Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 07.07.2017

теги: медицина, Рівне, Індія

Лікарі з Індії оглядатимуть рівненських пацієнтів

Лікарі з Індії оглядатимуть рівненських пацієнтів Впродовж 7-8 липня іноземні колеги ділитимуться досвідом з рівненськими медиками. Окрім того, мешканці обласного центру, зможуть отримати консультації закордонних фахівців, прийшовши до них на прийом.

7 липня до Рівного завітали провідні лікарі з Індії. Вони обговорили можливість подальшої співпраці з обласним центром. За словами місцевих медиків , цей досвід є дуже цінним, адже іноземні колеги у своїй роботі використовують нові технології, яких в Україні не має.

“Індія має досить давні потужні традиції, вона вбрала в себе і європейську, і індійську медицини. Індуси навчаються по всьому світу і привозять всі технології до себе. А ми користуємося даними 50-десятирічної давнини. Дуже повільно йде наука в розвитку причинних захворювань. Більшість хвороб ми лікуємо, але не виліковуємо”, - зазначає заступник головного лікаря ЦПМСД “Центральний”.

Одразу після приїзду, лікарі з Індії провели консультації з декількома пацієнтами, розповідає Лікар-кардіолог Раджніш Малхотра: “Зранку я вже прийняв 4-5 пацієнтів, які потребують операції і я можу запевнити, що після операції вони почуватимуть себе набагато краще. За допомогою партнерства і медичного відділення Рівного будемо сподіватися, що будемо допомагати і лікувати пацієнтів”.

Лікар-гепатолог Селвакумар прийняв трохи більше пацієнтів. Він стверджує, 9 з 12-тьох оглянутих пацієнтів хворіють на гепатит С.

“ Якщо говорити про історію, то в Україні трансплантацію печінки розпочали тоді ж, коли в Індії — в 1992 році, але до сьогоднішнього дня проведено лише 700-800 операцій, що в порівнянні є дуже низькою цифрою”, - розповідає лікар-гепатолог Селвакумар.

Лікарі наголосили, в Індії операції значно дешевші, ніж в Європі та Америці. Результати лікування , такі ж високі, як і і в кращих лікарнях світу.

Іноземні медики запросили рівненських пацієнтів та лікарів до Індії. Пацієнтів – лікуватися, а медиків – удосконалити свої вміння, попрацювати з сучасними технологіями, яких у Рівному не має.

“Наше завдання не тільки закликати пацієнтів з України в Індію на лікування, але також знайти змогу на співпрацю і запрошувати українських лікарів в Індію на підвищення кваліфікації і отримувати знання від індійських лікарів. В Індії лікарі мають змогу проводити більше операцій, приймати більше пацієнтів. Також у нас дозволена пересадка органів від живих донорів. Ми проводимо 2-3 таких операції щоденно. Це також можливість для співпраці”, - говорить керівник міжнародного відділу індійської клініки Саурабх Верма.

Потрапити на прийом до іноземних фахівців може кожен рівнянин. 7-8 липня вони оглядатимуть пацієнтів у ЦПМСД “Центральний".

Анна Лавор
переглядів: 1209 / коментарів: 1

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі

avatar
07.07.17 23:26 Анонім пише:
Не зовсім коректно вказано слово
індуси в статті. Індуси - це
приналежність до індуїзму. Тому,
доречніше в статті вказувати просто
індійці.Інші публікації у розділі:

// 17.12.2018
<a href='/Info/?id=97121' >У Рівному частують людей гарячими обідами [ФОТО]</a>

У Рівному частують людей гарячими обідами [ФОТО] (переглядів: 66)

Сьогодні, 17 грудня, на майдані Незалежності соціальні працівники роздавали безкоштовно їжу.
// 17.12.2018
<a href='/Info/?id=97112' >Безхатченків у Рівному будуть годувати гарячими стравами</a>

Безхатченків у Рівному будуть годувати гарячими стравами (переглядів: 146)

З 14 години сьогодні, 17 грудня, в обласному центрі за кінопалацом для безхатченків та тих хто опинився у скрутних обставинах, організують безкоштовне вуличне харчування.
// 16.12.2018
<a href='/Info/?id=97035' >Рівнян запрошують на "Новорічну казку" </a>

Рівнян запрошують на "Новорічну казку" (переглядів: 452)

Вже з 18 грудня по 20 січня наступного року у Рівному на Майдані Незалежності пройде святковий ярмарок.
// 16.12.2018
<a href='/Info/?id=97105' >У Рівному із самого ранку обіцяють сніг [ПРОГНОЗ ПОГОДИ]</a>

У Рівному із самого ранку обіцяють сніг [ПРОГНОЗ ПОГОДИ] (переглядів: 287)

З ранку до самого вечора в Рівному небо буде вкрите хмарами. Вранці очікується сильний сніг. Після обіду він послабшає, але буде продовжувати йти до пізнього вечора.