількість переваг, варто відмітити які недоліки пластикових вікон можуть виявитися в процесі їх експлуатації.

Важливо пам’ятати про особливості догляду за пластиковими вікнами і регулярно їх виконувати: змащувати, чистити.

Через хорошу герметичність пластикові вікна часто потіють, тому рівень вологості в приміщенні має бути на досить низькому рівні, щоб не відчувати дискомфорт від конденсату.

Відремонтувати пластикове вікно у разі неполадок самостійно не вийде, необхідно користуватися послугами професіонала.

Якщо в процесі складання, або установки допущені помилки, в найближчому майбутньому можуть з’явитися різного роду проблеми з вікном, тому важливо звертати увагу на досвід роботи компанії, яка займається виготовленням і установкою вікон, а також на наявність необхідних сертифікатів, які підтверджують їх високу якість.

Пластикові вікна мають великий коефіцієнт розширення, який означає, що в жару пластик активно розширюється, а в люті морози — стискається. Якщо порівнювати різні вікна, то при зміні температури на 30 градусів можна спостерігати, що дерево розшириться на 23мм, а пластик — на 52мм. Крім того, пластик має властивість притягувати пил, тому мити їх потрібно дещо частіше за дерев’яні вікна.

ЧИТАЙ ТАКОЖ:

Як облаштувати терасу: оригінальні ідеї

Кімнатні рослини в інтер'єрі: 8 першокласних ідей

переглядів: 1055

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 15.07.2018
<a href='/Info/?id=70399' >За і проти: об'єднання кухнi з вітальнею</a>

За і проти: об'єднання кухнi з вітальнею (переглядів: 1386)

Сто років тому нікому не спало б на думку це робити: кухня вважалася місцем для прислуги. Наводимо доводи за і проти об'єднання.
// 14.07.2018
<a href='/Info/?id=71509' >6 ідей, як зробити маленький санвузол просторіше</a>

6 ідей, як зробити маленький санвузол просторіше (переглядів: 1522)

Площа типової ванної кімнати не перевищує 4 квадратних метрів. Як же облаштувати крихітне приміщення так, щоб вмістилося все необхідне і залишилося достатньо простору для людини?
// 13.07.2018
<a href='/Info/?id=68782' >Як вибрати плитку для кухні: корисні поради</a>

Як вибрати плитку для кухні: корисні поради (переглядів: 2169)

Керамічна плитка - універсальний матеріал, який часто застосовують на кухнях для облицювання кухонного фартуха, підлоги або робочих поверхонь. По міцності вона в десять разів міцніша залізобетону. Вона не гнеться, не деформується, не боїться вогню, а нагріваючись не випаровує шкідливі гази. Це екологічно безпечний матеріал.
// 12.07.2018
<a href='/Info/?id=92527' >Як правильно спроектувати освітлення в квартирі</a>

Як правильно спроектувати освітлення в квартирі (переглядів: 242)

Як же правильно підібрати і розташувати джерела світла в квартирі, щоб навіть взимку в будинку було світло як влітку.