rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 11.04.2018

теги: Рівне, весілля, відеоператор, відеозйомка

Які таємниці про весілля може розповісти відеооператор?

Які таємниці про весілля може розповісти відеооператор?
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Запросити відеооператора на весілля - просто, а ось поспілкуватися з ним перед весіллям на інші теми - взагалі нескладно, до того ще й корисно. Що саме можна дізнатися в оператора, що не порадять інші читайте далі.

Оператори весіль повинні забезпечити якісну відеозйомку всього свята. Але, відеозйомка - це не єдине, чим може бути корисний оператор. Почнемо по черзі.

1. По-перше, що можна довідатися в оператора, який найкращий РАЦС у вашому місті (актуально, коли їх багато і є право вибору). Тільки операторам вдається побувати на всіх весіллях і не в якості гостей, а як професіонал, що може оцінити і освітленість приміщення, і якість самої реєстрації. Не соромтесь запитувати все деталі в оператора, повірте, їм це підлестить і буде навіть приємно. Можете прямо запитати - який він рекомендував би РАЦС і чому.

2. По-друге, що можна дізнатися, це про майбутню прогулянку молодят після реєстрації. Оператор може вам розповісти про найкрасивіші та панорамні місця вашого міста, він порадить і маршрут руху. Це допоможе й вам визначиться із прогулянкою й одержати відмінний відео в підсумку.pic 3. Вибір весільного кортежу. І тут може допомогти своїми порадами і багатим досвідом оператор. Ви хочете лімузин і маршрутки для гостей? А як це буде виглядати на зйомці? Або ви вирішили вибрати як кортеж всі іномарки одного кольору? Попросіть оператора показати вам приклади, напевно в нього є відеозйомка того або іншого весільного кортежу. Побачите своїми очами, а не уявою, як це дивиться з боку.

4. Вибір ресторану – ще одна тема, на яку Вам буде корисно поговорити в відео оператором чи фотографом. Якщо у вас немає ще ресторану на весілля, то розпитайте про заклади в них. Може вам ресторан і сподобається, а от його освітлення та наявність архітектурних елементів затруднить або зіпсує майбутній весільний фільм.

5. Не бійтеся попросити поради в оператора і на вибір кольору весільного костюму нареченого та відтінку плаття нареченої. Не дивуйтеся, адже кому, як не операторові весілля, знати, що нареченому зі смуглявою шкірою краще личать світлі костюми, а нареченій з білою як порцеляна, шкірою відмінно підійде плаття ніжно-блакитного або рожевого відтінку? Адже як ефектно буде це дивитись! Повірте, очі в операторів на це вже добре натреновані.pic

6. Як правило, оператори працюють у парі з фотографами, тамадою та музикантами, отже, він може цих людей порадити вам. При цьому якість їхньої роботи ви можете відразу оцінити, переглянувши кілька прикладів яких-небудь весіль. Якщо ж вони й не працюють разом, однаково попросіть поради, на чийому весіллі було дійсно весело, і попросите координати цих молодят

7. Відразу дізнайтесь в оператора, кого з візажистів він може порадити, повірте, поганого майстра він не порекомендує, знов-таки, ви можете подивитися результат роботи, як то кажеться, на ділі (тобто переглянувши фрагмент весілля).

8. І на останок, запитайте у свого оператора, як треба поводитися на святі: позувати, посміхатися завжди, махати в камеру, або не зважати ні на що, крім своєї другої половинки.

pic

Джерело: wedding in ua

переглядів: 1538 / коментарів: 1

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>


Коментарі

avatar
18.05.18 14:57 Настя пише:
Весілля - одне з найбільш тендітних і важливих подій в житті. Після весілля молодим обов'язково
захочеться згадати, який у них був декор, розглянути деталі весільного плаття і подивитися які емоції
вони відчували, вперше зустрівшись.
https://my-marriage.com.ua/fotograf/Інші публікації у розділі:

// 19.09.2018
<a href='/Info/?id=94529' >Як вибрати весільне взуття: прикмети та поради</a>

Як вибрати весільне взуття: прикмети та поради (переглядів: 92)

Уявіть, що у вас весілля. Навколо радіють гості, тамада проводить конкурси, а може бути ви поїхали гуляти на природі. Але що це? Всього кілька годин з початку торжества, а нові туфлі вже натерли ноги. Прикро! Як уникнути подібних непорозумінь?
// 18.09.2018
<a href='/Info/?id=94528' >Обираємо парфумерію на весілля</a>

Обираємо парфумерію на весілля (переглядів: 208)

Наречена, як відомо, має не тільки добре виглядати, але і прекрасно пахнути. Вибір аромату - питання тонкий, і до нього важливо поставитися з розумом. Він обов'язково повинен сподобатися не тільки нареченої, але і її обранцеві, а також чудово гармоніювати зі стилістикою образу і церемонії.
// 13.09.2018
<a href='/Info/?id=94367' >Ідеї для весільних запрошень</a>

Ідеї для весільних запрошень (переглядів: 138)

Елегантний весільний атрибут повідомить дорогих вам людей не лише про дату, місце та час проведення весілля, але й вкаже на загальну тематику та стиль свята.
// 11.09.2018
<a href='/Info/?id=94361' >Весільний макіяж: особливості вибору кистей</a>

Весільний макіяж: особливості вибору кистей (переглядів: 272)

Якісно виконаний макіяж перетворює зовнішність. Умілі візажисти здатні приховати недоліки, виставити напоказ найбільш привабливі частини обличчя. Результат їхньої роботи залежить не тільки від професіоналізму виконавців. Запорука успіху - використання відповідних матеріалів. Мова йде не тільки про косметику - до уваги беруться характеристики кистей.