rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 11.04.2018

теги: Рівне, весілля, відеоператор, відеозйомка

Які таємниці про весілля може розповісти відеооператор?

Які таємниці про весілля може розповісти відеооператор?
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Запросити відеооператора на весілля - просто, а ось поспілкуватися з ним перед весіллям на інші теми - взагалі нескладно, до того ще й корисно. Що саме можна дізнатися в оператора, що не порадять інші читайте далі.

Оператори весіль повинні забезпечити якісну відеозйомку всього свята. Але, відеозйомка - це не єдине, чим може бути корисний оператор. Почнемо по черзі.

1. По-перше, що можна довідатися в оператора, який найкращий РАЦС у вашому місті (актуально, коли їх багато і є право вибору). Тільки операторам вдається побувати на всіх весіллях і не в якості гостей, а як професіонал, що може оцінити і освітленість приміщення, і якість самої реєстрації. Не соромтесь запитувати все деталі в оператора, повірте, їм це підлестить і буде навіть приємно. Можете прямо запитати - який він рекомендував би РАЦС і чому.

2. По-друге, що можна дізнатися, це про майбутню прогулянку молодят після реєстрації. Оператор може вам розповісти про найкрасивіші та панорамні місця вашого міста, він порадить і маршрут руху. Це допоможе й вам визначиться із прогулянкою й одержати відмінний відео в підсумку.pic 3. Вибір весільного кортежу. І тут може допомогти своїми порадами і багатим досвідом оператор. Ви хочете лімузин і маршрутки для гостей? А як це буде виглядати на зйомці? Або ви вирішили вибрати як кортеж всі іномарки одного кольору? Попросіть оператора показати вам приклади, напевно в нього є відеозйомка того або іншого весільного кортежу. Побачите своїми очами, а не уявою, як це дивиться з боку.

4. Вибір ресторану – ще одна тема, на яку Вам буде корисно поговорити в відео оператором чи фотографом. Якщо у вас немає ще ресторану на весілля, то розпитайте про заклади в них. Може вам ресторан і сподобається, а от його освітлення та наявність архітектурних елементів затруднить або зіпсує майбутній весільний фільм.

5. Не бійтеся попросити поради в оператора і на вибір кольору весільного костюму нареченого та відтінку плаття нареченої. Не дивуйтеся, адже кому, як не операторові весілля, знати, що нареченому зі смуглявою шкірою краще личать світлі костюми, а нареченій з білою як порцеляна, шкірою відмінно підійде плаття ніжно-блакитного або рожевого відтінку? Адже як ефектно буде це дивитись! Повірте, очі в операторів на це вже добре натреновані.pic

6. Як правило, оператори працюють у парі з фотографами, тамадою та музикантами, отже, він може цих людей порадити вам. При цьому якість їхньої роботи ви можете відразу оцінити, переглянувши кілька прикладів яких-небудь весіль. Якщо ж вони й не працюють разом, однаково попросіть поради, на чийому весіллі було дійсно весело, і попросите координати цих молодят

7. Відразу дізнайтесь в оператора, кого з візажистів він може порадити, повірте, поганого майстра він не порекомендує, знов-таки, ви можете подивитися результат роботи, як то кажеться, на ділі (тобто переглянувши фрагмент весілля).

8. І на останок, запитайте у свого оператора, як треба поводитися на святі: позувати, посміхатися завжди, махати в камеру, або не зважати ні на що, крім своєї другої половинки.

pic

Джерело: wedding in ua

переглядів: 1430 / коментарів: 1

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>


Коментарі

avatar
18.05.18 14:57 Настя пише:
Весілля - одне з найбільш тендітних і важливих подій в житті. Після весілля молодим обов'язково
захочеться згадати, який у них був декор, розглянути деталі весільного плаття і подивитися які емоції
вони відчували, вперше зустрівшись.
https://my-marriage.com.ua/fotograf/Інші публікації у розділі:

// 04.07.2018
<a href='/Info/?id=92236' >Весільні обітниці молодят: приклади та варіанти</a>

Весільні обітниці молодят: приклади та варіанти (переглядів: 226)

Незважаючи на те, що конкретні дії та вчинки завжди цінувались більше за слова, шлюбні обітниці важко назвати простими словами, адже саме їх виголошують закохані, коли поєднують свої серця та долі. Дуже рідко момент, коли молодята обіцяють завжди кохати та дбати одне про одного, обходиться без сліз щастя.
// 28.06.2018
<a href='/Info/?id=92035' >Що подарувати молодятам, окрім грошей?</a>

Що подарувати молодятам, окрім грошей? (переглядів: 268)

Мабуть, кожен з нас знає, що найбільш універсальним презентом на весілля є гроші, адже з якоюсь річчю далеко не завжди можна догодити закоханим, а от готівку молода родина неодмінно знайде на що витратити. Проте одруження – подія, погодьтесь, непересічна, і багатьом гостям хотілось би подарувати не лише конверт з грішми, а й щось, завдяки чому пара ще довго згадувала б цей особливий для них день.
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91751' >Де краще провести медовий місяць? </a>

Де краще провести медовий місяць? (переглядів: 419)

Для чого потрібна весільна мандрівка? Аби зарядитись позитивною енергією перед початком сімейного життя та відпочити від передвесільних клопотів. Сьогодні існує безліч варіантів проведення медового місяця: від найгарніших місць нашої країни до найпопулярніших у світі мегаполісів.
// 20.06.2018
<a href='/Info/?id=91749' >Весільні запрошення: найпоширеніші запитання</a>

Весільні запрошення: найпоширеніші запитання (переглядів: 463)

Одним із головних елементів, який презентуватиме майбутній шлюб, безсумнівно, визнано весільне запрошення. Елегантний весільний атрибут повідомить дорогих вам людей не лише про дату, місце та час проведення весілля, але й вкаже на загальну тематику та стиль свята.