rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 12.07.2017

теги: річниця, традиція, собаки, весілля

Цікава традиція: пара на кожну річницю бере з притулку песика [ФОТО]

Цікава традиція: пара на кожну річницю бере з притулку песика [ФОТО] Молоде подружжя Карлос та Нейді Ромеро із містечка Бедфорд, що у штаті Техас, разом у шлюбі вже три роки, завдяки своїй нестандартній традиції у їх помешканні вже є троє собак.

25-річний чоловік та його 22-річна дружина на кожну річницю подружнього життя беруть із притулку для тварин собаку, повідомляє Вuzzfeed.


"На нашу першу річницю Карлос привіз Капітана", – розповідає дівчина. – "На другий ювілей ми взяли Тедді, й саме тоді заговорили про те, що це традиція і її варто продовжити".

На фото зліва на право Тедді, Капітан та Чуві:pic

Любов пари до собак походить із їхнього дитинства, адже тоді їм не дозволяли завести домашніх улюбленців. "Щойно я вийшла заміж за Карлоса, то одразу вирішила, що заведу собаку. Чоловік мене підтримав", – пояснює дівчина.picpic


Сестра Нейді написала про швидкозростаючу сім'ю своєї родички у Twitter, та зробила пару знаменитою.
"В ідеальному світі ми би брали собак щороку,.. але це справжній світ, і якщо ми продовжимо, то це дійсно буде виглядати досить дико. Ми будемо намагатися зупинитися на п'ятій річниці", – сміючись, додає молода дружина.
picpic
переглядів: 969

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 14.07.2018
<a href='/Info/?id=92579' >Весільні прикмети про фату</a>

Весільні прикмети про фату (переглядів: 122)

Фату, як і весільну сукню не можна давати нікому приміряти. Після весілля фату зберігають як весільну реліквію. Нею в майбутньому можна накривати хвору дитину для швидшого одужання.
// 11.07.2018
<a href='/Info/?id=31804' >Історія весільної фати</a>

Історія весільної фати (переглядів: 16844)

Одним з головних елементів весільного вбрання нареченої після сукні є фата або вельон. У наш час є величезний вибір цього аксесуару. І майбутній нареченій потрібно обрати фату серед усього цього різноманіття. Повернемось трішки до історії.
// 06.07.2018
<a href='/Info/?id=92238' >Flower girl: велика роль маленької дівчинки на весіллі</a>

Flower girl: велика роль маленької дівчинки на весіллі (переглядів: 329)

Щороку на українських весіллях з’являються традиції, запозичені в країнах Заходу. Цьогоріч одним з найпопулярніших таких звичаїв є запрошення на весілля так званої flower girl – дівчинки, яка осипатиме пелюстками квітів шлях прекрасної нареченої до вівтаря. Ці милі янголята встигли завоювати симпатії гостей по всьому світу, а тепер настала черга і нашої країни.
// 05.07.2018
<a href='/Info/?id=92292' >Дівич-вечір: як це роблять в інших країнах</a>

Дівич-вечір: як це роблять в інших країнах (переглядів: 134)

Чомусь прийнято вважати, що дівич-вечори – це сучасна традиція, яка бере свій початок в країнах умовного Заходу. Проте дівич-вечори в різні епохи і в різних країнах були невід’ємною частиною весільної урочистості. Це свято означало прощання з батьківським домом, початок нового, сімейного життя. Як прощаються з дівоцтвом у різних куточках світу?