Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
Надсилайте свої фото та відеоматеріали, що стосуються подій та проблем нашого міста. Матеріали публікуються на сайті www.rivne1.tv та в ефірі телеканалу "Рівне 1"

Редакція може не поділяти думку авторів рубрики. Матеріали рубрики не є журналістськими публікаціями.

// Микола, 09.08.2017

В річці Устя знову масова задуха риби

В річці Устя знову масова задуха риби Чергова масова загибель риби в центрі м. Рівне

Час та місце: 8 серпня 2017, м. Рівне, р. Устя

Вчора 8 серпня в заводі біля мосту через р. Устю з пр. Миру на залізничний вокзал можна було побачити чергову масову загибель риби. І не тільки побачити , а відчути по неприємному запаху.

Риби, а це була в основному невеликі плітка, окуні, верховодка, було дуже багато – без перебільшень тисячі. І це вже третя чи четверта така масова задуха за це літо. Дивує те, що риби в Усті, як виявляється досить багато і що вона , незважаючи на постійну загибель ще не перевелась. А от чи надовго її хватить…

Дивує також те, що мало що робиться місцевою владою, щоб якось запобігти таким сумним випадкам. А вчорашню мертву рибу ніхто звичайно не прибрав( наші відповідні служби такою оперативністю не відзначаються) і вона вся лягла на дно водойми майже в центрі Рівне.

Сьогодні зранку поверхня водойми вже майже чиста, бо риба вже на дні. Що з того буде – невідомо. Мабуть нічого доброго…. Радіють одні раки…

Дивіться фото.

picpicpic

Микола
переглядів: 2219 / коментарів: 2

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі

avatar
09.08.17 15:42 Анонім пише:
не публікуйте не перевірені факти, на р. Устя протягом вчорашнього дня працювало близько 10
людей, і з берега, із човна. Люди які проходили, це бачили. не маніпулюйте фактами

avatar
10.08.17 12:48 Микола пише:
Аноніму: якщо ви так переймаєтесь точністю інформації, то уточнюйте і свою... Де і коли ці 10 чоловік працювало? Річка Устя в межах Рівне має довжину декілька км... Наведені фото зроблені біля мосту на зал. вокзал, в заводі біля парку (де піццерія) біля 17 год. дня 8 серпня(тобто в кінці робочого дня). Жодного "прибиральника" там не було і близько. Були велике скупчення дохлої риби у вигляді "плями" з ряскою діаметром 20-30 метрів. У коли ж її могли прибрати? Вночі? Може ви там чергували - то наведть свої фото, а не маніпулюйте ....Інші публікації у розділі:

// Таїса Миронець, 03.12.2018
<a href='/Info/?id=96730' >Потрібна допомога!</a>

Потрібна допомога! (переглядів: 1303)

В тяжкому стані молодий хлопець!
// Анатолій Пуліков, 21.08.2018
<a href='/Info/?id=93787' >В селі Ходоси, що біля Рівного, на пасовищі, прямо під лісом біля річки Горинь зробили звалище будівельного сміття!</a>

В селі Ходоси, що біля Рівного, на пасовищі, прямо під лісом біля річки Горинь зробили звалище будівельного сміття! (переглядів: 1079)

В селі Ходоси, що біля Рівного, на пасовищі, прямо під лісом біля річки Горинь зробили звалище будівельного сміття!
// Адам Козлевич, 22.07.2018

Пастка для водіїв на Млинівській (переглядів: 875)

Майже тиждень яма посеред дороги чекає на свою жертву, і дочекалась.
// Анонім, 08.07.2018
<a href='/Info/?id=92363' >Спалили</a>

Спалили (переглядів: 984)

Сьогодні вночі біля магазину сільпо вул.Київська впіймали неодноразово засудженого пана Іванька який намагався пограбувати авто.