Заключну гру сезону рівненський футбольний клуб "Верес" провів у Харкові проти місцевого "Геліоса".

Як і обіцяв після останньої домашньої гри старший тренер рівнян Юрій Віри, на останню гру сезону рівненський "Верес" вийшов в оновленому складі.

На поле вийшли футболісти, які досі рідко потрапляли не лише у стартовий склад, а й на лаву запасних. Так, захищати ворота довірили Богдану Когуту, а на полі з'явились Тарас Коблюк та Сергій Петько.

Попри новації вже на 35 хвилинівідкрити рахунок вдалося саме гостям: Ростислав Волошинович вийшов один на один з голкіпером та влучно пробив - 0:1.

За тим Сергій Герасимець змінив Антона Котляра, а Барнор Брайт змінив Бориса Орловського.

Вже на 77 хвилині Сергій Лобойко, а на 85 - Руслан Івашко з "Геліоса" розбивають останню надію рівнян на перемогу.

Матч закінчується з рахунком 2:1 на користь господарів.