Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 30.07.2017

Голова Рівненської ОДА "пасе задніх" у всеукраїнському рейтингу голів [ІНФОГРАФІКА]

Голова Рівненської ОДА "пасе задніх" у всеукраїнському рейтингу голів [ІНФОГРАФІКА] Комітет виборців України опублікував рейтинг за даними 1 півріччя 2017 року. На жаль, для Рівненської області у ньому нічого не змінилося - ми наприкінці рейтингу із головою ОДА Олексієм Муляренком.

Очолила рейтинг голова Харківської ОДА Юлія Світлична із 5,1 балами. Це досягнення стало можливим завдяки ініціативам голови - зокрема підвищенню зарплатні на промислових підприємствах Харківської області. Загалом було відзначено зусилля ОДА в питанні створення позитивного іміджу регіону, в тому числі, за рахунок проведення різного роду національних та міжнародних змагань.picpic Також у п'ятірку увійшли наступні керівники областей: на друге місце з четвертого піднявся голова Тернопільської ОДА Степан Барна, на третю сходинку з п'ятої - очільник Закарпаття Геннадій Москаль. На думку експертів, голова Закарпатської ОДА продемонстрував високу здатність до вирішення кризових ситуацій в області та загалом контролює ситуацію в регіоні, повідомляє КВУ. Очільник Кіровоградської області Сергій Кузьменко втратив одну позицію та посів четверте місце у рейтингу. Керівник неспокійної Донецької області Павло Жебрівський замикає п'ятірку, хоча за підсумками першого кварталу 2017 року очолював другий щабель.pic

Місця наприкінці рейтингу посіли Івано-Франківська (Олег Гончарук), Чернівецька (Олександр Фищук), Рівненська (Олексій Муляренко), Волинська (Володимир Гунчик) та Черкаська (Юрій Ткаченко)області. На останню сходинку з 21-ї, яку вона посідала у першому кварталі, змістилася Черкаська область. На одну сходинку – з останньої – піднялася Волинь. Результат Рівненщини – не змінився, а Буковина піднялася на дві сходинки з передостаннього місця.

На думку експертів, керівники областей, які посіли останні місця у рейтингу, перебувають у зоні “ризику” та найближчим часом можуть втратити свої посади, якщо суттєво не покращать результати.

переглядів: 933 / коментарів: 2

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі

avatar
30.07.17 16:41 Анонім пише:
ВИ ЩО ЛЬОХА ЧМО БЗДЛИВЕ ТІЛЬКИ У ВЛАСНУ КІШЕНЮ, МАМУСІ ТА ТАТУСІ СИНОК, Я ЙОМУ НАВІТЬ
ПИКУ БИВ В ТУРИСТІ ЩОБ ЗНАЛО ЦЕ БИДЛО СВЄ МІСЦЕ

avatar
30.07.17 17:44 Анонім пише:
А ну бидлячок скажи своє справжнє ім'я, от і побачимо хто чмо бздливе і хто кому там пику бив?Інші публікації у розділі:

// 11.12.2018
<a href='/Info/?id=96999' >В офіційному виданні Верховної Ради опублікували закон про припинення дружби з РФ</a>

В офіційному виданні Верховної Ради опублікували закон про припинення дружби з РФ (переглядів: 156)

Сьогодні, 11 грудня, в офіційному виданні "Голос України" опублікували закон Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією".
// 09.12.2018
<a href='/Info/?id=96957' >Світ вшановує пам'ять жертв злочину геноциду</a>

Світ вшановує пам'ять жертв злочину геноциду (переглядів: 241)

Сьогодні, 9 грудня, відзначається Міжнародний день пам’яті жертв злочину геноциду, вшанування їхньої гідності та запобігання цьому злочину.
// 09.12.2018
<a href='/Info/?id=96952' >Російські танки на кордоні з Україною потрапили на супутникові знімки</a>

Російські танки на кордоні з Україною потрапили на супутникові знімки (переглядів: 349)

Російська військова техніка розташована всього у 18 кілометрах від російсько-українського кордону.
// 07.12.2018
<a href='/Info/?id=96870' >Олександр Шевченко переможець праймеріз партії "Укроп" [ВІДЕО]</a>

Олександр Шевченко переможець праймеріз партії "Укроп" [ВІДЕО] (переглядів: 215)

Україньське об'єдання патріотів обрали свого кандидата в президенти. Результати публічних президенстьких праймеріз оголосили під час 16 з'їзду УКРОПівців.